Προς το περιεχόμενο

[Σκληρός δίσκος] SSD 250GB Samsung SSD 840 EVO Solid-State Hard Drive (new) @ BF ebay.com [ΤΕΛΟΣ]


evankouros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το d080.gif βιολάκι, οπότε σίγουρα "για τα πανηγύρια" είναι η κατάσταση! c025.gif
Α!... ξέχασες να γράψεις & το "πικρόχολος" απ' το... #69! :mrgreen:
 

Να το ξεκαθαρίσουμε:
Δεν πρότεινα τίποτα σε κανέναν.
Απλή ενημέρωση έκανα για κάτι που είδα, το θεώρησα ευκαιρία & το πήρα.
Άλλο να ενημερώνεις για κάτι, άλλο να το προτείνεις.
Ας είμαστε πιο προσεκτικοί στις εκφράσεις μας, γιατί εύκολα δημιουργούνται αναίτιες παρεξηγήσεις...
 
 
Όσον αφορά τα "σοκολατάκια", αν σε πειράζουν μην τα "τρως"!
Εγώ τα τρώω γιατί τα βρήκα (αυτοσαρκαζόμενος για την παράτολμη παραγγελία μου) πολύ πετυχημένο τσίγκλισμα όταν ξεκίνησε (στο post#2 από "silmarien"), μ' άρεσε & το συνέχισα.
Τα ξαναέπιασα μάλιστα στο στόμα μου (που αλλού να παν τα σοκολατάκια :lol: ) στη συνέχεια, γιατί με τσίγκλισε πετυχημένα μ' αυτά ο "saxos55" στο post#60.
Απλό πείραγμα είναι, όπως το έγραψα & πριν.
Οι υπόλοιποι προφανώς το αντιλήφθηκαν, καθότι δεν είδα κανέναν άλλο να διαμαρτύρεται για τα... "σοκολατάκια" & τη... "ζήλεια-ζήλεια" που λέγαμε όταν ήμασταν παιδιά. 

(Κι ο "matrixxx" το αντιλήφθηκε & σου το έγραψε,  ασχέτως αν εσύ δικολαβίστικα πας να το γυρίσεις πως <<ισχυριζεται αλλο μελος οτι δεν ειναι πρωτη φορα που το κανεις>>. Αυτό που εννοεί ο "matrixxx" είναι πως δεν είναι η πρώτη φορά που "τσιγκλίζω" κι ότι το κάνω "αθώα", κάτι που το έχω αποδεχτεί-ξεκαθαρίσει απ΄την αρχή.)


So simple!
Δεν χρειάζεται ν' αναπτύσσεις conspiracy theories περί "keywords" & κολοκύθια τούμπανα!
 
 
Οι δε "κακές γλώσσες" πρωτοαναφέρθηκαν στο post#51 & πήγαιναν (πειραχτικά) πακέτο με τα περιβόητα "σοκολατάκια" προς "silmarien" μεριά που τα πρωτοανέφερε.
Δεν είδα να ενοχλείται απ' το τσίγκλισμα, προφανώς γιατί το αντιλήφθηκε ότι περί αυτού επρόκειτο.
Αυτό που είδα όμως μετά την καθαρά αρνητική στάση των σκεπτικιστών-επικριτών (εσού & 1-2 ακόμη) στην αρχή (παρά τις αιτιολογημένες απαντήσεις που έδινα σε καθεμιά απ' αυτές, αποδεχόμενος το ρίσκο που πήρα & αιτιολογώντας γιατί το πήρα), ήταν:

  • μια αναζοπύρωση του ενδιαφέροντος σας για τον EVO -γιατί άραγε;- όταν οι πιθανότητες άρχισαν εμφανώς να γυρνούν (post#52-53)
  • μια αναιτιολόγητη επίθεση απ' το #69 & μετά, η οποία εκδηλώθηκε ως "ενδιαφέρον για τους τσιγκλιζόμενους" (αν τους ενόχλησαν τα όσα έγραψα & τους τσίγκλισα, ας μου το έλεγαν οι ίδιοι, δεν νομίζω ότι χρειάζονται... τελάλη!)

Anyway, θεωρώ λογικό να ενημερώσω για τον EVO όταν τον testάρω & λέω να το κάνω, αλλά δεν ξέρω πότε. Προτιμώ να χαλλλαρώσω λίγο χρονιάρες μέρες & να μην σκέφτομαι τι μπορεί να μου σέρνει ο κάθε πικραμένος για άγνωστο λόγο. Αν μου την ξαναδώσει θα πηδήξω πολύ χαλλλαρά πάνω στο τρενάκι, καθότι δεν υπέγραψα & κανένα συμβόλαιο όταν ήρθα. Το εισιτήριο του τρένου είναι ανοιχτό.
 
 
Η μέχρι σήμερα συνεισφορά μου όμως στο insomnia δεν νομίζω ότι είναι μόνο η ενημέρωση για τον EVO. Δεν νομίζω ότι είναι πολλοί αυτοί που σε τόσο λίγο χρονικό διάστημα συμμετοχής τους στο forum έχουν postάρει όσο εγώ (στο ανοιχτό forum & σε pm), προσπαθώντας να βοηθήσουν όσο μπορούν, κάνοντας μάλιστα άμεσο update σε ό,τι είχαν postάρει νωρίτερα & με άμεσες unboxing παρουσιάσεις των ειδών που ενημέρωσαν (αν τα αγόρασαν) στην ενότητα των προσφορών.
Ακόμη όμως & τίποτε να μην postαρα σε επίπεδο ενημέρωσης, οφείλουμε όλοι να σεβόμαστε αλλήλους.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσφορά τέλος  ξανά. Άντε φίλε μου καλοδούλευτος να είναι, και πάλι συγχαρητήρια που κέρδισες όλους εμάς τους κακούς του φόρουμ και καλές γιορτές.
Btw η συνεισφορά σου πρός το παρόν στο συγκεκριμένο τόπικ έχει ως αποτέλεσμα να τον έχει παραγγείλει μόνο ένα άτομο εκτός απο σένα που δυστυχώς δεν έχει παραλάβει ακόμα μπάς και ενημερωθούμε. ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ. 

Υγ. Τον χρόνο που έχασες για να γράφεις τα κατεβατά με τα emoticons θα είχες τεστάρει τον σκληρό μέχρι και για HIV και δε θα συζητούσαμε καν τώρα παρά μόνο θα σε ευχαριστούσαμε.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...