Προς το περιεχόμενο

930 και XBOX ΟNE 499 @Γερμανος


Mourloz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Επίσης στην τελευταία αντίστοιχη ενέργεια πήγα attica με χρεωστικη(business αν έχει καμία σημασια) και πιστώθηκα μια χαρα το 10% επιστροφη. Επαναλαμβάνω εχω Debit, business καρτα. Δεν γνωρίζω αν το business κανει την διαφορά αλλα το θεωρώ απίθανο και με τα πολλά οι Debit δουλευουν και συμμετέχουν στην επιστροφή. Πρεπει όμως να χρησιμοποιηθούν σε μηχανάκι EUROBANK!!!

 

Σήμερα, πήγα να επωφεληθώ του 10% με την ιδια χρεωστική μου κάρτα στο Αττικα, αλλα τζίφος. Σε αυτή την προωθητική φαίνεται να δουλευουν μόνο οι πιστωτικές. Αυτο μου είπε και η κοπελια στο ταμείο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 311
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σήμερα, πήγα να επωφεληθώ του 10% με την ιδια χρεωστική μου κάρτα στο Αττικα, αλλα τζίφος. Σε αυτή την προωθητική φαίνεται να δουλευουν μόνο οι πιστωτικές. Αυτο μου είπε και η κοπελια στο ταμείο!Ι

 

Ισχυει. Το ιδιο και στα καρφουρ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Παιδια εγραψα και αλλου (σε άλλο τοπικ μαλλον) ότι φυσικα και ισχυει, το ιδιο ειχα "παθει" στην ηλεκτρονικη τις γιορτες που περιμενα να μπει 5% επιστροφη και μπηκε 1 επειδή ηταν ΚΑΙ εκει, μονο για τις πιστωτικες. Πολύ εκνευριστικο, μεχρι να μαθω ποιος από τους δυο "φταιει" για το επιλεκτικο "προμοταρισμα" των πιστωτικων (τραπεζα-καταστημα), αποφευγω απολυτα και την EUROBANK και την ηλεκτρονικη από τοτε. Πορτοκαλιες φουλ. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κακο ειναι οτι στο Γερμανο ειναι και αμεση η εκπτωση και επισης δεν υπαρχουν αλλου πορτοκαλιες (με τετοια προσφορα xbox) και ειναι πολυ αμαρτια να τους χαριζεις 50ευρα επειδη δεν εχεις πιστωτικη...

Εχω κρατημενα 2 κομματια της προσφορα για μενα και για φιλο και χτες που εκανα αποπειρα με χρεωστικη δεν επιασε αλλα δεν ειναι 100% βεβαιο οτι εφταιγε το θεμα χρεωστικη/πιστωτικη.

Γιατι πηγα με μια φιλη που εχει τη χρεωστικη (Debit Mastercard Επιστροφη ειναι) τη βαζει η κοπελα στο μηχανημα, της τονιζω να τη βαλει στο μηχανημα eurobank αλλα και να περασει σαν instant discount το 10% ΟΧΙ σαν επιστροφη) και μου λεει "βαλτε το PIN και θα μας βγαλει μετα επιλογες. Βαζω pin και μετα μας πεταξε ακυρο. Μου λεει η φιλη μου οτι εχει λεφτα μεσα στο λογαριασμο αλλα ειναι ταμιευτηριου και ισως θελει να ειναι Οψεως για να τα τραβηξει η χρεωστικη (γενικα δε την εχει δουλεψει ποτε σαν χρεωστικη μονο απο ΑΤΜ). Λετε γι'αυτο να πεταξε το ακυρο και να αξιζει αλλη μια προσπαθεια με του πατερα μου που ειναι οψεως και παλι debit-mastercard?

