Προς το περιεχόμενο

Windows tablet Asus Vivo Tab 8 32gb eMMC/2GB Ram 162 ευρώ-Amazon it.


alextrela172

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο μεταφορικά θα πρεπει να επιλεξω εγώ ή υπάρχει default? Κάτι ακόμα που βλέπω ποσο χρονο θα χρειαστεί για να παραδοθεί καθώς και το κοστος αυτου.

Ευχαριστώ κ συγγνώμη για το off topic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 89
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απο μεταφορικά θα πρεπει να επιλεξω εγώ ή υπάρχει default? Κάτι ακόμα που βλέπω ποσο χρονο θα χρειαστεί για να παραδοθεί καθώς και το κοστος αυτου. <br> Ευχαριστώ κ συγγνώμη για το off topic

162 ευρώ ειναι η τελική τιμή για την standard μεταφορα(6-10 εργάσιμες)

Με 15 ευρώ παραπάνω μπορείς να επιλέξεις express shipping(1-3 εργάσιμες)

Ήδη εμένα μου το απέστειλαν αλλα με την I parcel που δεν φημίζεται για την "στην ώρα παράδοση"(Επέλεξα standard shipping)

Τι να κάνουμε μονο γερμανικό που στέλνει με ups ειναι πιο γρήγορο στις παραδόσεις με standard χρέωση.

 

 

Gentile alextrela172,

Ti informiamo che il tuo ordine è stato spedito ed è in transito. Da questo momento in poi non è più possibile apportare alcuna modifica. Se desideri restituire un articolo, visualizzare o modificare altri ordini, visita la sezione I miei ordini di Amazon.it.

 

La data di consegna prevista è:

martedì 24 febbraio 2015

 

Traccia il mio pacco

L'ordine è stato spedito a:

****************************

Grecia

 

Il tuo ordine è stato spedito con il corriere IPARCEL_EU e il numero di tracciabilità è A**************278. A seconda del metodo di spedizione selezionato, le informazioni di tracciabilità potrebbero non essere subito disponibili. Per maggiori informazioni sulla tracciabilità del tuo ordine e sui corrieri utilizzati, consulta la nostra pagina d'aiuto Dov'è il mio ordine?

 

Se utilizzi un dispositivo iOS, Android o Windows Phone, puoi scaricare Applicazione Amazon Mobile gratuita che ti permette anche di ricevere notifiche sulle consegne e tracciare la tua spedizione.

Dettagli spedizione

 

 

Asus M81C-1B017W VivoTab 8 Tablet, Display 8" IPS con Risoluzione 1280 x 800, Processore Intel® Atom Z3745 QuadCore, SSD 32 GB, RAM 2 GB, Bianco

Venduto da Amazon EU S.a.r.L.

EUR 153,23

Totale parziale degli articoli: EUR 124,58

Costi di spedizione: EUR 7,20

Totale IVA esclusa: EUR 131,78

IVA: EUR 30,30

Totale: EUR 162,08

Pagato con Visa: EUR 162,08

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δέμα φτάνει στα ΕΛΤΑ? η στο φέρνει καποιο courier?

Στα ΕΛΤΑ κατα 99% και θα σου ερθει ειδοποίηση να πας να παραλάβεις αυτοπροσώπως απο το κοντινότερο υποκατάστημα στη περιοχή σου.

Ολα αυτα αν επέλεξες standard αποστολή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα ΕΛΤΑ κατα 99% και θα σου ερθει ειδοποίηση να πας να παραλάβεις αυτοπροσώπως απο το κοντινότερο υποκατάστημα στη περιοχή σου.

Ολα αυτα αν επέλεξες standard αποστολή.

Αναμένουμε! 28 Φλεβαρη γράφει η εκτιμηση!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σου ηρθε ειδοποιητηριο απο ελτα να πας να παραλαβεις απο το τοπικο υποκαταστημα φανταζομαι, ετσι; Οπως ισχυει και στο βρετανικο αμαζον, σωστα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου ηρθε ειδοποιητηριο απο ελτα να πας να παραλαβεις απο το τοπικο υποκαταστημα φανταζομαι, ετσι; Οπως ισχυει και στο βρετανικο αμαζον, σωστα;

Αυτη τη φορά παραδόξως μου ήρθε μήνυμα στο κινητό ότι ήρθε στο ταχυδρομείο και έτσι πήγα και το πήρα με επίδειξη του sms.

Βάλανε προφανώς στα συνοδευτικά της μεταφοράς και το κινητό μου που το έχω δηλώσει στο Amazon.

Αλλιώς ειδοποίηση θα έρθει 100%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο tracking μου έχει κολλήσει στο transit to destination country. Εσάς προχωράει παρακατω ή αποτελεί την τελευταια ενημερωση πριν την παραλαβη?

Μην δίνεις σημασία.

Πολύ σπάνια είναι ακριβές οι πληροφορίες.

Λογικά θα παραλαβεις μέσα στην εβδομάδα.

Και εμένα λέει ακόμα σε διακίνηση παρ όλο που ήδη παρέλαβα.

 

Edit:Εδώ και τα αποτελέσματα από τον εσωτερικο eMMC flash που είναι σε πολύ ικανοποιητικό βαθμό οι επιδόσεις του.

Capture.png

Έχετε εντοπίσει κανένα βίντεο review?

Ένα εδώ από τα ελάχιστα

 

https://www.youtube.com/watch?v=iAoUXn4KKM4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην δίνεις σημασία.

Πολύ σπάνια είναι ακριβές οι πληροφορίες.

Λογικά θα παραλαβεις μέσα στην εβδομάδα.

Και εμένα λέει ακόμα σε διακίνηση παρ όλο που ήδη παρέλαβα.

 

Edit:Εδώ και τα αποτελέσματα από τον εσωτερικο eMMC flash που είναι σε πολύ ικανοποιητικό βαθμό οι επιδόσεις του.

Capture.png

Ένα εδώ από τα ελάχιστα

 

https://www.youtube.com/watch?v=iAoUXn4KKM4

 

 

 

 

 

Σε ευχαριστω πολύ. Αναμένουμε την επόμενη εβδομάδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βλέπω ότι ορισμένοι έχετε παραλάβει (alextrela172)..διαβάζω για προβλήματα με αδύναμο wifi και οτι δεν ανταποκρίνεται καλά στο touch η οθόνη.....για πείτε εντυπώσεις?? Koλλήματα η κάποιο άλλο θέμα παρουσιάζει?? Η οθόνη τι λέει (φωτεινότητα, ευκρίνια)?? Μπαταρία?? Ήχος?? H οθόνη ανταποκρίνεται γρήγορα στο touch?? Γενικά πως ρολάρει??

 

Και κάτι πολύ σημαντικό για εμένα....έχει δοκιμάσει κανείς να δει live streaming ταινίες και ποδόσφαιρο??? Πως τα πάει.......δεν κάνει ελπίζω αυτά τα εκνευριστικά που κάνουν τα iPad λόγω έλλειψης flash ( δεν βγάζουν υπότιτλους καμιά φορά, χάνεται ο ήχος κτλπ)???

 

 

 

Το σκέφτομαι σοβαρά.....οπότε η γνώμη κάποιου που το έχει θα βοηθήσει πολύ......ευχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση.

 

 

Υ.Γ. Στο video review που έχει βάλει ο alextrela πάντως το βλέπω σφαιράτο.....και κάτι τελευταίο ξέρει κανείς αν παραγγείλω σήμερα θα φύγει δευτέρα η αποστέλλει και το Σαββατοκύριακο το amazon.it??

Επεξ/σία από Red21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...