Προς το περιεχόμενο

motorola moto g2 vs lg g3s vs galaxy s3neo


paolakos21

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας..μπορω να διαθεσω μεχρι και 200 ευρω το πολυ..το g3s το εβαλα γιατι βλεπω οτι στο σκρουτζ πεφτει μερα με τη μερα αρκετα. Ειμαι αναμεσα σε αυτα τα 3 smartphones..ποια η γνωμη σας? Θελω προτασεις. Ευχαριστω. Και να πω εξ αρχης πως δεν ενδιαφερομαι για κινεζικο τηλεφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουπς λαθος μου. ενας φιλος πηρε το s3 neo κ ειναι καλο κινητακι απλα δεν θα παρει αναβαθμισεις. Το moto g 2014 απο οτι εχω ακουσει ειναι το καλυτερο value for money της κατηγοριας του. Απροβληματιστη λειτουργια + ενημερωσεις android μελλοντικα. Για τo g3s δεν εχω αποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν μπορέσεις να διαθέσεις λίγα ακόμα λεφτά για να πας για το Lg g2 θα είναι καλή επιλογή κατά την γνώμη μου!
Τώρα αν δεν μπορείς.. θα έλεγα το moto g 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο για το moto g που κι γω προς τα κει με κοβω διαβασα οτι δεν περιεχει φορτιστη και ακουστικα. Ισχυει? Και αν ναι απο που μπορω να αγορασω φθηνο φορτιστη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Android και 1GB προσωπικα δεν θα το εμπιστευομουν με τιποτα. Μετα τη φολα που εφαγα απο τη δικη μου παλια συσκευη (με 512 MB ram) και μετα τις παπαρες που βλεπω αλλους να τρωνε με κινητα με 1GB Ram εγω θα πηγαινα σε -οποιαδηποτε- συσκευη η οποια εχει αποδεκτη CPU αλλα με περισσοτερη RAM. Αν εισαι τυπος που θες να χρησιμοποιησεις στη συσκευη σου μερικες περισσοτερες εφαρμογες απο οσο "αντεχει" η συσκευη θα τα βρεις σκουρα οσο περναει ο καιρος. 

 

Θεωρω οτι τα 2GB ειναι υπεραρκετα για μια καλη εμπειρια χρησης και εναν αερα για apps. Προσωπικα δεν ειμαι κανενας power χρηστης αλλα ψαχνοντας δεξια και αριστερα με τις δυνατοτητες του τηλεφωνου μου εφτασα σε σημειο να εχω καμια 50αρια εφαρμογες και βοηθηματα (που απο αυτα χρησιμοποιω καμια 15αριά συνεχως) και η RAM μου χρησιμοποιειται κατα 1.1GB ηδη (ενταξει, τις τρεχω και ολες μαζι).

 

Για εμενα και αφου θες απο Ελλαδα δωσε κατι παραπανω και παρε ειτε LG G2 ειτε Huawei Ascend P7 ή αν θες να μεινεις στο budget τσεκαρε και το Samsung S3 neo μονο και μονο επειδη εχει περισσοτερη RAM (αλλα δεν γνωριζω ποση απο αυτη ειναι διαθεσιμη στον χρηστη). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κινητό χωρίς φορτιστή δεν νομίζω να πουλάνε πουθενά άλλα δεν το γνωρίζω !

to s3 έχει λίγη διαθέσιμη γιατί απλά η samsung βάζει τα προγράμματα της να τρέχουν !

το p7 δεν είναι κ η καλύτερη επιλογή ας πάει σε κανένα κινεζικο καλύτεραα με αυτά τα λεφτά!
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον εχω moto g2. Η χρηση τιυ ειναι πιο smouth και απο κινητα με 2αρα ραμ. Μονο θεμα που ειχα ηταν ελλατωματικες οθονες αφου αλλαξα τρια κινητα στην σειρα μεχρι να ησυχασω. Στα λεφτα του παντως δυστυχως η ευτυχως δεν εχει αντιπαλο. Οντως δεν εχει φορτιστη και handsfree

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου, μολις αγορασα το g2 στα 260, απλα δεν υπαρχει, με το που ανοιξα το κουτι επαθα πλακα με το που εβαλα σε λειτουργια ειναι καταπληκτικο....η γνωμη μου αξιζει τα 60 ευρω παραπανω, και εγω για το μοτο g πηγαινα.....αλλα καμια σχεση να το ξερεις!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...