Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ no-name "κινεζιες" tablets και smartphones Ver.2 - ποσταρετε μονο αφου διαβασετε το #1 ποστ


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι λέει σαν συσκευή. Την έχει κανένας; διαβάζω κάτι ψιλοθεματα σε διπλανό φόρουμ.

Το παραγγειλα και δεν προλαβα να διαβασω κανενα review να σου πω την αληθεια παντως η τιμη ειναι πατωμα!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδια το fhd που λεει κανει κανονικά για τη χωρα μας ετσι? και κατι αλλο μπορώ να το παραγγείλω και να βαλω αύριο τα λεφτά στην καρτα?

 

ευχαριστω τον τοπικ σταρτερ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως διαβαζω οτι αν εχει δυο κιτρινα led ιδιου χρωματος στο φλας ειναι beta μοντελο κ οχι final version. Τσεκαρετε το στο myphone γιατι οι φωτο στο tinydeal ετσι δειχνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως διαβαζω οτι αν εχει δυο κιτρινα led ιδιου χρωματος στο φλας ειναι beta μοντελο κ οχι final version. Τσεκαρετε το στο myphone γιατι οι φωτο στο tinydeal ετσι δειχνουν

To ειδα αυτο στο myphone. Ξερουμε τι διαφορες εχει εκτος απο τις φωτογραφιες με φλας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρώτησα πριν λίγο και δεν κατάφερα να συνεννοηθώ. Μισή ώρα μιλούσα μαζί τους και στο τέλος μου είπαν ο,τι δεν μπορούν να με βοηθήσουν και να στείλω mail. Έριξα κι εγώ μια παραγγελία για δώρο. Αν μου έρθει με 2 κίτρινα θα φύγει πίσω με τα refunded returns του paypal. ;)

 

Ευχαριστώ τον john654321

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ειδα αυτο στο myphone. Ξερουμε τι διαφορες εχει εκτος απο τις φωτογραφιες με φλας?

Για περισσοτερες λεπτομερειες δεςhttp://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5904241#post5904241
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως αν δείτε εδώ το φλας φαίνεται αν είναι όπως πρέπει να είναι. Το θέμα είναι μην φάμε καμία ήττα γιατί σε τέτοια τιμή και "μόνο" 100 κομμάτια θα έπρεπε να είχαν εξαφανιστεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μας δουλεύει το tinydeal? είναι δυνατόν 60% κάτω σε καινούριο μοντέλο και πόσο μάλλον στο συγκεκριμένο? κάτι δεν μου κάθεται καλά. ελπίζω όμως όντως να στείλει για όσους το παρήγγειλαν.

 

εγώ πάντως το έχω εδώ και δύο εβδομάδες και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος! πολύ γρήγορο, χωρίς καθόλου κολλήματα. η μπαταρία βγάζει 1,5 μέρα με φυσιολογική χρήση + ανοιχτό data Και bluetooth μονίμως. btw το κινητό φορτίζει 0%-100% σε 70 λεπτά!!! :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι αναφερθηκε δεν ειναι σε στοκ, αλλα στο τσατ ειπαν  σε 1-3 ημερες αποστολη. Επισης στο τσατ ανεφεραν οτι ειναι το κανονικο μοντελο και οχι το beta. Eλπιζω να ισχυσουν αυτα.

 

Αντε να δουμε... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...