Προς το περιεχόμενο

Nokia Lumia 630 και 635 απο σημερα περνουν denim update.


stevengreeceGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλοι περιμεναμε να ερθουν στις συσκευες 630 και 635 η τελευταια εκδοση των windows phone. Η denim update. Απο σημερα το 630 περνει την προ τελευταια εκδοση την 8.10.14219.341 η οποια φερει και εγκατασταση των αναβαθμισεων στην καρτα micro sd. Το 635 ειναι τυχερο αφου περνει την τελευταια εκδοση την 8.10.14226.359. Το 630 dual sim ομως ακομα δεν πηρε denim update! Ειναι ακομα με την cyan 8.10.12397.895. Ευχομαστε και το 630 dual sim να παρει denim γρηγορα, οπως και οι υπολοιπες συσκευες με windows phone.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 530 ξέρουμε κάτι; Εγώ που έχω απο Ιταλία δεν ήρθε κατι

 

Edit: Σε αυτή τη σελιδα δείχνει ποιο μοντέλο έχει την κάθε εκδοση και πλεον εμφανιζεται το 530. http://www.microsoft.com/en/mobile/support/software-update/wp8-software-update/availability-in-europe/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αυτην την ιστοσελιδα εψαχνα κι εγω. Δεν γραφει για 530 Ιταλια. No available yet. Ομως θα την παρεις σιγουρα. Την denim. Εγω στο 635 πηρα την τελευταια εκδοση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκοπεύω να πάρω το 535 κι εγώ. Μόλις το πάρω να του την περάσω αν είναι διαθέσιμη? Ευχαριστώ


Πολλοι περιμεναμε να ερθουν στις συσκευες 630 και 635 η τελευταια εκδοση των windows phone. Η denim update. Απο σημερα το 630 περνει την προ τελευταια εκδοση την 8.10.14219.341 η οποια φερει και εγκατασταση των αναβαθμισεων στην καρτα micro sd. Το 635 ειναι τυχερο αφου περνει την τελευταια εκδοση την 8.10.14226.359. Το 630 dual sim ομως ακομα δεν πηρε denim update! Ειναι ακομα με την cyan 8.10.12397.895. Ευχομαστε και το 630 dual sim να παρει denim γρηγορα, οπως και οι υπολοιπες συσκευες με windows phone.

Ποια είναι η διαφορά των δύο εκδόσεων? Το λέω γιατί θέλω να πάρω το Lumia 535 και είδα στην σελίδα που αναφέρατε ότι το single sim θα πάρει την έκδοση 8.10.14219.341 ενώ το dual sim θα πάρει την 8.10.14226.359.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελεις το 535 σε single sim ή dual sim? Η dual περνει την τελευταια αναβαθμιση.

Αρχικά ήθελα το single sim, αλλά αν η αναβάθμιση που πρόκειται να πάρει το dual είναι καλύτερη από αυτή που θα πάρει το single τότε καλύτερα να αγοράσω το dual..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...