Προς το περιεχόμενο

Razer Blackwidow Ultimate BF4 Edition 78ΕΥΡΩ Crazy Sundays [ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ]


Fulgore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο σημερα λοιπον και για μια εβδομαδα αλλο ενα μηχανικο πληκτρολογιο σε τιμη78ευρω http://www.e-shop.gr/razer-blackwidow-ultimate-battlefield-4-gaming-keyboard-eng-p-PER.573190.

Εχει παιξει το συγκεκριμενο και πιο παλια σε αναλογη προσφορα για οσους δεν το προλαβαν και ενδιαφερονται.

 

Σχετικα καλη λυση μιας και ειναι και φωτιζομενο και για καποιους που δεν τους αρεσουν τα νεα Razer με τους κινεζικους διακοπτες ειναι καλη επιλογη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 52
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εχει το καλο οτι ειναι απο τα τελευταια πληκτρολογια οπως ειπα που φορανε Cherry Mx διακοπτες,εχει φωτισμο και αυτη την στιγμη απο τα υπολοιπα μηχανικα στο Skroutz εχει τη χαμηλοτερη τιμη εστω και για λιγα ευρω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή τιμουλα, αλλά γενικότερα παίζουν αρκετές προσφορες στα μηχανικό εκει γύρω της τιμής αυτής. Επίσης διαβάζω αρκετά καλά λόγια για τους μπλε διακόπτες, χωρίς όμως να χω προσωπική εμπειρία με αυτούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχε παιξει και πριν κανα χρονο περιπου παλι το συγκεκριμενο πληκτρολογιο σε λιγο ακριβοτερη τιμη http://www.insomnia.gr/topic/528165-keyboard-razer-blackwidow-ultimate-battlefield-88€-crazy-sunday/?hl=%2Brazer+%2Bblackwidow+%2Bbf4+%2Bedition#entry53182901.Αν υπηρχε ακομα η προσφορα του Κωτσοβολου με το Ultimate προφανως και δεν θα αξιζε καν να ανεβει στις προσφορές παρα μονο για τους οπαδους του παιχνιδιου ή της εταιριας.Αλλα επειδη αυτη την στιγμη δεν υπαρχει καποια μεγαλη εκπτωση σε καποιο συγκεκριμενο μηχανικο ψιλο αξιζει .Φυσικα  το Quickfire του Κωτσοβολου ηταν μια αψογη επιλογη για μηχανικο με φωτισμο σε χαμηληλ τιμη για οποιον προλαβε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ειχαν παρει εγω την προηγουμενη φορα που ειχε βγει στα 88 ευρω...Ενας φιλος μου εχει το cm storm quickfire tk που εχει και αυτο blue και ειναι ακριβως τα ιδια (οι διακοπτες)...Αξιζει παρα πολυ...Και σαν κατασκευη ειναι καλα φτιαγμενο και ολοι που λενε για το bf4 logo και το πορτοκαλι φως ειναι μλκιες...Η μανα μου οταν το ειδε λεει θελω και γω τετοιο πληκτρολογιο lol

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιο είναι το nick της μάνας σου στο bf να την κάνω add;

:P

 

(να μια πρόταση που δεν πίστευα ότι θα έγραφα ποτέ στη ζωή μου)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ειχαν παρει εγω την προηγουμενη φορα που ειχε βγει στα 88 ευρω...Ενας φιλος μου εχει το cm storm quickfire tk που εχει και αυτο blue και ειναι ακριβως τα ιδια (οι διακοπτες)...Αξιζει παρα πολυ...Και σαν κατασκευη ειναι καλα φτιαγμενο και ολοι που λενε για το bf4 logo και το πορτοκαλι φως ειναι μλκιες...Η μανα μου οταν το ειδε λεει θελω και γω τετοιο πληκτρολογιο lol

Δεν είπε κανένας ότι δεν είναι καλό πληκτρολόγιο, αλλά δεν έχει και mainstream χρώματα....

Να το πάρω πχ στη δουλειά....

Αλλά όλα θέμα γούστου είναι οπότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...