Προς το περιεχόμενο

HP 7 Plus tablet-vodafone/69 euros [ΤΕΛΟΣ]


insi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ας πει κάποιος που το πήρε πως ειναι το tabletακι.

Αν ειναι καλο αν κολλαει (που ειναι βασικο) γενικα εντυπώσεις.

Περιμένουμε mail από την voda για να ξερουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάνει παραγγελία με παραλαβή από το κατάστημα της Πετρούπολης. :P

Θα ενημερωθω τηλεφωνικά λογικά όταν είναι ετοιμοπαραδοτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα να το παραγγείλω και δεν είχε πουθενά την επιλογή για παραλαβή από κατάστημα, μόνο στη διεύθυνσή σου από κούριερ, χωρίς έξοδα αποστολής, μόλις υπάρξει διαθεσιμότητα. Ξέρει κανείς το λόγο; Ήθελα παραλαβή από κατάστημα για να δω πρώτα από αυτούς που έχουν παραγγείλει νωρίτερα τις πρώτες εντυπώσεις και να δω αν τελικά θα παραλάβω, εφόσον υπάρχει διαθέσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε νωρίτερα mail ότι η παραγγελία βρίσκεται στο κατάστημα της Πετρούπολης.

Αύριο που θα γυρίσω Αθήνα, πάω να παραλάβω.

 

*υπάρχει ενδεχόμενο να μην το πάρω τελικά γιατί προέκυψε ένα θέμα. Θα ενημερώσω για να δοθεί σε άλλο παιδί αν είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε νωρίτερα mail ότι η παραγγελία βρίσκεται στο κατάστημα της Πετρούπολης.

Αύριο που θα γυρίσω Αθήνα, πάω να παραλάβω.

 

*υπάρχει ενδεχόμενο να μην το πάρω τελικά γιατί προέκυψε ένα θέμα. Θα ενημερώσω για να δοθεί σε άλλο παιδί αν είναι.

 

αν δε το παρεις μαλλον ενδιαφερομαι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κάνει μια παραγγελία για κατάστημα των Ιωαννίνων, δε θα το παραλάβω, αν είναι κανείς απο Ιωάννινα και το θέλει μπορώ να του δώσω τα στοιχεία να το παρει όταν με ειδοποιήσουν. Αν το θέλει κάποιος ας μου στείλε ένα pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρέλαβα σήμερα το απόγευμα.

 

Δεν ξαναείχα τάμπλετ, αλλά γενικά γρήγορο φαίνεται, και η μόνη δουλειά που το θέλω είναι για να μιλάω μέσω skype με τη μάνα μου. Εγκατέστησα το skype, λειτουργεί μια χαρά, και στη μάνα μου (που αυτή είναι που θα το χρησιμοποιεί) άρεσε μέχρι και το λευκό χρώμα του, οπότε όλα είναι μια χαρά.

 

Προφανώς βέβαια δεν έχω απαιτήσεις, ούτε μπορώ να κάνω κάποια κριτική στο τάμπλετ, μιας και η χρήση του είναι στοιχειώδης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τάμπλετ είναι πολύ καλό κ πολύ τίμιο για τα 69eu

το έχω από το πρωί

το φόρτισα, έπαιξα αρκετά, έβαλα προγράμματα, είδα μια ταινία κ διάβασα μισό βιβλίο pdf, μια χαρά τα πήγε

για τη διάρκεια της μπαταρίας είναι νωρίς ακόμη να πούμε

έχει λίγο αδύνατο μεγάφωνο, νομίζω

 

υπάρχει διαθεσιμότητα στα καταστήματα της Vodafon (στη Χαλκίδα 4-5 κομμάτια σε κάθε ένα από τα 3 καταστήματα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια παρελαβα αλλα διαπιστωσα πως εχει backlight bleed εντονοτερα στην αριστερη πλευρα.Φαινεται σε μαυρο φοντο και ειδικοτερα στο σκοταδι. Μπορουν οσοι παρελαβαν να μου πουν αν διαπιστωσαν κατι αντιστοιχο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...