Προς το περιεχόμενο

αγορα δορυφορικου δεκτη combo,προτασεις.


arma1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα στην παρεα, οτι λεει ο τιτλος, περιπου η τιμη του να ειναι πανω κατω στα 100 ευρω ,εχετε να προτεινετε κατι? εχω κατα νου 3-4 αλλα θελω να μου πει καποιος κατι δοκιμασμενο,καθε προταση δεκτή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειχα κανενα θεμα για να εχω αποψη. Η προσωπικη μου εμπειρια, ειναι γρηγορος, με αξιοπρεπεστατη εικονα, γραφει σε usb drive or flash, χωρις να το παντρευεται, δηλαδη ειναι προσβασιμο το αρχειο Video απο το pc σου, ειχε απο τις καλυτερες συστασεις, τον πηρα 100 ευρω. Για μενα, η χρηση του θα ειναι περιορισμενη, διοτι αγοραστηκε για να τροφοδοτει προβολεα. Η τηλεοραση μου ειχε ενσωματωμενο δορυφορικο δεκτη αριστο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το optimuss underline 3 in 1 εχει να πεις κανεις εντυπωσεις? επειδη το βλεπω μικρο σε μεγεθος ισως ειναι και βολικο, εχω αμφιβολιες αν θα μπορει να κινησει κινητο πιατο λογο τροφοδοτικου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι ο Piccollo 3/1 γενικα ειναι καλυτερος απ τον Optimus 3/1. Ειναι καινουργιο μοντελο, εχει CI, 5 χρονια εγγυηση αντι 2. Το μικρο μεγεθος σε ενα δεκτη κατα τη γνωμη μου δεν ειναι υπερ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...