Προς το περιεχόμενο

Free Bitdefender Total Security 2015 (100% discount) για 6 μήνες


savageGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις μου απάντησαν, μετά από 3 μέρες ότι "working on resolving your Customer Care request"... :-(
Ακόμα πάντως δεν έχω καταφέρει να βρω από που βρέθηκαν τα στοιχεία και πάρθηκαν τα χρήματα... Στο avangate δεν υπάρχει πουθενά λογαριασμός μου... :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σου τα πήραν μέσω Paypal άνοιξε άμεσα, δεν υπάρχει λόγος να περιμένεις. Εμένα που τα πήραν από την κάρτα έκανα ήδη αμφισβήτηση συναλλαγής στην τράπεζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι γίνεται ρε γ@μώτο, σου παίρνουν τα λεφτά με το έτσι θέλω?  Είμαι έτοιμος να αγοράσω το προϊόν με την προσφορά -50% Βlack Friday.  Μην τη φάμε από πίσω μετά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απάντηση...

"We now offer you the opportunity to keep your auto-renewal benefits along with a special 20 CAD discount from Bitdefender! The discount will be applied directly to the 89.95 CAD you paid for the renewal of **** license key. 

Should you accept our offer, you will save 20 CAD for a 2 year Bitdefender Total Security subscription, as you will receive this amount back as a partial refund."

Δυο χρόνια με 69CAD εννοεί ο ποιητής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι CAD ήταν.

 

//edit: Έστειλα email να ρωτήσω... Πάντως το Total Security για 2 χρόνια και 3 PC, 50 ευρώ που βγαίνει είναι καλά, παρόλο που κάνανε π****α... :-)

Επεξ/σία από non-serviam
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Είναι για 180 μέρες αλλά το e-mail λέει ότι θα ανανεωθεί αυτόματα το Φεβρουάριο για άλλους 6 μήνες. Είναι

 

προσφορά του περιοδικού CHIP, το link είναι αυτό: http://www.bitdefender.de/media/html/chip2015/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...