Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσε φωτογραφία του νέου Sony Xperia Z4


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλά βγήκαν στην φόρα μετά την κλοπή και την διαρροή δεδομένων της Sony Pictures από την ομάδα hackers, GOP (Guardians of Peace) που έχει παραλύσει το δίκτυο υπολογιστών της εταιρείας.Η εταιρεία υποκύπτοντας στους εκβιασμούς της ομάδας GOP -πίσω από την οποία σύμφωνα με τις αρχές των Ηνωμένων Πολιτειών κρύβεται η Β.Κορέα- ακύρωσε την προβολή της ταινίας The Interview με το μέλλον της ταινίας να αμφισβητείται.

Περιττό να αναφέρουμε ότι μεγάλο χτύπημα στην εικόνα της εταιρείας -πέρα από την ασφάλεια της- ήταν επίσης οι αποκαλύψεις των ανταλλαγών διάφορων emails μεταξύ της Προέδρου της Sony Pictures, Amy Pascal και του παραγωγού Scott Rudin, τα οποία περιείχαν διάφορους χαρακτηρισμούς για γνωστούς ηθοποιούς και σκηνοθέτες.

Πρόσφατα, διάφορες εικόνες -κυρίως concepts- της νέας ναυαρχίδας της Sony, Xperia Z4, διέρρευσαν από το email inbox του CEO της Sony Pictures Entertainment, Michael Lynton, το οποίο αφορούσε σε μία πρόταση για τοποθέτηση προϊόντος στην επερχόμενη ταινία του James Bond, Spectre.

 

Στο email προς τον Lynton, ο Executive Vice President of Consumer Marketing της Sony, είχε συμπεριλάβει διάφορες φωτογραφίες κυρίως από concepts, με πιο πειστική την φωτογραφία που βλέπετε πιο πάνω. Από το email μαθαίνουμε και άλλες λεπτομέρειες όπως την αμοιβή του Daniel Craig για την διαφήμιση ($5 εκ.) κ.ά.

 

Φημολογείται ότι το νέο Sony Xperia Z4 θα ανακοινωθεί στην επερχόμενη έκθεση Mobile World Congress 2015 (μπορεί όμως και στην έκθεση CES σε μερικές εβδομάδες) και λέγεται ότι θα διαθέτει οθόνη 5,2 ιντσών ανάλυσης 1080p ή WQHD και πως θα διαθέτει 4GB RAM και θα βασίζεται στο Qualcomm Snapdragon 805 ή 810 SoC.

 

Link.png Site: GSMArena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί που έλεγα 'Ωραία, έχω κάνει στην άκρη 320 ευρώ για να πάρω το Z1' κοίτα τι μας κάνει η SONY, δεν είναι δίκαιο ρε φίλε, πρέπει να μαζέψω κι άλλα. Δεν έχω ... ΜΑ ΤΟ ΘΈΛΩ. <3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκεί που έλεγα 'Ωραία, έχω κάνει στην άκρη 320 ευρώ για να πάρω το Z1' κοίτα τι μας κάνει η SONY, δεν είναι δίκαιο ρε φίλε, πρέπει να μαζέψω κι άλλα. Δεν έχω ... ΜΑ ΤΟ ΘΈΛΩ. <3

Στα 320 πλέον χτυπάς Ζ2, τρελό value for money!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και η καλυτερη διαφημιση της χρονιας συνεχιζεται!! 

και αληθεια να ειναι η ολη ιστορια τους εκαναν τρομερη διαφημιση της sony πιστευω!! ποιος ασχολουταν με τα κινητα της? 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και η καλυτερη διαφημιση της χρονιας συνεχιζεται!! 

και αληθεια να ειναι η ολη ιστορια τους εκαναν τρομερη διαφημιση της sony πιστευω!! ποιος ασχολουταν με τα κινητα της? 

H sony :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κινητάρα σε όλα του.

 

μοναδικό μειονέκτημα οτι δεν έχει home button να το ανοίξεις απο σβηστή οθόνη (πχ για να δεις την ώρα), και το power button είναι πολύ μικρό.

 

με μια θήκη συλικόνης δυσκολέυει ακόμα την κατάσταση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κινητάρα σε όλα του.

 

μοναδικό μειονέκτημα οτι δεν έχει home button να το ανοίξεις απο σβηστή οθόνη (πχ για να δεις την ώρα), και το power button είναι πολύ μικρό.

 

με μια θήκη συλικόνης δυσκολέυει ακόμα την κατάσταση.

Δε το χρειάζεσαι, έχει tap to unlock και υποστηρίζει και smart covers

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Κινητάρα σε όλα του.

 

μοναδικό μειονέκτημα οτι δεν έχει home button να το ανοίξεις απο σβηστή οθόνη (πχ για να δεις την ώρα), και το power button είναι πολύ μικρό.

 

με μια θήκη συλικόνης δυσκολέυει ακόμα την κατάσταση.

 

Double tap στην οθόνη και είσαι κομπλέ! :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρα Z της sony ειναι αναμφισβήτητα υψιλου επιπεδου. Αυτο που εχει καταστρεψει την sony ειναι που εχει 100 μοντελα σε καθε κατηγορια. Επισης γιατι δεν δοκιμαζει να αλλαξει λιγο το UI της που ειναι εντελως για τα μπαζα (υποκειμενικο μεν αλλα και πολλοι φιλοι μου το ιδιο λενε. Οκ ειναι και οι launchers αλλα οσο να ναι μια αλλαγη την χρειαζεται!  

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρα Z της sony ειναι αναμφισβήτητα υψιλου επιπεδου. Αυτο που εχει καταστρεψει την sony ειναι που εχει 100 μοντελα σε καθε κατηγορια. Επισης γιατι δεν δοκιμαζει να αλλαξει λιγο το UI της που ειναι εντελως για τα μπαζα (υποκειμενικο μεν αλλα και πολλοι φιλοι μου το ιδιο λενε. Οκ ειναι και οι launchers αλλα οσο να ναι μια αλλαγη την χρειαζεται!  

Γούστο καθαρά, λατρεύω προσωπικά που όλα τα εικονίδια κλπ είναι σαν κοσμήματα, και το ίδιο το κινητό.

 

Το Z4 πχ για μένα είναι κακάσχημο μπροστά στο z1 compact μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...