Προς το περιεχόμενο

[WristBand] Xiaomi MiBand @tinydeal 18.39$


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 279
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδια..

 

 

Ολα τα functions δουλευουν για τα ANDROID εκτως του UNLOCK που πρεπει να γινει sync με το MI και λογικα κανενα κινητό που δεν ειναι MI δεν εχει το app.

 

 

Ρε παιδια.. ΠΑΙΖΕΙ αυτο λεμε.. μονο το Unlock δεν δουλευει αλλου

 

 

Ευχαριστω thunder!

newtech απλα το ποστ στην αρχη λεει απο 4.4 και πανω. Γενικα και οχι για το unlock το οποιο δουλεύει μονο με το mi έτσι λι αλλιως.

γιαυτο ρωτησα.

Έτσι οπως ειναι το ποστ (χωρις να υπονοω τίποτα ισα ισα ετσι λεει το λινκ) καταλαβα πως ολα τα κινητά κατω απο 4.4 δεν μπορουν να δουλεψουν με αυτο.

Σε οποιοδήποτε android 4.3 και άνω κατεβαστε miui lite και θα τα έχετε όλα τα functions.

Eγω σε one+ έχω μισο cm11 και μισο miui lite για το mi cloud και για τα θέματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να κανω μια ερώτηση.

παιζει καποιο κουπονι εκτπωτικο για tinydeals μήπως;

Εκτος απο το band εχω δει και κάποια αλλα μικρό πράγματα που θέλω να παρω με αφορμη την προσφορα αυτη.

κατι καλωδια κατι φορτιστες κτλ.

όχι πολλα, 3 4 πραγματα συνολο.

σαν λεφτα θα ειναι ολα συνολο χωμα.

σαν μεγεθος ομως υπαρχει περιπτωση να εχω κανα προβλημα με τελωνειο;

 

Τελικα δυο ερωτησεις εκανα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συγγνωμη για το off , αλλα τι υφακι ειναι αυτο με το ' αν  διαβαζες το review δεν θα ρωταγες; ' ;
Δηλ στην τελικη κακο ειναι να ξανα ρωτανε για μια 2η γνωμη για κατι που δεν καταλαβαν ;  Μονο σε μενα επεσε ασχημα στο ματι δηλαδη  ;

Επεξ/σία από Lecter D
  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ spyrospal Ευχαριστώ για το miui lite, δεν το είχα δει καπου

@ Lecter D Πόσο μάλλον όταν ρωτάς κάτι που αναμένεται/ αναγράφεται ότι πρόκειται να αλλάξει, όπως η συμβατότητα με third party προγράμματα... Μην χαλιεσαι, κατεστραμενοι υπάρχουν παντού!

Πάντως εμένα μου ήρθε tracking number οπότε ελπίζω ότι θα έρθει...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Galis, από 1-2 reviews που διάβασα/ειδα, δεν νομίζω να έχει τέτοια λειτουργία. Δεν εμφανίζεται όμως κ στις συσκευές bluetooth αν δεν έχεις κάνει εγκατάσταση το πρόγραμμα. Ξαναλέω, δεν το έχω πάρει ακόμα, συμπεράσματα από reviews οπότε ίσως κάνω λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρε το σκεφτομαι και γω απλα δεν θελω να εχω πανω μου συνεχως ενεργοποιημενο bluetooth. Αν απλα το ανοιγεις και συγχρονιζει ειναι οκ, αλλιως θα προσπερασω. thanks παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, το κατάλαβα! Αλλά δεν έχει ούτε κουμπί ούτε τπτ. Μόνο μία λειτουργία κίνησης για να δεις την πρόοδο της ημέρας με τα led οπότε το bluetooth είναι πάντα ανοιχτό ( μάλλον)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα το bluetooth ήταν ανοικτό πάντα δεν θα έφτανε με τίποτα την αυτονομία που έχει. με κάποιο τρόπο το ξυπνάει η εφαρμογή όταν είναι να συγχρονίσει.

άρα αυτό μη το φοβάσαι απο άποψη υγείας.

 

απο άποψη ασφάλειας δεδομένων δεν ξέρω. αν δλδ μπορεί και κάποιο άλλο κιν με το app εγκατεστημένο να διαβάζει τα δεδομένα σου χωρίς να το ξέρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...