Προς το περιεχόμενο

930 και XBOX ΟNE 499 @Γερμανος


Mourloz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 311
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το δικο μου δεν υπερθερμενεται, ως εχω διαβασει σε αλλα post. Ζεστενεται, αλλα και τα αλλα κινητα που ειχα, ζεστενοντουσαν αντιστοιχα. Ζεσταινεται ισως λιγο παραπανω στη μια γωνια. Οσο το εψαξα εχει τις κεραιες εκει. Προσωπικα μου φανηκε λογικο και ανεκτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αύριο θα πάω να ρωτήσω στον γερμανό Κομοτηνής εάν υπάρχει διαθέσιμη η προσφορά. Ενδοιαφερόμαι για το lumia. Έαν κάποιος φίλος θέλει το xbox one να μοιράσουμε την προσφορά στην μέση να μου στείλει μήνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγουρεψου πρωτα οτι οντως ισχυει η προσφορα γιατι χλωμο το κοβω να ισχυει ακομα και να μην υπαρχει ενδιαφερον,κυριως για το Xbox. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Φυσικα ισχυει, όπως εχει γραψει ηδη πιο πανω καποιος (add, εσυ το εχεις γραψει - lol ), αναφερει στο σαιτ νεα ισχυ μεχρι 31-3 (ή μεχρι εξάντλησης αποθεμάτων).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και στο προηγουμενο εγραφε μεχρι 28-2 αλλα θυμαμαι που απανταγανε ατομα που ειχαν ρωτησει οτι ειχε ελλειψη γιαυτο μου εκανε ψιλο εντυπωση που ανανεωσανε την ημερομηνια. Μακαρι βεβαια γιατι ειναι καλη προσφορα για τα δεδομενα της Ελλαδας :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ισχύει για το μαυρο lumia 930 και με δώρο xbox σκέτο ή xbox + forza 5 + fifa15 ή xbox + assasin's creed unity.

Ωραιος ευχαριστω για την επιβεβαιωση αν και δεν καταλαβαινω πως γινεται και εχει στα πακετα του Xbox Και το σκετο που προφανως και κανενας δεν το θελει σκετο οταν μπορει να το παρει και με παιχνιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά ισχύει για απόκτηση του Lumia 930 µέχρι 31/03/2015 ή µέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων

Για αυτό βάλανε και το σκέτο μέσα. Φύγανε αυτά με παιχνίδι και διώχνουνε και τα σκέτα xbox, τα οποία για 250 ευρώ πάλι αξίζουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά ισχύει για απόκτηση του Lumia 930 µέχρι 31/03/2015 ή µέχρι εξαντλήσεως των αποθεμάτων

Για αυτό βάλανε και το σκέτο μέσα. Φύγανε αυτά με παιχνίδι και διώχνουνε και τα σκέτα xbox, τα οποία για 250 ευρώ πάλι αξίζουνε.

Αγριο ξεστοκαρισμα ο Γερμανος οχι αστεια :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την στιγμη που επαιξε  η προσφορα αυτη αλλα υπηρχε στο πακετο και  παιχνιδι τωρα που ειναι χωρις παιχνιδι παλι "αξιζει" αλλα μου ξυνιζει.Γιατι θα αναγκαστεις τουλαχιστον στην αρχη να αγορασεις παιχνιδι που σε παει αυτοματα στα 300 ευρω.ενω πριν το γλιτωνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...