Προς το περιεχόμενο

smart 4 max 129 euro [ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


futureshock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To παρήγγειλα και εγω σήμερα λογικά θα το έχω αύριο. Το είδα απο κοντά και το περιεργάστηκα και μου φάνηκε σούπερ.

Εντύπωση μου έκανε επίσης η καλή ποιότητα κατασκευής του. Στα χρήματα αυτά δεν έχει αντίπαλο όπως αναφέρθηκε.

Του πήρα και μια θήκη σιλικόνης στα 10 € που περιλαμβάνει και screen protector.

(Κάτοχος LG optimus G E975).

Το e975 πρέπει να θερίζει μπροστά σε αυτό. Αν εξαιρέσεις βέβαια το μέγεθος της οθόνης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο αφορά το hardware καθαρά, ναι είναι ανώτερο. Επίσης και απο οθόνη έχει ίδια ανάλυση άλλα μικρότερη διαγώνιο (4.7") άρα περισσότερα ppi και καλύτερες φαντάζομαι γωνίες θέασης απο το smart της voda. Πάραυτα, το κινητό τα σπάει στην τιμή αυτή οπότε ήταν δέλεαρ (ήθελα μεγαλύτερη οθόνη). :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ότι είδα στα review που κυκλοφορούν είναι πάνω απο τον μέρο όρο. Ικανοποιητική η κάμερα του. 

Δεν μένει παρά να το διαπιστώσουμε και ιδίοις όμμασι όταν το παραλάβουμε. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά η κάμερά του όπως το έιδα είναι ελαφρώς καλύτερη από μια καλή των 8MP. Σε καμιά περίπτωση δεν είναι το ίδιο καλή μιας 13MP.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα pixel είναι σχετικά. Το αποτέλεσμα μιας καλής 8mp είναι καλύτερο μιας μέτριας ή κακής 13mp όπως π.χ στο Lg μου που ναι μεν είναι 13mp αλλά οι φωτό είναι πολύ χειρότερες απο τις φωτό που έβγαζε το κινεζο-zoppo που είχα πρίν που είχε αισθητήρα στα 8mp. Ο αριθμός των mp είναι σχετικός. Απο τα review που είδα τη βρίσκω πάνω απο το μέσο όρο (προσωπική άποψη) και φυσικά καλύτερη απο αυτή του LG optimus G. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα! Μου αντικατέστησαν δωρεάν την κάρτα (micro sim αντί για την κλασική, ενώ θεωρητικά το χρεώνουν 5ε) και μου πέρασαν και τη φοιτητική έκπτωση (βγήκε 116ε, ενώ θεωρητικά δεν περνάει). Τη φοιτητική έκπτωση θα την πάλευα όσο μπορούσα μιας στο κατάστημα της γειτονιάς μου είπαν πως περνάει (αλλά δεν είχαν διαθεσιμότητα) και είδα και τον panormou13 (τον οποίο ευχαριστώ), αλλά τελικά δε χρειάστηκε καν, το πέρασαν απευθείας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα! Μου αντικατέστησαν δωρεάν την κάρτα (micro sim αντί για την κλασική, ενώ θεωρητικά το χρεώνουν 5ε) και μου πέρασαν και τη φοιτητική έκπτωση (βγήκε 116ε, ενώ θεωρητικά δεν περνάει). Τη φοιτητική έκπτωση θα την πάλευα όσο μπορούσα μιας στο κατάστημα της γειτονιάς μου είπαν πως περνάει (αλλά δεν είχαν διαθεσιμότητα) και είδα και τον panormou13 (τον οποίο ευχαριστώ), αλλά τελικά δε χρειάστηκε καν, το πέρασαν απευθείας.

Καλορίζικο φιλε μου! Στα 116 παραειναι καλη τιμη.εμενα παντως πολυ καλη εντυπωση μου εκανε η ποιοτητα κατασκευης που ειναι αναλογη πιο ακριβων συσκευων.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ παρήγγειλα την Πέμπτη αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση... ελπίζω να υπάρχει σε απόθεμα.

 

EDIT: Με καλέσανε για παράδοση αύριο :-)

Επεξ/σία από Narayan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ Γιάννενα δεν υπάρχει σε κανένα κατάστημα! Περιμένουν stock από Τετάρτη. Φαντάζομαι τότε θα μου έρθει και η online παραγγελία. Αναμένουμε λοιπόν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα σήμερα το μεσημέρι και εγώ. Η θήκη σιλικόνης που έχουν στα καταστήματα της voda του ταιριάζει γάντι, σας την συνιστώ καθώς σε συνδυασμό με την μεβράνη προστασίας της οθόνης (περιλαμβάνεται στην συσκευασία) καλύπτει απόλυτα το κινητό και σίγουρα θα το κρατήσει έτσι μέχρι να το δώσετε. Xαλάλι τα 10€. 

Απο ένα γρήγορο τσεκάρισμα η συσκευή εξωτερικά είναι στιβαρή με καλή ποιότητα κατασκευής, ελαφριά και παραδόξως αρκετά slim για το μέγεθος του κινητού, η οθόνη είναι αξιοπρεπής τόσο από ανάλυση όσο και από γωνίες θέασης (με φωτεινότητα απλά στο auto) παρά το χαμηλό ppi, δεν φαίνεται να κολλάει κάπου όσο το δούλεψα ενώ η κάμερά του με εξέπληξε καθώς είναι (όπως και περίμενα άλλωστε) ανώτερη της 13άρας του lg optimus g. 

Επίσης δεν αντιμετώπισα πρόβλημα στο να τοποθετήσω την micro sim και micro sd όπως περιέργως αναφέρεται σε κάποια review. Τα καπάκια των υποδοχών ανοίγουν εύκολα αν προσαρμόσεις πίεση (μικρή) εκεί που πρέπει και μόνο. (Ρίξτε μια ματιά στον γρήγορο οδηγό πριν επιχειρήσετε να τις βάλετε για να μην παιδεύεστε τσάμπα).

Περισσότερα εν ευθέτω χρόνω.

Πολύ ευχαριστημένος απο την αγορά, ευχαριστούμε TS. 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://tinyurl.com/mnyc4tb , http://tinyurl.com/n6udd3e (http://approx.es/APPUEC02P#.VL2sp62TvIU)

Mου είπαν ότι είναι λεπτή και καλής ποιότητας, αύριο θα πάω να την δώ και θα ενημερώσω...

Επεξ/σία από zacharis1955
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...