Προς το περιεχόμενο

Windows tablet Asus Vivo Tab 8 32gb eMMC/2GB Ram 162 ευρώ-Amazon it.


alextrela172

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια πολυ καλή προσφορα σε 8ιντσο Windows tablet επωνύμου κατασκευαστή απο Ευρώπη κάτω των 200 ευρώ.

http://www.amazon.it/Asus-M81C-1B017W-VivoTab-Risoluzione-Processore/dp/B00PK0TNB2/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1423404791&sr=8-2&keywords=asus+vivotab+note+8

 

 

Τελική τιμή 162 ευρώ με τα μεταφορικα.

 

Εδω στα 250 ευρώ

http://www.skroutz.gr/s/5831707/Asus-VivoTab-8-M81C-Z3745-2GB-32GB.html

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p>Είναι το παλιό μοντέλο... Στα 180 παίζει από ελλάδα το καινουριο</p>

Για δώσε link

Εγω αυτα βρίσκω στην Ελλάδα

http://www.skroutz.gr/c/1105/tablet/m/355/Asus/f/292255_342114/Windows-%CE%9C%CE%B5%CF%83%CE%B1%CE%AF%CE%BF-%CE%A0%CE%B5%CF%81%CE%AF%CF%80%CE%BF%CF%85-8.html

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για δώσε link

Εγω αυτα βρίσκω στην Ελλάδα

http://www.skroutz.gr/c/1105/tablet/m/355/Asus/f/292255_342114/Windows-%CE%9C%CE%B5%CF%83%CE%B1%CE%AF%CE%BF-%CE%A0%CE%B5%CF%81%CE%AF%CF%80%CE%BF%CF%85-8.html

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

Είχα δει το link από το skroutz πρώτα για τα χαρακτηριστικά του. Εκείνο ήταν το παλιό μοντέλο, αυτό που εβαλες είναι το καινούριο.

 

Γενικά στις αναζητήσεις γίνεται ένας χαμός με τα asus και τα άπειρα μοντελα.

Στις εκπτώσεις έπαιζε από 180-190 στα περισσότερα. Αλλά εφόσον λέμε για το ίδιο μοντέλο στην τελική αξίζει :)

Είναι πολύ καλή προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Να θυμήσουμε μόνο ότι το συγκεκριμένο δεν έχει wacom digitiser.</p>

Σωστή επισήμανση

Το μοντέλο με Wacom εχει το πρόθεμα "Note" και εχει full office άδεια,ενώ το "Tab" εχει 1 έτος συνδρομή office 365.

Τα συν του σκέτο "Tab" οτι εχει πιο μαζεμένες διαστάσεις με λιγότερα bezels και οτι εχει GPS module support που δεν εχει το "Note"

 

 

Sent from my iPad using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι το παλιό μοντέλο... Στα 180 παίζει από ελλάδα το καινουριο

Το καινουριο δεν ειναι note(δεν εχει wacom stylus),εχει πιο αδυναμο επεξεργαστη,1 χρονο συνδομη του office 365(και οχι full office 2013) και αν δε κανω λαθος,μονο 1gb ram!

Μαντεψε τωρα γιατι ειναι στα 180Ε και το παλιο στα 250Ε!

Σωστή επισήμανση

Το μοντέλο με Wacom εχει το πρόθεμα "Note" και εχει full office άδεια,ενώ το "Tab" εχει 1 έτος συνδρομή office 365.

Τα συν του σκέτο "Tab" οτι εχει πιο μαζεμένες διαστάσεις με λιγότερα bezels και οτι εχει GPS module support που δεν εχει το "Note"

 

 

Sent from my iPad using Insomnia

Αν δε κανω λαθος και στο note υπαρχει gps!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καινουριο δεν ειναι note(δεν εχει wacom stylus),εχει πιο αδυναμο επεξεργαστη,1 χρονο συνδομη του office 365(και οχι full office 2013) και αν δε κανω λαθος,μονο 1gb ram!

Μαντεψε τωρα γιατι ειναι στα 180Ε και το παλιο στα 250Ε!

Αν δε κανω λαθος και στο note υπαρχει gps!

Πριν 1 χρόνο που το πήρα δεν θυμάμαι να είχε. 

