Προς το περιεχόμενο

[ΤΕΛΟΣ][microSD] 32GB Class10 Integral @mymemory.co.uk - £7.99


mindtrapper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 113
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Προσπάθησα τόσο πολύ να αντισταθώ, έχω παραγγείλει και την 64άρα από το e-shop στα 26 http://www.e-shop.gr/adata-micro-sdxc-64gb-uhs-i-with-adapter-class-10-p-PER.331095, είχα πάρει και 16άρα παλιότερα αλλά δεν τα κατάφερα. Την πήρα και γω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 10 ευρώ για την 32αρα ηταν υπερβολικά λιγα για να αντισταθώ  :ph34r:  Χτύπησα και γω μια... αν και δεν εχω προσδοκίες μακροχρόνιας επιβίωσης της κάρτας...

 

10,79€ με paypal checkout για Ελλαδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη εκανα την παραγγελια απο κινητο, ενθουσιασμενος με τα σχολια της τελευταιας σελιδα, πηγα κατ ευθειαν στο link του 1ου post και εκανα ενα απλο PayPal checkout. Οποτε και ξερω την ακριβη διαφορα μεταξυ του αγγλικου και του γερμανικου :P Απ' το αγγλικο βγαινει 1.12€ ακριβοτερα. 

 

edit: Eστειλα μηνυμα για cancelation της παραγγελιας απ' το .uk και εκανα νεα απ' το .de για 2 καρτουλες. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελει sing up στο site η τα στελνουν στα στοιχεια του paypal?

Γινεται και με τον 2ο τροπο. Την 1η μου παραγγελια ετσι την εκανα και χρησιμοποιηθηκαν τα PayPal στοιχεια μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά παρότι έκανα παραγγελία από το γερμανικό μου έρχεται από το αγγλικό μνμ επιβεβαίωσης....

Είναι οκ;

ναι, ιδια εταιρεια ειναι.................................σαν να λεμε : σαραφης τωρα και στα τρικαλα

:-D :-D

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον TS-"mindtrapper". thanks+(1).gif
 
Όχι, δεν την παρήγγειλα, διότι απλούστατα δεν την χρειάζομαι & αντιστέκομαι (για την ώρα  :P ).

 

Με αφορμή όμως αυτό το θέμα & αυτό το post του "matrixx" για το mymemory.de, ψάχτηκα για τις κάρτες SD που πουλάει αυτό το internetομάγαζο, & ειδικότερα για τις integral.

Είδα λοιπόν ότι έχουν πολύ καλές τιμές για τις προδιαγραφές τους, φαίνονται πραγματικά vfm επιλογές.

Μια λίγο παλιότερη κριτική που βρήκα για την Ultima Pro 32GB λέει καλά λόγια. Θα βοηθούσε ιδιαίτερα να μας ενημερώσει κάποιος insomniac αν γνωρίζει κάτι παραπάνω για τις integral, είτε αν τις έχει δοκιμάσει, είτε αν έχει ακούσει κάτι καλό/κακό γι' αυτές

 

Νομίζω πως βάσει specs/τιμής αξίζει να πάρει κάποιος μια Integral για δοκιμή, υπάρχουν πολλές επιλογές για κάθε γούστο! ;)

integralsd.jpg



BTW, τη Samsung 32GB SDHC UHS-I EVO Grade 1 Class 10 (που την πήρα ~18 € με την ειδική προσφορά του Amazon) την έχουν στα 21,59 €, που είναι πολύ καλή τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...