Προς το περιεχόμενο

Vodafone Ipad Air 16GB 359€ - Ipad Mini Retina 16GB 259€


bitbull

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου είπαν ότι στο έγγραφο που έλαβαν εσωτερικά γράφει 4G.

Για τα mini η προσφορά δεν ισχύει μόνο για τα 16gb, αλλά και για τα 32gb (€299) και 64gb (δεν ρώτησα).

Για διαθεσιμότητα / χρόνο παράδοσης, από αύριο νεότερα.


Το κοιταξε μπροστα μου μεσα στο κομπιουτερ,εβαλε και παραγγελια με τα στοιχεια μου στο συστημα .....οψομεθα.

Οντως καλη προσφορα.

 

Σου ζήτησαν προκαταβολή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 144
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οχι δεν πηραν προκαταβολη και αυτο εχει μια δοση....ανησυχιας.

Τα 32GB ειναι ακομα πιο value.

 

Παροτι οτι εχω ειναι σε android,δινω μια ευκαιρια στι IOS να με πεισει ειδαλως θα παει στις αγγελιες :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όταν ρώτησα με είπαν κατηγορηματικά ότι ήταν τα wifi. εάν πρόκειται για τα 3g τότε είναι φοβερή προσφορά

Ενδιαφέρον..... Επεξ/σία από iceman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο καταστημα σταδίου στο σύνταγμα που ρωτησα δεν ήξεραν τίποτα απολυτως και οι τιμές που μου είπαν ηταν οι κανονικές.

Καλό θα ηταν τέτοιες "προσφορές" χωρίς καμια τεκμηρίωση να μην μπαινουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πες τους να μπούνε στο site της voda που βλέπουν μόνο τα καταστήματα. για τεκμηρίωση τι να σου κάνω? να πάω να πατήσω ss την προσφορά από κατάστημα της voda ενώ έχω γράψει ότι δεν είναι "public" προσφορά και πας και την ζητάς? το ότι δεν ήθελαν να σε εξυπηρετήσουν είναι άλλο θέμα. εάν έμπαιναν και δεν βαριόντουσαν θα έβλεπαν ότι υπάρχει. άρα ή βαριόντουσαν ή δεν θέλανε να στην πούνε. nice and simple. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

@iceman

Μα καλά δεν διάβασες τι έγραψα πιο πάνω...έλεος.

Δεν το καταλαβαίνω το ύφος....... Τι έλεος ;;;;

Πήγα, ρώτησα, κοίταξε στο τερματικό της, είδαμε μαζί τις τιμές στο εσωτερικό τους δίκτυο. Τις είδα με τα μάτια μου. Δεν υπήρχε τέτοια τιμή πουθενά. Ειχα και ενα συνάδελφο μαζί που ήρθε γιατι του καλόφάνηκαν οι τιμές. Σοβαροί γραβατωμένοι άνθρωποι 40 + είμασταν. Δεν νομίζω να είχαν κανα λόγο να μας κοροϊδέψουν. Ουτε φυσικά μπορώ να πάω εγω και ενω κοιτάει και μου δειχνει τον τιμοκατάλογο της εταιρείας απο το pc με ολα τα μοντέλα σε σύνδεση και μη να της πω εγω οχι κανεις λάθος, δες άλλου, χωρις να ξέρω που....

Για αυτο και λέω οτι τέτοιες ατεκμηρίωτες προσφορές καλό θα ηταν να κλειδώνονται απο τους διαχειριστές καθως άλλωστε αντιβαίνουν και τους κανόνες του φόρουμ για τις προσφορές.

Αν ειναι μιλητη προσφορα δεν ειναι προσφορα.

Επεξ/σία από iceman
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά είναι πραγματική ( την είδα σε 3 διαφορετικά καταστήματα vodafone) και είναι 200€ έκπτωση σε παλιές συσκευές ipad.

Εγώ παρήγγειλα ενα μέσω του καταστηματος χωρίς καμμία χρεώση και αν έρθει και είναι όντως το mini retina 16gb with 4G στα 259€

θα το πάρω.

