Προς το περιεχόμενο

To Motorola Keylink σας βοηθάει να βρείτε το κινητό ή τα κλειδιά σας


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πόσες φορές αναρωτηθήκατε που έχετε αφήσει το κινητό σας ή τα κλειδιά σας; Τι θα λέγατε αν υπήρχε ένας μικρός "ανιχνευτής" που θα σας βοηθούσε να τα βρείτε;Αυτό ακριβώς φαίνεται πως σκέφτηκε η Motorola όταν παρουσίασε το Keylink, το οποίο κάνει ακριβώς αυτό που φανερώνει το ονομά του. Είναι δηλαδή μια μικρή συσκευή που μπορείτε να τοποθετήσετε στο μπρελόκ με τα κλειδιά σας και η οποία μπορεί να σας βοηθήσει να βρείτε το κινητό σας ή τα κλειδιά σας σε απόσταση 30 μέτρων πατώντας απλώς το μοναδικό κουμπί που διαθέτει επάνω της.

 

Για να λειτουργήσει είναι φυσικά απαραίτητη η σύνδεση της με το smartphone σας. Πατώντας το κουμπί του Motorola Keylink μπορείτε να βρείτε το κινητό σας ενώ χρησιμοποιώντας την εφαρμογή από το κινητό μπορείτε να βρείτε τα κλειδιά σας.

 

Το Motorola Keylink είναι συμβατό με Android (ακόμα και με Android 5.0 Lollipop) και iOS συσκευές και το μόνο που χρειάζεται, εκτός απο την ίδια τη συσκευή, είναι η εφαρμογή Motorola Connect app, η οποία είναι διαθέσιμη από τα Google Play και Apple App Store. Το κόστος του Keylink είναι μόλις 24,99 δολάρια και αν λειτουργήσει συνδυαστικά με ένα Moto X (2014) ή ένα Moto G (2014) τότε καταργεί την ανάγκη για την εισαγωγή κάποιου κωδικού.

 

Link.png Site: Blog GSMArena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ήμουν μικρός, είχαν βγει κάτι μπρελόκ που σφύριζες ή χτυπούσες παλαμάκια και αυτά κουδούνιζαν. Τί να απέγιναν άραγε;

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ήμουν μικρός, είχαν βγει κάτι μπρελόκ που σφύριζες ή χτυπούσες παλαμάκια και αυτά κουδούνιζαν. Τί να απέγιναν άραγε;

 

Ναι ρε φίλε, το είχα κι εγώ αυτό. Πόσο γαμάτο γκατζετάκι (μιλάμε τώρα πριν 25-30 χρόνια). Ήταν το πρώτο πράγμα που σκέφτηκα μόλις είδα την επικεφαλίδα της είδησης.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ήμουν μικρός, είχαν βγει κάτι μπρελόκ που σφύριζες ή χτυπούσες παλαμάκια και αυτά κουδούνιζαν. Τί να απέγιναν άραγε;

Υπάρχουν ακόμη στο εμπόριο 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ήμουν μικρός, είχαν βγει κάτι μπρελόκ που σφύριζες ή χτυπούσες παλαμάκια και αυτά κουδούνιζαν. Τί να απέγιναν άραγε;

http://www.dx.com/p/whistle-activated-key-finder-with-red-led-light-3-x-ag3-133244

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...