Ακόμα και επίσημα από Asus, όχι λέει.

http://www.asus.com/us/Tablets/ASUS_VivoTab_Note_8_M80TA/specifications/

Πάντως έριξα μια παραγγελία διότι 160 ευρώ το κόβω εξαιρετική προσφορά για επώνυμη πρόταση με τέτοια χαρακτηριστικά :P

Είναι και πιο ντινεζατο με πιο μαζεμένες διαστάσεις και πιο ελαφρύ από το άχαρο Note που δεν το συμπάθησα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν το μεταξυ μπερδεψαμε τα μπουτια μας!

Εγω νομιζα ειναι το note,το tab βγηκε και με τον z3745,εκτος απο z3735(κατι :P).

 

Τι γινεται τελικα,εδω?

 

Στο link σου στο τελος γραφει note,αλλα τωρα προσεξα οτι στην σελιδα βλεπεις το tab!

Και τελικα μιλατε για το ιδιο μοντελο,με τον VirusKennen και οντος στην Ελλαδα παιζει στα 199,με βαση τα links!

 

 

 

Εγω παντος γυρευω καποιο αρκετα μαζεμενο με γραφιδα,για σημειωσεις.γυρο στα 200!


Πριν 1 χρόνο που το πήρα δεν θυμάμαι να είχε. 

Ακόμα και επίσημα από Asus, όχι λέει.

http://www.asus.com/us/Tablets/ASUS_VivoTab_Note_8_M80TA/specifications/

Πάντως έριξα μια παραγγελία διότι 160 ευρώ το κόβω εξαιρετική προσφορά για επώνυμη πρόταση με τέτοια χαρακτηριστικά :P

Είναι και πιο ντινεζατο με πιο μαζεμένες διαστάσεις και πιο ελαφρύ από το άχαρο Note που δεν το συμπάθησα!

Και εσυ κανε λιγο κρατει !Ποσα tablets???

Δε θα ρωτησω ποσα λαπτοπ και λοιπα gadgets εχεις...,δε θελω να μαθω!:P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

210 κανει απο το ελληνικο μαγαζι,ενω απο expansys βγαινει στα 215 ευρω,αρα τα 160 ευρω του amazon ειναι εξαιρετικη προσφορα.

Κατσε να παραλαβω διοτι ιταλικο αμαζον πρωτη φορα ψωνιζω(συνηθως αγγλικο,γερμανικο κυριως)

Μην τυχει καμια φολα μου στειλουν κανα μοντελο με 1gb θα τους το πεταξω στο κεφαλι :-D

Και μην το στειλουν με καμια iparcel διοτι την βαψαμε(2 εβδομαδες στην καλυτερη παραλαβη)

Τουλαχιστον με το amazon εχω το κεφαλι μου ησυχο,διοτι πολλα εχουν δει τα ματια μου!

 

btw που να βρεις μαζεμενο με γραφιδα,ειναι συνδυασμος υπο εξαφανιση και στα 200

Το Note παντως συχνα πυκνα παιζει στα 200 ευρω στο γερμανικο amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

210 κανει απο το ελληνικο μαγαζι,ενω απο expansys βγαινει στα 215 ευρω,αρα τα 160 ευρω του amazon ειναι εξαιρετικη προσφορα.

Kαι 200 συνολο να ηταν,παλι 40ευρω κατω ειναι μεγαλη διαφορα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλη προσφορα! Επειδη είναι η πρωτη φορά που θα αγοράσω απο amazon πρέπει να προσεξω κάτι συγκεκριμενο?

Οχι τιποτα ιδιαιτερο.

Αν δεν εχεις ηδη λογαριασμο,μπες στο αγγλικο και κανε εκει και μετα με το ιδιο username και password μπαινεις στο ιταλικο και κανεις την αγορα(μπες με chrome στο ιταλικο για αυτοματη μεταφραση σελιδας στα αγγλικα)

Η πληρωμη γινεται μονο με καρτα(πιστωτικη,χρεωστικη,προπληρωμενη),οχι paypal.

Aυτο δεν εχει stylus ?? Στο site λεει ειναι σχεδιασμενο για να κρατας σημειωσεις και δεν εχει active stylus??

Οχι δεν εχει γραφιδα.

Πρεπει να κοιταξεις να λεει Asus Vivo Tab Note 8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...