Προς το περιεχόμενο

[Laptop] Lenovo Z50-70 15,6" FullHD - i3 - GT840M - 376.13€ (νεα τιμη 355,46€!) - Amazon.de [ΤΕΛΟΣ]


giorginho

Προτεινόμενες αναρτήσεις

EUR 364,76 τελικη τιμη μαζι με ΦΠΑ και μεταφορικα για Ελλαδα. 

 

Αν δεν ηταν η περιοδος προσφορων ahead ακομη. Θα ειχα κανει ηδη την παραγγελια. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επεσε κ αλλο η τιμη 338 πλεων συν τα μεταφορικά 

 

 

τους έστειλα κ μου αλλάξανε κ εμενα τη τιμη 338 τελική!!! :-D  :-D  :-D

Σιγα μην δεν σου την αλλαζε το αμαζον. Εδω μου επεστρεψαν 25ευρω για πτωση τιμης σε ρολοι αγορασμενο 1 μηνα πριν.

 

Αν δεν ηταν η περιοδος προσφορων ahead ακομη. Θα ειχα κανει ηδη την παραγγελια. 

Με το μαλακο Αρη.

Εχουμε πολλα εξοδα ακομη :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

K εγω μαλλον θα περιμενα αν δεν πηγενα αυτες τις μέρες Γερμανια κ γλίτωνα τα μεραφορικα, οπως κ να χει τους εστειλα Mail κ μου αλλάξανε τη παραγγελία περνώντας τη επιπλέον έκπτωσή σε χρονο dt!

 

ΘΕΝΚΣ το τοπικσταρτερ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.amazon.de/gp/offer-listing/B00DTSIT8K/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

Ψαξτο λιγο, απο οτι φαινεται εκτος απο ματ ειναι και 1080αρα η οθονη του, δεν εχει βεβαια την καρτα γραφικων του λενοβο αλλά και παλι θεωρητικα ειναι καλη περιπτωση (εκτος απο τις πολυ... προβληματικες ως προς την ποιοτητα του κριτικες).

Προφανως και στελνει Ελλαδα το αμαζον (με την καταλληλη χρεωση και εντος καποιων οριων ογκου/βαρους).

εγω που δε παιζω παιχνιδια σχεδον καθολου θα μου χρειαστει ξεχωριστη καρτα γραφικων? πχ για ταινιες η πιο ωραια εικονα στο youtube? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που δε παιζω παιχνιδια σχεδον καθολου θα μου χρειαστει ξεχωριστη καρτα γραφικων? πχ για ταινιες η πιο ωραια εικονα στο youtube? 

Κοιτας καποιο αλλο με FHD που δεν εχει αυτονομη καρτα γραφικων? Αν ναι δεν προκειται να δεις καμια διαφορα. Τα intergrated γραφικα των 4ης γενιας i-Core επεξεργαστων ειναι υπεραρκετα για τη χρηση που περιγραφεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω που δε παιζω παιχνιδια σχεδον καθολου θα μου χρειαστει ξεχωριστη καρτα γραφικων? πχ για ταινιες η πιο ωραια εικονα στο youtube? 

Στο δικο μου Λενοβο δεν σου επιτρεπει να χρησιμοποιησεις την καρτα γραφικων για ταινιες και youtube. Mονο για παιχνίδια και προγράμματα όπως επεξεργασίας φωτογραφιων κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ Αυτο λογικα ειναι θεμα ρυθμισεων στα Switchable Graphics. Και γενικοτερα δεν υπαρχει λογος να βαλεις σε High Performance το συστημα για να δεις ταινια ή youtube. Ειναι ανουσιο καθως δινει το ακριβως ιδιο αποτελεσμα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EUR 364,76 τελικη τιμη μαζι με ΦΠΑ και μεταφορικα για Ελλαδα. 

 

Αν δεν ηταν η περιοδος προσφορων ahead ακομη. Θα ειχα κανει ηδη την παραγγελια. 

γιατι υπάρχει περίπτωση να δουμε κάτι καλύτερο σε τιμή με τέτοια χαρακτηριστικά;

Στο δικο μου Λενοβο δεν σου επιτρεπει να χρησιμοποιησεις την καρτα γραφικων για ταινιες και youtube. Mονο για παιχνίδια και προγράμματα όπως επεξεργασίας φωτογραφιων κλπ.

αυτο το ρυθμίζεις όπως εσύ θέλεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι υπάρχει περίπτωση να δουμε κάτι καλύτερο σε τιμή με τέτοια χαρακτηριστικά;

Αν και δε νομιζω, δε μπορουμε να το ξερουμε με σιγουρια αυτο. Μπορει να βγει σε υπερπροσφορα κατι αλλο που χρειαζομαι περισσοτερο. Αν δεν ειχε μεταφορικα το αμαζον, οπως παλια, θα ειχε ηδη φυγει παραγγελια νομιζω παντως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

επεσε κ αλλο η τιμη 338 πλεων συν τα μεταφορικά 

τους έστειλα κ μου αλλάξανε κ εμενα τη τιμη 338 τελική!!! :-D  :-D  :-D

 

Σου χαρισαν και το ΦΠΑ και τα μεταφορικα; Αν ναι, εκανε πατατα το support χ2. Κατά λαθος το εκανε. Ησουν τυχερος, επεσες στον σωστο για σενα - στον λαθος για το μαγαζι υπαλληλο.  :) 349.35+μεταφορικα ηταν το σωστο με την αλλαγη της τιμης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...