Προς το περιεχόμενο

πιστευατε στον Αγιο βασιλη;


star12

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αντικειμενικά ποιο πιτσιρικι απο 5 και πανω με tv internet και τετοια ακομα πιστευει?

η κοκα κολα πρεπει να ανεβασει το παιχνιδι της. B)

 

Ναι θα μπει το 5χρονο στο google και θα ψάχνει αν υπάρχει ο άγιος βασίλης. Tv είχαμε και εμείς μικροί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 42
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Υπηρξε - υπαρχει Αγ. Βασιλης κι σιγουρα οχι ο χοντρος κοκκινοφορεμενος γενειοφορος που φερνει τα δωρα απο την καμιναδα. Κι αναβιωνει σε εμας κι στο διπλα μας με καθε μικρη-μεγαλη καλοσυνη που κανει ο καθενας μας για τον διπλα του αφιλοκερδος κι χωρις προσδοκια για ανταλλαγμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ όταν ήμουν μικρός πίστευα ότι υπήρχε αγιος βασίλης και μου έφερνε  τα δώρα που ήθελα. Όταν όμως μεγάλωσα και μου είπε η μητέρα μου ότι δεν υπάρχει αγιος βασίλης γέλασα γιατί η μητέρα μου έτρωγε τους κουραμπιέδες,μελανοκάρονα μου απαντούσε στα γράμματα από κομπιούτερ εντομεταξύ τα είχε κρατήσει και όταν τα είδα γέλασα. Συνήθως τα βράδια της πρωτοχρονιάς δεν κοιμόμουν γιατί είχα την αγωνία του Άγιου Βασίλη που θα μου φέρει το δώρο και εγώ θα το σκίσω το χαρτί και θα απολαύσω το δώρο μου. Το δώρο του Αγιου βασίλη το είχαν καλά κρυμμένο να μην το βρω εγώ πουθενά και το αποκαλύψω και μάθω ότι δεν υπάρχει αγιος βασίλης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τα 5 μου πίστευα αλλά μετά το κατάλαβα και έκανα το σπίτι άνω κάτω να βρω τα δώρα από πριν.

 

Το δώρο που δεν θα ξεχάσω ποτέ ήταν τα transformers-δεινόσαυροι (κάτι τέτοιο). Είχε συνδυαστεί με ένα πάρτι που είχα κάνει όπου από τα 30+ παιδιά που είχαν έρθει, μόνο ένας δεν μου έφερε transformer. Ήμουν πραγματικά ο βασιλιάς της παρέας! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευα μεχρι που μια μερα στο σχολειο εμαθα οτι δεν υπαρχει απο 3τους, γυρισα σπιτι και εβριζα τη μανα μου που με κοροιδευε τοσο καιρο. true story

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^

:shock: :blink: :wacko: Ban?

Ban?

Αν είσαι πιο πουριτανή από το NBC να πας να κοιταχτείς βρε.

http://www.nbcbayarea.com/news/local/SF-Attempts-for-Record-Number-of-Naked-Santas-134084323.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...