Προς το περιεχόμενο

κουραμπιες vs μελομακαρονο


Kostasspil

Προτεινόμενες αναρτήσεις

κανε καλη περιφραξη ομως γιατι βλεπω ολη τη γειτονια να πηδαει καγκελα και καγκελόπορτες και ότι αλλο εχεις και να στο ρημαζουν :P

Κερασμένα - χαρισμένα! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αμεσο ban και μαστιγωμα στο συνταγμα για παραδειγματισμο.
Και μετα δεμενος σε καρεκλα να τον ταιζουν μελομακαρονα μεχρι να παρει την σωστη αποφαση.
Υ.Γ. γαμάτο το σαμαλι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει καν σύγκριση.... τα μελομακάρονα είναι κλάσεις ανώτερα.... απορώ γιατί δεν τα τρώμε όλο το χρόνο...οι κουραμπιέδες δεν με συγκινούν, τρως μια μπουκιά και μπουκώνεις το στόμα σου....

 

Πάντως οι δίπλες είναι πολύ υποτιμημένες.... Αν είναι πετυχημένες μετράνε πολύ....

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετα δεμενος σε καρεκλα να τον ταιζουν μελομακαρονα μεχρι να παρει την σωστη αποφαση.

 

Λελ..  ε εντάξει θα τ' αντέξω. Με την προϋπόθεση βέβαια να μην είναι πάρα πολύ μελωμένα και ειδικά από το μέλι που έχει αυτή την έντονη λελουδογεύση όπως το πευκόμελο γιατί τότε θα μιλάμε για άνευ προηγουμένου βασανισμό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανε καλη περιφραξη ομως γιατι βλεπω ολη τη γειτονια να πηδαει καγκελα και καγκελόπορτες και ότι αλλο εχεις και να στο ρημαζουν :P

 

Και μετά θα έρθει να ανοίξει θέμα κλέφτες σε σπίτι. :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Blue Panther πως και πρωινος,στην δουλεια εισαι?

 

Να μην εχεις χρηματα για μελομακαρονα και να ανακατεψεις μελι με μακαρονια ως κινηση απελπισιας.

 

Λοιπον εγω προτιμω τα μελομακαρονα,τους κουραμπιεδες δεν τους τρωω ποτε σχεδον.Δεν μου αρεσει η γευση τους.Φετος δεν εχω φαει κανενα μελομακαρονο ακομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...