Προς το περιεχόμενο

JURASSIC PARK Bluray 3D [Public] 4.99 ευρώ [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


hasiotis_john

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα είναι σε εκτεταμένη αναζήτηση!! Έχουν ξεχυθεί όλοι οι εργαζόμενοι στο public και το ψάχνουν! Άνω κάτω το έχουν κάνει το μαγαζί

 

Με συγκίνησαν τα παλιόπαιδα!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα με γειωσαν και ειναι η 2η φορα μετα την αναλογη προσφορα με τα εγγραψιμα bluray. Ποτε δεν εγινε καμια αντιπροσφορα παρα 1 απλο μηνυμα. Δεν παλευεται το μαγαζι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μια από τα ιδια και σε μενα. Δεν μου εκανε ΚΑΜΙΑ εντυπωση το ότι δεν μπορεσαν για άλλη μια φορα να εκτελεσουν παραγγελια μου και την ακυρωσαν μονομερως.

(θα βαλω και τη γατα μου να κλαιει, αμεσως τωρα! :lol:  :lol:  :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω νέα...

 

Λοιπόν, πέρασα από το Public στο Σύνταγμα με σκοπό να ψάξω στα ράφια τα 10 από τα 14 Blu-Ray της παραγγελίας μου που ήταν σε αναζήτηση ή σε....(drumroll)...εκτεταμένη αναζήτηση(Jurassic Park)!

 

Τα πιάνω αλφαβητικά και να μην βρίσκω κανένα...Βρε να θες να κράξεις και να μη μπορείς! Και ξάφνου στα 3D...στο γράμμα J...να σου η πύλη του Jurassic Park! Στην προνομιακή τιμή των 27.99€.

 

Το τσιμπάω ως έχει και κατεβαίνω κάτω στις παραγγελίες με σκοπό να φάω χυλόπιτα αλλά να το πολεμήσω μέσω προστασίας καταναλωτή ή κάνοντας επίκληση στο πνεύμα των Χριστουγέννων, ανάλογα με το τι θα συναντούσα!

 

Για καλή μου τύχη ήταν δύο κοπέλες πολύ συζητήσιμες, και χωρίς πολλά πολλά μου το έβαλαν στα 4.99, παράλληλα ψάχνοντας στην αποθήκη βρέθηκαν άλλα 6 Blu-Ray που μόλις είχαν παραλάβει και έκανα καλή δουλειά εν τέλει.

 

Κάντε ένα κόπο να πάτε στο κατάστημα που το έχετε παραγγείλει και που ξέρετε;;;

 

Και πάντα ευγενικά αν μπορώ να προτείνω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

^^ Θες να πεις ότι ακυρωνουν παραγγελιες στα 4.99 ενώ εχουν αποθεμα το οποιο πωλουν σε άλλη τιμη; Κοιτα να δεις που θα μας κανουν να μπαινουμε στο 1520 για καταγγελια γιορτινες μερες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα ακυρο....Δεν σκοπευω να τρεξω στα καταστηματα για να δω αν το εχουν και αποφασισαν πως η τιμη πρεπει να ειναι 27.99 και οχι 4.99 οποτε απλα μια αρνητικη στο Skroutz.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^^ Θες να πεις ότι ακυρωνουν παραγγελιες στα 4.99 ενώ εχουν αποθεμα το οποιο πωλουν σε άλλη τιμη; Κοιτα να δεις που θα μας κανουν να μπαινουμε στο 1520 για καταγγελια γιορτινες μερες...

Ένα point το έχεις, ίσως επειδή έκανα τη δουλεία μου δεν έκανα κακές σκέψεις. Δεν ξέρω, μπορεί στα ψιλά γράμματα να λένε κάτι ότι αφορά περιορισμένα κομμάτια ή ότι παρέλαβαν μετά την ακύρωση, 'η...ή...ή

 

Θα τον βρουν τον τρόπο τους

 

Επειδή τώρα κατάλαβα ότι μπορεί να εννόησα πως και τα άλλα 6 blu-Ray υπήρχαν στην αποθήκη του καταστήματος, λάθος μου. Το Jurassic Park ήταν κανονικά στα ράφια οντως αλλά τα αλλα 6 βρέθηκαν στην αποθήκη των παραγγελιών. Τους ήρθαν σήμερα και δεν είχαν προλάβει να ενημερώσουν την παραγγελία μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμενα ακυρο....Δεν σκοπευω να τρεξω στα καταστηματα για να δω αν το εχουν και αποφασισαν πως η τιμη πρεπει να ειναι 27.99 και οχι 4.99 οποτε απλα μια αρνητικη στο Skroutz.

27.99 είναι η παλιά τιμή που είχαν..Το δικό μου είχε πάνω ξεχασμένη εττικέτα που έγραφε τόσο.

Τώρα αν τα κρύβουν δεν ξέρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...