Προς το περιεχόμενο

Νέο Blade L3 από την ZTE με 5,0 ιντσών οθόνη και τετραπύρηνο SoC


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Κινεζική ZTE ανακοίνωσε ένα οικονομικό smartphone που βασίζεται στην τελευταία έκδοση του Android, 5.0 Lolipop. Πρόκειται για το ZTE Blade L3.Το Blade L3 διαθέτει οθόνη 5,0 ιντσών η οποία υποστηρίζει ανάλυση 540 x 960 pixels και βασίζεται στο τετραπύρηνο SoC της MediaTek, MT6582M το οποίο χρονίζεται στο 1,3GHz.

Το SoC συνεπικουρείται από 1GB RAM και 8GB αποθηκευτικού χώρου, ο οποίος επεκτείνεται με την χρήση κάρτας μνήμης microSD.

 

Το κινητό διαθέτει WiFi 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0 και GPS και η μπαταρία του έχει χωρητικότητα 2000mAh.

 

Στην πρόσοψη εξοπλίζεται με κάμερα 2,0 Megapixels ενώ στο πίσω μέρος διαθέτει κάμερα με αισθητήρα 8,0 Megapixels που συνοδεύεται από LED flash. Η εταιρεία ανακοίνωσε ότι θα είναι διαθέσιμο σε διάφορα χρώματα αλλά δεν έκανε γνωστή την τιμή του, ούτε και την ημερομηνία διάθεσης του.

 

Link.png Site: PhoneArena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω πληροφοριες (εγκυρες) οτι με με καθε κινητο που θα αγοραζει καποιος με κοστος 100 ευρω θα του δινουν και ενα οικοπεδο παραθαλασσιο...

 

διαβαζω πολλες γελοιοτητες, ελεος!!!! φτανει πια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω πληροφοριες (εγκυρες) οτι με με καθε κινητο που θα αγοραζει καποιος με κοστος 100 ευρω θα του δινουν και ενα οικοπεδο παραθαλασσιο...

 

διαβαζω πολλες γελοιοτητες, ελεος!!!! φτανει πια.

Μάλλον δεν συνειδητοποίησες πόσο μικρή ανάλυση έχει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κάτι καλύτερο στην Ελληνική αγορά πχ με 120Ε ?

Εχω το ZTE BLADE VEC 4G - ΟΛΟΙΔΙΑ ΠΛΑΚΕΤΑ με αυτο απλα δεν ειναι Lolipop και HD IPS 1280X720 οθοναρα... Αν ειχε και υποδοχη για microsd θα ηταν super.. 159 euros απο Cosmote

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...