 

Απλα μου εκανε εντυπωση οτι δε φτασαμε καν σε σημειο να μη της βγαλει επιλογη "-10%" γι'αυτο λεω μηπως οντως εφταιξε κατι αλλο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έχω yes πιστωτική θα δουλέψει? Αυτή υποτίθεται ότι είναι μόνο για το mall, αλλά ο Γερμανός στο mall δεν συνεργάζεται με την yes :blink:

Σε άλλον Γερμανό θα δουλέψει? Μπορώ πριν προχωρήσω στην οριστική αγορά να βεβαιωθώ με κάποιον τρόπο ότι θα έχω άμεση έκπτωση 50 ευρώ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που έχω yes πιστωτική θα δουλέψει? Αυτή υποτίθεται ότι είναι μόνο για το mall, αλλά ο Γερμανός στο mall δεν συνεργάζεται με την yes :blink:

Σε άλλον Γερμανό θα δουλέψει? Μπορώ πριν προχωρήσω στην οριστική αγορά να βεβαιωθώ με κάποιον τρόπο ότι θα έχω άμεση έκπτωση 50 ευρώ???

Οχι :( ...

 

Η Yes δεν συμμετέχει στα προγράμματα επιστροφη. Εχει τις δικές τις εκπτωσεις σε συγκεκριμένα καταστήματα όπου έχεις yes-επιστροφή!

 

http://www.yes-card.gr/

 

Η μόνη λύση στη συγκεκριμένη προσφορά είναι Γερμανο με πιστωτική eurobank επιστροφη. Δυστυχώς τίποτα άλλο...

 

Βέβαια με την Yes εχεις 1% επιστροφη σε οποιαδήποτε αγορά(αν χρησιμοποιηθει μηχανάκι Eurobank) οποτε στην καλύτερη θα ''κερδίσεις'' 5€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιατι πηγα με μια φιλη που εχει τη χρεωστικη (Debit Mastercard Επιστροφη ειναι) τη βαζει η κοπελα στο μηχανημα, της τονιζω να τη βαλει στο μηχανημα eurobank αλλα και να περασει σαν instant discount το 10% ΟΧΙ σαν επιστροφη) και μου λεει "βαλτε το PIN και θα μας βγαλει μετα επιλογες. Βαζω pin και μετα μας πεταξε ακυρο. Μου λεει η φιλη μου οτι εχει λεφτα μεσα στο λογαριασμο αλλα ειναι ταμιευτηριου και ισως θελει να ειναι Οψεως για να τα τραβηξει η χρεωστικη (γενικα δε την εχει δουλεψει ποτε σαν χρεωστικη μονο απο ΑΤΜ). Λετε γι'αυτο να πεταξε το ακυρο και να αξιζει αλλη μια προσπαθεια με του πατερα μου που ειναι οψεως και παλι debit-mastercard?

 

Απλα μου εκανε εντυπωση οτι δε φτασαμε καν σε σημειο να μη της βγαλει επιλογη "-10%" γι'αυτο λεω μηπως οντως εφταιξε κατι αλλο...

Ναι, το ίδιο ειχα πάθει και εγώ πριν καιρο. Έχουν το τρομερό όριο των 200 ευρώ για αγορά σε μηχανάκι με την χρεωστική τους κάρτα εκεί στην γιουρομπανκ! Ασχέτως ποσα χρήματα έχεις στον λογαριασμο, πετάει σφάλμα σαν να μην εχει επαρκές υπόλοιπο. 3 αποτυχημένες καθώς επέμενα ότι εχει μέσα λεφτά, μόλις τους είπα να δοκιμάσουν 199 ευρώ χρέωση αφού πηγε το μυαλο μου σε πιθανο όριο τους, περασε!

 

Πηγαιντε στην τράπεζα για αλλαγή του ορίου για αυτο το θέμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως μου κανει τεραστεια εντυπωση που ο Γερμανος συνεχιζει και δινει ακομα το συγκεκριμενο πακετο. Μιλαμε για χοντρο ξεστοκαρισμα κυριως για το κινητο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...