Προς το περιεχόμενο

TV 32' 3D Smart lg 32lb650v 500 hz 299€ mediamarkt k' plaisio


NICK1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομιζω πολυ καλη τιμη για καλη μικρη με 3d, smart, 500hz, απο το πλαισιο που μαλλον εκανε pricematch και 24 ατοκες. Επομενη τιμη 370€. Αδυνατω να βαλω το λινκ. Παιζει διαφημιση το media.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σωστα ας μας πει καποιος που την εχει περισσοτερα πραγματα για την εικονα αλλα και πως ειναι γενικοτερα σε σκοτεινο περιβαλλον η εικονα της.

Κατα πασα πιθανοτητα πρεπει να ειναι στα 100hz πραγματικα αλλα δεν βρηκα τιποτα ωστε να το πω με σιγουρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει την λειτουργια του ποντικικου για το web os , εγω το βρισκω πολυ βολικο παντως .... το ειχε βγαλει το eshop 23 ευρω καποια στιγμη...

 

τα mhz ειναι πραγματικα σιγουρα 100 , 200 εχει η σειρα 7χχχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει την λειτουργια του ποντικικου για το web os , εγω το βρισκω πολυ βολικο παντως .... το ειχε βγαλει το eshop 23 ευρω καποια στιγμη...

 

τα mhz ειναι πραγματικα σιγουρα 100 , 200 εχει η σειρα 7χχχ

 

Καλά θα είναι αν όντως είναι και 100 πραγματικά γιατί είχα διαβάσει για κάτι τηλεοράσεις Lg 400hz που ήταν 50 πραγματικά!

 

Πάντως σαν τηλεόραση είναι η καλύτερη 32άρα της Lg και αν δεν είχα πάρει την Samsung UE32H6200 θα την αγόραζα σίγουρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως με την εφαρμογή android της LG (remote webos) το κινητό σας αποκτά πλήρη έλεγχο της τηλεόρασης σαν τηλεκοντρολ-mouse-πληκτρολόγιο και είναι πάρα, μα πάρα πολύ εύχρηστο. Δεν χρειάζεται το magic remote! Η τηλεόραση εξαιρετική επιλογή, σίγουρα η καλύτερη VFM τηλεόραση στις 32 ίντσες, ειδικά τώρα στα 299. Η τιμή που έπαιζε τελευταία (369) θεωρούταν και πάλι προσφορά για αυτά που προσφέρει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις την παρήγγειλα, Ελπιζω να έκανα καλή επιλογή και να μην το μετανιώσω. Οταν την παραλάβω, θα σας πω λεπτομερείς.

Απο που την πηρες τελικα?

Γνωριζεις αν δινουν τα 2 ζευγαρια γυαλια(στον Κωτσο αναφερει οτι τα δινει ασχετα αν η τιμη δεν ειδε ιδια αλλα δεν ειδα κατι στα δυο καταστηματα στα οποια παιζει η τιμη στα 299 ευρω)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα,

 

Την πήρα πριν 15 μέρες στα 369 από Media. (Που και σε αυτά τα λεφτά δεν υπήρχε και πάλι  ανταγωνισμός σε σχέση με αυτά που δίνει.)

 

Λοιπόν εχει 2 ζευγάρια γυαλιά μέσα είναι standard και μερικοί δεν τα γράφουν. Επίσης δουλεύουν ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑΤΑ τα γυαλιά από τον κινηματογράφο γιαυτό μην τρελαίνεστε κάπου θα βρείτε φτηνά.

 

Επίσης το smartremote δεν αξίζει  με την εφαρμογή για android έχεις virtoual mouse (LG TV Remote). Εγώ έχω κουμπώσει ένα keyboard  με ενσωματωμένο track ball και το αναγνώρισε αμέσως...!

 

΄Το WIFI τρομερά δυνατό! streamaro 3d ταινίες από το σαλόνι (την έχω κρεβατοκάμαρα) και δεν μασάει πουθενά όπως επίσης επίσης το youtube. To ΝΟΤΕ 2 στον ίδιο χώρο κάνει buffering (Έβαλα και στο HTPC το Mezzmo που ήταν προσφορά εδώ και δουλεύουν μαζί αρμονικότατα.)

 

Έχει και δορυφορικό δέκτη για όποιον θέλει και δίνει και ένα NFC sticker για να ανοίγει το LG smart share από το κινητό..

 

Ο οθόνη πολύ φωτεινή και έχει και light sensor (τον ενεργοποιήσεις ή όχι) που δουλεύει πολύ καλά στο απόλυτο σκοτάδι της κρεβατοκάμαρας...

 

Έχει και dual play αλλά πρέπει να αγοράσει κανείς  τα αντίστοιχα γυαλιά. Έχει το πλαίσιο στο 9,90 για όποιων θέλει..

 

Στα λεφτά αυτά δεν υπάρχει καλύτερη νομίζω.. 

Επεξ/σία από argi73
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...