Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά] Original XIAOMI In-ear Earphone (Piston Headphone Paperback Edition) - από 13$ στα 8$ ή 10$ 20/11@pandawill[ΤΕΛΟΣ] /ΝΕΑ ΤΙΜΗ 6,35 post#13


evankouros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντα βεβαια για οσους βαριουνται να ανοιγουν λογαριασμους υπαρχει και το price match.

 

price match ?

 

Με πιάνεις αδιάβαστο!

Να ακυρωσω τα σονυ για να παρω αυτα λετε;εχω ηδη τα χρυσα

 

Δεν ξέρω αν πρέπει να τ' ακυρώσεις ,αλλά για 5 € & με τα specs που έχουν, είναι πραγματικά vfm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

evankouros

αν βρεις κατι αλλου φτηνοτερα και βαριεσαι να ανοιγεις λογαριασμο η η αλλη τιμη ειναι πιο χαμηλη και εχει μεταφορικα (πχ)

τοτε πατας price match και πχ εμφανιζει κατι τετοιο

 

Do you find this product being sold elsewhere lower than that
on xxxx.com? Do you want to buy this product on xxxx
with the lower price?
Then please fill in the following blanks to give us a feedback and we will try our best to match your request.
If the reported product are identical to the μπλα μπλα products and lower priced sources are found, price will be readjusted within 2 business days, and we will inform you of price update by email. xxxx.com reserves the right to reject any Price Match request upon our discretion.

 

συμπληρωνεις τα στοιχεια και σιγα οι κινεζοι μην σε αφησουν να πας αλλου...

 

αλλο κινεζομαγαζο...

 

Is this product being sold elsewhere for a lower delivered price? Please fill in the short form below. We will work with our suppliers to price match or provide an even better deal. Price match requested products are handled by professional sourcing satffs. If the reported product is identical to the xxx product, and a lower delivered priced source is found, we will price match within 48 hours(Mon-Fri) to give you the best deal.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα, νόμιζα πως έλεγες για κάποιο site όπου έμπαινες & σου 'δινε την καλύτερη προσφορά.

Κάτι τέτοιο έχω χρησιμοποιήσει στο pandawill, αλλά δεν είδα χαΐρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Τσίμπησα" :P κι εγώ 2 (μαύρα & πορτοκαλί - είχα βιαστεί κι είχα πάρει & τα μπλε στα 8,98$ απ' το merimobiles), γιατί στα 5 € που βγαίνουν απ' το tinydeal & σ' όποιο χρώμα θέλουμε, είναι πραγματικός πειρασμός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Τσίμπησα" :P κι εγώ 2 (μαύρα & πορτοκαλί - είχα βιαστεί κι είχα πάρει & τα μπλε στα 8,98$ απ' το merimobiles), γιατί στα 5 € που βγαίνουν απ' το tinydeal & σ' όποιο χρώμα θέλουμε, είναι πραγματικός πειρασμός.

Ποσα ακουστικά θα πάρεις ρε φίλε;3 από αυτά αλλά 2 από τα σονυ,ελεος

 

Στο tinydeal 17 δολάρια τα δείχνει πλέον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσα ακουστικά θα πάρεις ρε φίλε;3 από αυτά αλλά 2 από τα σονυ,ελεος

 

Στο tinydeal 17 δολάρια τα δείχνει πλέον

 

Αν & παρήγγειλα (δεν τα πλήρωσα γιατί δεν τα έχουν έτοιμα ακόμη & δεν ξέρω αν είναι σε κουτί) 1 κι όχι 2 set απ' τα Sony, θα ικανοποιήσω την περιέργεια σου  :mrgreen: , εξηγώντας ότι αποτελούν ένα καλό & οικονομικό δωράκι για τις γιορτές, σε άτομα που θέλεις απλά να χαρίσεις κατιτίς μικρής αξίας. ;) Αφού σκέφτομαι ν' αγοράσω κι άλλα στα 5 € που κοστίζουν ακόμη. :P Τα 17 $ κόστος δεν ξέρω πού τα είδες. :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο price 17.18 με δείχνει,θελει μηπως κανα κουπονι;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο price 17.18 με δείχνει,θελει μηπως κανα κουπονι;

 

Θα πηδηχτώ απ' το παράθυρο! :P

Δεν θέλει κουπόνι. Η τιμή που λες είναι η αρχική. Όταν πατάμε το link μας τη δείχνει σβησμένη & με μεγάλα κόκκινα γράμματα τα 6,35 $. Ορίστε & φρέσκο screenshot:

 

xiaomisps.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα πηρα

 

για να δουμε τι και αν ερθουν

 

Είπαμε... παραγγελίες από Κίνα, ειδικά εποχή γιορτών, σημαίνουν φέέέέέτααααα... :lol:

Τα μπλε τα παρήγγειλα 21/11 απ' το merimobiles & περιμέέέέέένωωωωω... B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...