Πάντως η "διαφημιση" προσφορά στο εσωτερικό δίκτυο της vodafone δεν είναι σαφής για το ποια μοντέλα είναι ακριβώς οπότε κρατάω μια πισινή :)

 

 

α!!! ευχαριστώ τον ts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να έχει διαφορά σε μαγαζιά μαμάς voda vs franchise. η προσφορά πάντως υπάρχει και την είδα μπροστά μου ζωντανά. απλά στην θεσσαλονίκη συγκεκριμένα σε 2-3 δεν υπήρχαν για να δώσουν τα μηχανήματα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όλα είναι τα wifi μοντέλα

Δεν είναι τα wifi μοντέλα.

 

Είναι τα lte 4g

 

Εγω τα έχω στα χέρια μου από το μεσημέρι από κατάστημα της Vodafone στα δυτικά προάστια. Είχαν μόνο έναν κομμάτι και το πρόλαβα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το καταλαβαίνω το ύφος....... Τι έλεος ;;;;

Πήγα, ρώτησα, κοίταξε στο τερματικό της, είδαμε μαζί τις τιμές στο εσωτερικό τους δίκτυο. Τις είδα με τα μάτια μου. Δεν υπήρχε τέτοια τιμή πουθενά. Ειχα και ενα συνάδελφο μαζί που ήρθε γιατι του καλόφάνηκαν οι τιμές. Σοβαροί γραβατωμένοι άνθρωποι 40 + είμασταν. Δεν νομίζω να είχαν κανα λόγο να μας κοροϊδέψουν. Ουτε φυσικά μπορώ να πάω εγω και ενω κοιτάει και μου δειχνει τον τιμοκατάλογο της εταιρείας απο το pc με ολα τα μοντέλα σε σύνδεση και μη να της πω εγω οχι κανεις λάθος, δες άλλου, χωρις να ξέρω που....

Για αυτο και λέω οτι τέτοιες ατεκμηρίωτες προσφορές καλό θα ηταν να κλειδώνονται απο τους διαχειριστές καθως άλλωστε αντιβαίνουν και τους κανόνες του φόρουμ για τις προσφορές.

Αν ειναι μιλητη προσφορα δεν ειναι προσφορα. Ντροπή κιολας και στη εταιρεία που λειτουργεί με τέτοιο τροπο. Ηδη εχει φυγει email στην εμπορική διεύθυνση με link του forum για διευκρινίσεις με cc την γγ εμπορίου.

Το τερματισες αποψε...

4-5 μελη στο επιβεβαιωνουν εγω εκανα παραγγελια αλλοι παρελαβαν εσυ εκει το χαβα σου.

Σε  15 sec ο υπαλληλος στην Κλαυθμωνος το ειχε βρει ,σε 2 λεπτα ειχε συμπληρωσει/τσεκαρει τα στοιχεια μου και εφυγα.

 

 

υ.γ.Καντε και ενα like στον ts ;)

 

Όσοι έχουν φοιτητικό CU, έχουν και επιπλέον έκπτωση 5% με ένα SMS.

 

http://www.vodafonecu.gr/gr/about-cu/gia-foitites/apokleistikes-prosfores-gia-foitites/

 

Ανοίγουμε ματάκια....

 

 

Όροι και προϋποθέσεις

Η προωθητική αυτή ενέργεια δεν συνδυάζεται με άλλες προσφορές ή εκπτώσεις ή προωθητικές ενέργειες που θα λαμβάνουν χώρα κατά καιρούς στα καταστήματα Vodafone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να έχει διαφορά σε μαγαζιά μαμάς voda vs franchise. η προσφορά πάντως υπάρχει και την είδα μπροστά μου ζωντανά. απλά στην θεσσαλονίκη συγκεκριμένα σε 2-3 δεν υπήρχαν για να δώσουν τα μηχανήματα 

 

ξέρεις αν υπήρχε σε οποιοδήποτε καταστημα vodafone στη Θεσσαλονίκη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σήμερα ρώτησα σε κατάστημα Vodafone στην Μυτιλήνη και ο υπάλληλος μου επιβεβαίωσε την προσφορά και τις τιμές. Μου είπε απλά ότι είναι για τα μοντέλα 16GB μόνο (μπορεί και να μην το ξέρει καθώς δεν μου το είπε με σιγουριά). Αύριο πάντως παίρνω το Ipad Air.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...