Προς το περιεχόμενο

πιστευατε στον Αγιο βασιλη;


star12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ποτε δε πιστεψα οτι υπαρχει γιατι φροντισαν οι γονεις μου καλως η κακως να μου εξηγησουν οτι Αγιος Βασιλης

μπορει να ειναι ο πατερας μου η μανα μου η καποιος θειος.Καταλαβα απο μικρος τι "παιζει" και δε μπορω να πω οτι χαλαστηκα.

 

Φυσικα και δεν εχω ζητησει ποτε δωρο απο τον Αγιο Βασιλη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμαμαι επι 4 χρονιες ζητουσα το ratchet clank 2. δεν μπορουσε να βρεθει πουθενα :P (και στην τελικη το εχασα μετα απο 1 χρονο :P)

ποτε δεν πιστευα οτι υπαρχει, αλλα δεν το ελεγα σαν ''πονηρος'' 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε θηριο,τους ειπες στα 8 σου οτι δεν υπαρχει Αγιος Βασιλης? Μια χαρα σε βρισκω. :)

Πιο νωρίς. Τους είπα πως δεν υπάρχει Άγιος Βασίλης και πως τα δώρα μου τα έπαιρναν εκείνοι. Μετά το έλεγα στα άλλα παιδάκια και βάζαν τα κλάμματα xD

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πίστευα στον άγιο βασίλη σίγουρα μέχρι τα 9-10, απ' τα 11 είχα αμφιβολίες, και θυμάμαι μια φορά να με ρωτάει η μάνα μου κάποια στιγμή, "έλα μωρέ πιστεύεις ακόμα στον άγιο βασίλη?" εκεί στεναχωρήθηκα αλλά κατάλαβα την αλήθεια. Βασικά αν δεν υπήρχε το δόλωμα με τα δώρα από πολύ μικρά δεν θα πίστευε σχεδόν κανένα παιδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη δημοτικού ρώτησα τους γονείς μου άμα υπαρχει, μου είπαν όχι και τελείωσε το παραμύθι..Είχε πλάκα μετά, γιατί κορόιδευα τους φίλους μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δεν θυμάμαι να πίστευα.

Μου άρεσε πάντα όμως ο συμβολισμός του καλωσυνάτου κατακόκκινου πράγματος που έμπαινε μέσα στην στενή ζεστή οπή για να αφήσει δώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...