Προς το περιεχόμενο

[Mobile Power Bank] Xiaomi 10400mAh @ GEARBEST $16.39


panagiotisr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το έξησα πολύ απ' ότι φάινεται και σβήστηκαν τρία ψηφία.να δοκιμάσω 10^3 συνδυασμούς δεν παίζει οπότε ας ελπίσουμε ότι είναι αυθεντικό. Θα φανεί αν βγάλει 5φορτίσεις.

 

Υπάρχουν κι άλλοι τρόποι πέρα από τον κωδικό (ναι, οκ είναι ο καλύτερος τρόπος) που μπορείς να το εξακριβώσεις

 

http://www.insomnia.gr/topic/559807-mobile-power-bank-xiaomi-10400mah-gearbest-1639/?p=53843175

 

http://www.insomnia.gr/topic/559807-mobile-power-bank-xiaomi-10400mah-gearbest-1639/?p=53843176

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το έξησα πολύ απ' ότι φάινεται και σβήστηκαν τρία ψηφία.να δοκιμάσω 10^3 συνδυασμούς δεν παίζει οπότε ας ελπίσουμε ότι είναι αυθεντικό. Θα φανεί αν βγάλει 5φορτίσεις.

Πως το κατάφερες; Πάντως αυθεντικό θα είναι, τσέκαρε τις φώτο που συγκρίνουν τα real vs fake.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα το πηρα και εγω. Απο ebay.

20 €. Αυθεντικο μετα απο τσεκ στο το site της xiaomi και λοιπων χαρσκτηριστικων. Το μονο που μετανοιωσα ειναι που δεν πηρα μια θηκη σιλικονης γιατι ειναι βαρυ το ρημαδι και αν πεσει........τελικα παρειγγειλα μια 3 € απο τον ιδιο.

Το 16000 έχει και καλωδιάκι micro USB to USB, το 10400 βλέπω ότι δεν έχει, δεν είναι κάτι ιδιαίτερο, απλά το αναφέρω.

Εχει και το 10400 τουλαχιστον αυτο που πηρα εγω ειχε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα το πηρα και εγω. Απο ebay.

20 €. Αυθεντικο μετα απο τσεκ στο το site της xiaomi και λοιπων χαρσκτηριστικων. Το μονο που μετανοιωσα ειναι που δεν πηρα μια θηκη σιλικονης γιατι ειναι βαρυ το ρημαδι και αν πεσει........τελικα παρειγγειλα μια 3 € απο τον ιδιο.Εχει και το 10400 τουλαχιστον αυτο που πηρα εγω ειχε.

Ακριβά τα πήρες όμως.. Το ebay στο 95% αυτών τον προϊόντων είναι πιο ακριβό απο τα κινέζικα μαγαζιά. Το powerbank το βρίσκεις στα 14-17 ευρώ και την θήκη απο 1-3 ευρώ.

 

Στο πακέτο του 10400 υπάρχει κ καλώδιο usb.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Σημερα το πηρα και εγω. Απο ebay.

20 €. Αυθεντικο μετα απο τσεκ στο το site της xiaomi και λοιπων χαρσκτηριστικων. Το μονο που μετανοιωσα ειναι που δεν πηρα μια θηκη σιλικονης γιατι ειναι βαρυ το ρημαδι και αν πεσει........τελικα παρειγγειλα μια 3 € απο τον ιδιο.Εχει και το 10400 τουλαχιστον αυτο που πηρα εγω ειχε.

Ακριβά τα πήρες όμως.. Το ebay στο 95% αυτών τον προϊόντων είναι πιο ακριβό απο τα κινέζικα μαγαζιά. Το powerbank το βρίσκεις στα 14-17 ευρώ και την θήκη απο 1-3 ευρώ.

 

Στο πακέτο του 10400 υπάρχει κ καλώδιο usb.

Το ξερω. Αφου ειναι αυθεντικο χαλαλι τα 3 ευρω παραπανω. Θηκη 2.5 ευρω παρειγγειλα απο τον ιδιο.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όταν εχεις κατι που είναι ακυρο, δεν αρκει να βαζεις ένα "ακυρο" ή μια ταμπελα "δεν ισχυει" κλπ με 22αρια γραμματα. Μια αναφορα του ποστ σου που θα ζητα διαγραφη είναι το καλυτερο. Κλικ στην λεξη αναφορα κατω από το ποστ σου που κρινεις ότι πρεπει να φυγει αφου είναι ακυρο.

 

Μαλιστα μιας και πιανουμε κουβεντα και δεν εχω και διαθεση να είμαι αυστηρος μιας και δηλωνεις "δεν κατέχω καλά ακόμα το θέμα αγορών από το εξωτερικό, ούτε γνωρίζω τα καταστήματα και την αξιοπιστία τους", να σου πω από εδώ ανεπίσημα χωρις παρατηρηση και ποινη, ότι και το λινκ σου (που αδικα και χωρις λογο παραμενει σε ένα ποστ) είναι ρεφεραλ που δεν επιτρέπονται. Πεφτει μιζα σε καποιους από αυτό το λινκ με απλα λογια αν δεν γνωρίζεις τι σημαινει referral.

 

Εφυγε το ποστ λοιπον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά η διαφορα 10400 με 16000 ειναι 1.5-2 δολλαρια γιατι δε παιρνουν πολλοί το 16000 έχει κάποιο θέμα;;;

 

1,5-2 δολλάρια? Λογικά κάπου μπερδεύτηκες

 

Το 16000 για μένα είναι πολύ μεγάλο. Μόνο για κανένα camping αξίζει (κατά την γνώμη μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1,5-2 δολλάρια? Λογικά κάπου μπερδεύτηκες

 

Το 16000 για μένα είναι πολύ μεγάλο. Μόνο για κανένα camping αξίζει (κατά την γνώμη μου).

Μη το λες. Αν εχεις κινητο κ ταμπλετ, για 2 μερες σκ καπου εκτος, ισα που φτανει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Update:

 

Το 10400mAh 15.79$ από http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5V-2A-10400mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-923637.html

 

Και από το Gearbest χωρίς κουπόνι πλέον  15,89$  15.39$ http://www.gearbest.com/mobile-power-bank/pp_143298.html

Επεξ/σία από VirusKennen
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...