Προς το περιεχόμενο

office προβλημα


takoulou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα... Θελω να καταργησω το office που εχω στον υπολογιστη μου γιατι δεν δουλευει σωστα...  Και μετα να το  ξαναβαλω παλι... Αλλα δεν μπορω...  Μου βγαζει οτι δεν μπορω γιατι μου λειπει ενα αρχειο... !!Πως μπορω να το απεγκαταστησω το office; Πως μπορω να το κανω; Με καποιο προγραμα γινεται;΄  Ευχαριστω για την βοηθεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε το απευθείας νέα εγκατάσταση,λογικά κάποια στιγμή καθάρισες τα προσωρινά αρχεία και χάθηκαν τα αρχεία εγκατάστασης που χρειάζονται για την απεγκατάσταση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρα,

μπορεις να βρεις την ιδια εκδοση που ειχες εγκατεστημενη και να κανεις με το αρχειο εγκαταστασης επιδιορθωση και μετα κανεις οτι θες ειτε το κρατας ειτε το αφαιρεις...

σε περιπτωση που δεν μπορεις βαζεις ενα προγραμμα που κανει αυτονομα απεγκατασταση και καθαριζει μητρωο και φακελους διασπαρτους φακελους οπως το revo unistaller,βαζεις και το ccleaner να κανει ενα καθαρισμο και εισαι ετοιμος...στην περιπτωση που δeν μπορεις να κανεις εγκατασταση μετα αpο ολα αυτα τοτε βαζεις πιο καινουργια εκδοση του office και δεν θα εχεις προβλημα.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να μην χρειαστεί να κάνεις απεγκατάσταση, για δοκίμασε να τρέξεις τα Διαγνωστικά του Microsoft Office.

Είναι μέσα στο εργαλεία του M$office.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα..Νομιζω οτι το εχω προσπαθησει να το κανω με αυτους τους τροπους αλλα δεν εγινε κατι... Λειπει να αρχειο ετσι μου αναφερει και δεν γινεται η απεγκατασταση  που θελω... Κατι αλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ το 2007 έχω και την έχει την επιλογή :-D

πας Control Panel. ->Programs and Features -> ε επιλέγεις το MSOFFICE 2007 click στο Change

και επιλέγεις Quick Repair ή Online Repair που είναι το δύσκολο :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...