Προς το περιεχόμενο

Name that tune (αναζητήσεις τραγουδιών)


Cristina

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή τα μεγάλα θέματα μας δυσκολεύουν όλους και κυρίως τους moderators στη διαχείρησή τους, είπαμε να ξεκινήσουν από την αρχή. :)

 

Ένα μεγάλο «Ευχαριστώ» σε όλους όσους συνεισέφεραν στις ευρέσεις των αναζητήσεων. :D

 

Σας παραθέτω και το link από το παλιό θέμα για να μην το ψάχνετε μόλις χαθεί από την πρώτη σελίδα του section. :)

 

Καλές μας αναζητήσεις! :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ξεκινάω με την εξής αναζήτηση: το κομμάτι είναι techno-trance λέγεται "Judgement Day" χρονιάς 1993. Γνωρίζει κανείς τον δημιουργό του;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά το χρησιμοποιώ περισσότερο για να μην χάνουν απαντήσεις ανάμεσα στα post { χρήσιμο πιστεύω π.χ. σε περίπτωση που μπεί π.χ. το παιδί μεθαύριο πάλι στο insomnia, όπου και το topic αυτό θα έχει αποκτήσει άλλες 1-3 σελίδες }

 

αν δεν σας αρέσει, τότε ας μην το χρησιμοποιώ.

Απλά να ακουστούν μερικές γνώμες πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα billpeppa, εδώ δεν κάνουμε poll για τι font πρέπει να χρησιμοποιείς εσύ, αλλά δράττομαι της ευκαιρίας να πω ότι ΝΑΙ, είναι απίστευτα ενοχλητικό και το κάνεις σε πολλά σου post και σε διάφορα sections!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω βρήκα τον άνθρωπο μου φίλε Billpeppas. Δεν ενοχλούν τα μεγάλα fonts (όχι εμένα τουλάχιστον).. Αν και μπαίνω κάθε μέρα στο forum και παραπάνω από μία φορά..

 

Άλλο ένα που πάλι πρέπει να είναι εύκολο,

http://rapidshare.de/files/1268847/AudioTrack_15.mp3.html

 

Και ένα ακόμα, που κάτι μου λέει ότι είναι λίγο πιο δύσκολο, λέει κάτι σαν "I'm going to...lalalaland", πρέπει να το λένε τίποτα μαύροι ράπερς(όχι ότι το ξέρω, απο τη φωνή το λέω :grin: :grin: )

http://rapidshare.de/files/1268892/Lalaland.mp3.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το 2ο 'Green Velvet - La La Land'. :)

 

Σχετικά με τα fonts, θα μπορούσαμε να περιοριστούμε σε μικρά και bold. :D

Ένα quote του post που κάνει αναζήτηση, είναι αρκετό, νομίζω. :D

Ας λήξει εδώ το θέμα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ξεκινάω με την εξής αναζήτηση: το κομμάτι είναι techno-trance λέγεται "Judgement Day" χρονιάς 1993. Γνωρίζει κανείς τον δημιουργό του;

 

Είναι των "Members Of Mayday" που τους αποτελούν ο γνωστός Westbam και ο λιγότερο γνωστός Klaus Jankuhn. Το κομμάτι είανι απο το CD τους Members Only (1995/Low Spirit Recordings)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...