Προς το περιεχόμενο

smart 4 max 129 euro [ ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


futureshock

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Από πρόσφατο αντίστοιχο σε tablet που είχα, αν πάτε να το βγάλετε θα κάνετε σίγουρα ζημιά. Θέλει άνοιγμα και πιθανή αφαίρεση πλακέτας. Οπότε στο service αναγκαστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 135
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το ίδιο έπαθα κι εγώ επειδή την είχα κόψει μόνος μου..

Με ένα πολύ μυτερό μαχαίρι την αφαίρεσα (το έβαλα από το πλάι και την έσυρα προς τα έξω - αν δεν είσαι σίγουρος μην το δοκιμάσεις) αλλά δεν έιχε κουμπώσει και γιαυτό βγήκε!

Αν έχει κουμπώσει πρέπει να το πάει σίγουρα σε service!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω την εβαλα λαθος και απλα με ενα συνδετηρα την πιεσα και πετακτηκε εξω. Φυσικα αν κοιταξεισ το αυτοκολλητο στην πλατη τησ συσκευης (εγω το εβγαλα χωρισ να το δω) σου δειχνει πως να βαλεις σωστα τη sim. Μην φοβασαι καθολου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος πάντων. Τελικά κατάφερε να τη βγάλει, την ξαναέβαλε σωστά και πάλι δεν είχε σήμα. Την κάρτα την είχε κόψει μόνος του. Πιστεύετε ότι με καινούριο μικρή θα λειτουργήσει σωστά; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατι παιδευεστε ρε παιδια και τις κοβετε μονοι σας 2 3 ευρω ειναι στα καταστηματα στην ομονοια. απο εκει που πηρατε το κιν αν τους λεγατε πιστευω δε θα περνανε λεφτα.. γνωστος παντως εβαλε λαθος τη σιμ σε s4 χαλασαν τα δοντακια και δεν ειχε σημα πηγε για σερβις το κινητο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, στην Αθήνα δε βρίσκονται όλοι. Βασικά δεν τον πρόλαβα και την έκοψε, διαφορετικά θα του πρότεινα να πάρει καινούρια. Cosmote έχει, οπότε πρέπει να πάει σε Γερμανό ή Cosmote να αγοράσει και νομίζει ότι κοστίζει 5€. Θα πάει τη Δευτέρα να αγοράσει μία. Άντε να δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι το πηραν απο mediamarkt η θα το παρουν απο εκει ζητηστε να σας την κοψουν, εχουν το "μηχανημα" και το κανουν φυσικα δωρεαν. Ακομα και να μην το πηρατε απο εκει σας την κοβουν, τσεκαρισμενο! Ακου 2-3 € για 1 δευτερολεπτο δουλεια!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση σε οσους το πηραν.

Δεν εχει αναλυτικο εγχειριδιο χρησης users guide πως το λενε , η εγω πετυχα το μονο που δεν ειχε;

Υπαρχει βεβαια στο site σαν prf για κατεβασμα, αλλα μου κανει εντυπωση.

Παντως οσα βιντεακια ειδα εκ των υστερων ατο youtube που το βγαζαν απο το κουτι δεν ειδα πουθενα βιβλιαρακι, οπως  δεν το γραφει και στα περιεχομενα συσκευασιας για να λεμε αληθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...