Προς το περιεχόμενο

TV 32' 3D Smart lg 32lb650v 500 hz 299€ mediamarkt k' plaisio


NICK1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 116
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το κουμπάκι Live menu αν το πατήσεις σου βγάζει κανάλια κλπ και διαλέγεις digital ή δορυφορικά. Μια ώρα την έχω δεν είμαι βέβαιος

 

319 χωρίς γυαλιά. Βέβαια παρόμοια απόδοση. Αν και εμένα με κέρδισε το webos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουμπάκι Live menu αν το πατήσεις σου βγάζει κανάλια κλπ και διαλέγεις digital ή δορυφορικά. Μια ώρα την έχω δεν είμαι βέβαιος

 

319 χωρίς γυαλιά. Βέβαια παρόμοια απόδοση. Αν και εμένα με κέρδισε το webos.

παταω το κουμπακι με βαζει στο μενου και μου εχει δυο επιλογες

Καναλια και εγγεγραμενο ,παταω καναλια αλλα μου εχει μονο τα καναλια τα digea και το ραδιο τιποτα αλλο .. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Price match για τη Lg και από τον Κοτσωβολο (αναμένεται σύντομα)

http://www.kotsovolos.gr/site/sound-vision/televisions/led-lcd/138280-lg-32lb650v-&-2-ζευγάρια-γυαλιά?cmicc=skroutz

 

Χωρίς διαθεσιμότητα όμως ούτε για αποστολή στο σπίτι ούτε για παραλαβή από το κατάστημα ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουμπάκι Live menu αν το πατήσεις σου βγάζει κανάλια κλπ και διαλέγεις digital ή δορυφορικά. Μια ώρα την έχω δεν είμαι βέβαιος

 

319 χωρίς γυαλιά. Βέβαια παρόμοια απόδοση. Αν και εμένα με κέρδισε το webos.

Και χωρίς δορυφορικό δέκτη η Samsung αλλά με καλύτερο επεξεργαστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζουμε αν οι υπότιτλοι στο media player αλλάζουν χρώμα και αν προσφέρει παραπάνω σε μέγεθος γραμματοσειρά απο τα συνηθισμένα.

Πχ τα "μεγάλα" σε Samsung που εχω μου ειναι μικρά.

Ας το δοκιμάσει κάποιος κάτοχος να μας πει,ευχαριστώ.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πριν λιγο τελειωσα με τις ρυθμισεις της τηλεορασης.παρα πολυ καλη η εικονα και τα χρωματα.κρυσταλο.αυριο θα δω καμια ταινια 3d να δω και εκει πως τα παει.στο τηλεοπτικο σημα παντως παιρνει αριστα. την πηρα απο mediamarkt σταθμο θεσσαλονικη και ειχε 7-8 κομματια ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελία από τα Media και ζήτησα έκδοση τιμολογίου με 16% που έχουμε στο νησί και για να μου τη κάνουν ζητούν τα παρακάτω: 

 

Α) Βεβαίωση έναρξης εργασιών (και τις δύο σελίδες).

Β) Υπεύθυνη δήλωση με τα στοιχεία σας (επισυνάπτεται)

 

Ακύρωσα την παραγγελία. Έχω κάνει αγορές και από άλλα καταστήματα πανελλήνια και δεν μου έχει ξαναζητηθεί κάτι παρόμοιο. 

Άντε τους στέλνεις την βεβαίωση έναρξης... η υπέυθυνη δήλωση ότι είναι αληθή τα στοιχεία τι είναι? 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κυβος ερυφθη! εψαχνα τηλεοραση, ηθελα LG οποτε... Η πλακα ειναι οτι εχω ενα κινητο σε αχρηστεια (δεν δουλευει η κεραια) θα το κανω τηλεκομντρολ για αυτη χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα παραγγελία από τα Media και ζήτησα έκδοση τιμολογίου με 16% που έχουμε στο νησί και για να μου τη κάνουν ζητούν τα παρακάτω: 

 

Α) Βεβαίωση έναρξης εργασιών (και τις δύο σελίδες).

Β) Υπεύθυνη δήλωση με τα στοιχεία σας (επισυνάπτεται)

 

Ακύρωσα την παραγγελία. Έχω κάνει αγορές και από άλλα καταστήματα πανελλήνια και δεν μου έχει ξαναζητηθεί κάτι παρόμοιο. 

Άντε τους στέλνεις την βεβαίωση έναρξης... η υπέυθυνη δήλωση ότι είναι αληθή τα στοιχεία τι είναι? 

 

Με τη σειρά μου και εγώ να αναφέρω ότι,είχα κάνει παραγγελία παλιότερα(πρίν ένα μήνα) απο το κατάστημα,μου ζήτησαν τα ίδια παραστατικά για την έκδοση τιμολογίου.Συνολικά αυτή την περίοδο έκανα 3 παραγγελίες καθώς αργούσε η πρώτη και απο τα Night offers έβρισκά διάφορα πραγματάκια που ήθελα.Με την ευκαιρία του "πάνω απο 85 ευρώ",δωρεάν μεταφορικά,τους παίρνω και τους ζητάω να σταλούν όλες οι παραγγελίες μαζί,να χρεωθεί ένα τιμολόγιο και να είναι μειωμένο το ΦΠΑ.Σήμερα με πήραν απο τη μεταφορική,το ποσό της χρέωσης,ένα μήνα μετά την παραγγελία και χωρίς καμία ενημέρωση ενώ τους έχω ζητήσει πρίν την αποστολή να με ενημερώσουν αναλυτικά για το κόστος και με ενημέρωσαν οτι στο κόστος της παραγγελίας περιλαμβάνει 2x μεταφορικά ενώ το ΦΠΑ είναι κανονικά 23!Πόσο ακόμα...??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η τηλεόραση της lg  είναι 3d, άρα έχει δυνατότητα για 100 Hz (pal) ή 120 Hz (NTSC), όταν θα παίζει τρισδιάστατο περιεχόμενο

 

Αυτό που γράφεις για τα 100hz και το 3d ισχύει μόνο για τις τηλεοράσεις που υποστηρίζουν active 3d, οι lg είναι passive αρα θα μπορούσε να είναι και 50hz.

 

Επειδή την τηλεόραση την έχω δει, έχει πάρα πολύ καλής ποιότητας-πιστότητας εικόνα και το μόνο που θα κοιτούσα είναι αν παρουσιάζει ghosting σε σκηνές με γρήγορη κίνηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...