Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

PiPO X7 mini Windows 8 Intel PC / Media Player

 

PiPO X7 Technical Specifications

  • Chipset: Intel Baytrail quad core processor with Intel HD graphics (Z3736F)
  • RAM: 2 GB DDR3
  • Storage: 32 GB eMMC + micro SD slot up to 32GB
  • Video & Audio Output: HDMI 1.4, 3.5mm Audio
  • Connectivity: 802.11 b/g/n Wi-Fi (Realtek RTL8723BS), Bluetooth 4.0, 10/100 Ethernet
  • USB: 4x USB 2.0 port
  • Other Features: Power button, 1 Year Office 365 Subscription
  • OS: Windows 8.1 with Bing

http://hometheatrelife.com/pipo-x7-review/

 

Σε Gearbest $89.98 με το κουπόνι PipoX7LM

US$89.98 using coupon “PipoX7LM

 

To GearBest με τα ωραία του...βάζω το κουπόνι και η τιμή από $98.40 πάει $112.21

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

TCL S720

 

5.5 inch screen, 1280 * 720 pixel Display
 MTK6592M Octa Core 1.4GHz
3300 mAh high capacity battery
Network: GSM 850/900/1800 / 1900MHz, WCDMA 900 / 2100MHz, Supports 2G & 3G Network
1 GB RAM + 8 GB ROM
8MPmain camera + 5MP front camera
Android 4.2 System

 

79€ με κουπόνι PSS720 μεχρι 23-01

 

http://en.efox-shop.com/tcl-s720-mtk6592-14ghz-octa-core-55-zoll-hd-bildschirm-android-42-3g-smartphone-g-296645
 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εχεις ψωνισει από αυτό το μαγαζι που μας βομβαρδίζεις προιοντα; 4 στα 4 ποστς σου αφορουν αυτό το μαγαζι. Τοσο καλο είναι; Για ενημερωσε μας να μαθουμε ολοι. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ELEPHONE G4 62€ με κουπόνι PSFEG4 μεχρι 23-01

5.0-inch screen, 1280 * 720 pixel Display
MTK6582 1.3 GHz quad core
Band: GSM 850/900/1800 / 1900MHz, WCDMA 850/1900 / 2100MHz, 2G & 3G Network Supported
1 GB RAM + 4GB ROM
8MPMain camera + 1.3MP front camera
Android 4.4 System

http://en.efox-shop.com/elephone-g4-mtk6582-13ghz-quad-core-50-zoll-hd-bildschirm-android-44-3g-smartphone-g-296649

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχεις ψωνισει από αυτό το μαγαζι που μας βομβαρδίζεις προιοντα; 4 στα 4 ποστς σου αφορουν αυτό το μαγαζι. Τοσο καλο είναι; Για ενημερωσε μας να μαθουμε ολοι. ;)

Είναι το reportspam «Γερμανίας», δηλαδή η ίδια εταιρία αλλά το υποκατάστημα με αποθήκη στην Γερμανία, για ταχύτερες αλλά και λίγο ακριβότερες αγορές. Στέλνει από Κίνα όσα μοντέλα δεν έχουν στην Γερμανία.

Πολύ πρόσφατα εξαγόρασαν και το AnteLife.

Επεξ/σία από talos_2002
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις ψωνισει από αυτό το μαγαζι που μας βομβαρδίζεις προιοντα; 4 στα 4 ποστς σου αφορουν αυτό το μαγαζι. Τοσο καλο είναι; Για ενημερωσε μας να μαθουμε ολοι. ;)

Μπα δεν έχει ψωνίσει ακόμα ,πουλάει ο ίδιος :)

ούτε Ελληνικά δεν καταλαβαίνει...φαντάσου

Μπάναρε τον ρε Matrix να ησυχάσουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δεν έχει ψωνίσει ακόμα ,πουλάει ο ίδιος :)

ούτε Ελληνικά δεν καταλαβαίνει...φαντάσου

Μπάναρε τον ρε Matrix να ησυχάσουμε

Ναι δεν μιλάω Ελληνικά, είμαι Κινέζος, μαντης είσαι. Το θεμα λέει για προσφορές και νομίζω οτι ειναι, αν μου πουν να μην ποστάρω θα σταματήσω. Πήρα ενα newsletter και τις έχει. Εξυπνάδες οπως συνήθως χωρίς ουσία. Εγώ δεν έχω ψωνίσει, έχει ψωνίσει ένας φίλος και εκτός απο την σχετική καθυστέρηση που μπορεί να ήταν τυχαίο ολα καλά

καλό το google translator :-D ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι δεν μιλάω Ελληνικά, είμαι Κινέζος, μαντης είσαι. Το θεμα λέει για προσφορές και νομίζω οτι ειναι, αν μου πουν να μην ποστάρω θα σταματήσω. Πήρα ενα newsletter και τις έχει. Εξυπνάδες οπως συνήθως χωρίς ουσία

και θα ποστάρεις όλο το newsletter που πήρες?

Σε ρωτάει κάτι ο matrix (που είναι moderator αν δεν το πήρες χαμπάρι) και συνεχίζεις να βάζεις προϊόντα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και απάντησα, δεν βάζω άλλα αν δεν μου πει οκ. Ευχαριστημένοι? Επίσης πριν τα βάλω εχω τσεκάρει τιμές και ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

matrixxx αν νομιζεις οτι οι δημοσιεύσεις μου δεν συνάδουν με το θέμα τότε πες μου να σταματήσω.

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και απάντησα, δεν βάζω άλλα αν δεν μου πει οκ. Ευχαριστημένοι? Επίσης πριν τα βάλω εχω τσεκάρει τιμές και ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ

matrixxx αν νομιζεις οτι οι δημοσιεύσεις μου δεν συνάδουν με το θέμα τότε πες μου να σταματήσω.

Ευχαριστώ

τσιν τσαν τσον δεν καταλαβαίνω τι λες... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...