Προς το περιεχόμενο

smart 4 max 129 euro [ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


futureshock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από δύσκολο εως απίθανο το κόβω..

Το καλό είναι ότι αν εξαιρέσεις 4-5 μικροεφαρμογές της vodafone, είναι καθαρό android που σημαίνει λιγότερο lag σε βάθος χρόνου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι το έχετε ήδη πάρει, ή άλλοι που έχουν phablets, πώς τα μεταφέρετε;;; Σε τσαντάκια και για το χειμώνα και τσέπες μπουφάν;

Πέρα από ebay, θήκη βρήκα μόνο στην ίδια τη Vodafone αλλά καλύπτει μόνο την πλάτη (πέρα από την ποιότητα της-σιλικόνης) και αφήνει χύμα την οθόνη. Έχετε κάτι άλλο κατά νου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς το παρόν μπουφάν, το καλοκαίρι βλέπουμε. Εγώ πάντως πήγα στην Cosmote και πήρα μια twin sim, οπότε έβαλα την micro sd στο Smart και άφησα και την άλλη κάρτα στο Fame, οπότε δεν θα το κουβαλάω στην παραλία :rolleyes:

 

Από ebay πήρα αυτό και ελπίζω να μην είναι πολύ χάλια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν το έχω παραλάβει ακόμα, αλλά ορίστε ένα φρέσκο (σημερινό) ελληνικό hands on για το κινητό http://www.myphone.gr/d/vodafone/smart-4-max.436/hands-on/

Επεξ/σία από nikosdet
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι το πηραν αξιζει ή να παμε προς κινα μερια;

 

Αξιζει οσο δεν παει. Θα σου πω πως κατεληξα εγω στην αγορα του:

 

1) Εγγυηση απο Ελλαδα

2) Σε αυτην την τιμη δεν βρηκα τιποτα με NFC (το χρησιμοποιω πολυ συχνα)

3) GLONASS (δεν εκανα τα test ακομα, αλλα απο τη στιγμη που λεει οτι το υποστηριζει)

4) 6" : Σε αυτην την τιμη δεν εχει αντιπαλο για αυτες τις ιντσες.

5) 4G (must για αγορα κινητου στις μερες μας)

 

Να προσθέσω ότι η οθόνη είναι πολύ καλη, αλλα με μετριες γωνιες θέασης. Επίσης ενα μείον ότι δεν εχει gorilla glass. Δεν έχω παρατηρήσει κάποιο άλλο μείον (so far).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα στα 116 με την φοιτητικη εκπτωση..σε αυτα τα χρηματα οτι και να πω ειναι λιγο! Thx στον ts!! Ασχετο εγω παρελαβα απο βοντα αλλα και στο mediamarkt στο μαρουσι ειχε μια αρκετα κομματια στα 129 ευρω για οποιον το ψαχνει αμεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To παρήγγειλα και εγω σήμερα λογικά θα το έχω αύριο. Το είδα απο κοντά και το περιεργάστηκα και μου φάνηκε σούπερ.

Εντύπωση μου έκανε επίσης η καλή ποιότητα κατασκευής του. Στα χρήματα αυτά δεν έχει αντίπαλο όπως αναφέρθηκε.

Του πήρα και μια θήκη σιλικόνης στα 10 € που περιλαμβάνει και screen protector.

(Κάτοχος LG optimus G E975).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...