Προς το περιεχόμενο

ZTE ZXHN H108N vs Technicolor TD5130


rafa1919

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα στα μέλη του Forum!

Λοιπόν, επί του θέματος...

Έχω σύνδεση ADSL στη Forthnet 1,5 χρόνο τώρα. Το modem που μου είχαν δώσει τότε ήταν το Technicolor TD5130. Πολύ καλό modem, σταθερό στη γραμμή μου, ακόμη το χρησιμοποιώ. 

Χθες παρέλαβα μέσω courier το ZTE ZXHN H108N, σαν μία "αναβάθμιση" για την ανανέωση συμβολαίου που έκανα προ λίγων ημερών. Σε γενικές γραμμές φαίνεται καλό, το δοκίμασα χθες για λίγο, αλλά δεν μπορώ να βγάλω και τόσο ασφαλή συμπεράσματα, μιας και δεν είμαι ο ειδήμων σε δικτυακά θέματα.

Γνωρίζει κάποιος αυτό το modem; Το έχει στην κατοχή του, για να μας πει τις εντυπώσεις του σαν πιο ειδικός ίσως επί του θέματος;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

technicolor 5130 πολυ καλυτερο απο zte και με διαφορα.για το zte κανε ενα γρηγορο search εδωμεσα και θα δεις απειρα θεματα με αυτο τo χαλια ρουτερ.στο 5130 Κατεβασε το τελευταιο firmware απο forthnet αν το εχεις απο παλια ειδικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thanks poulinos!

Κι εγώ το πιστεύω για το Techicolor! Αλλά είπα να ρωτήσω και για το άλλο, μήπως και ήταν καλή περίπτωση.

Το technicolor το έχω ήδη με το τελευταίο firmware (V2.05.C62FO). Πιο σταθερό κι από βουνό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Technicolor normal ασυρματο.το zte απειρα θεματα με το ασυρματο οπως παραπιονουνται οι περισσοτεροι.


Thanks poulinos!

Κι εγώ το πιστεύω για το Techicolor! Αλλά είπα να ρωτήσω και για το άλλο, μήπως και ήταν καλή περίπτωση.

Το technicolor το έχω ήδη με το τελευταίο firmware (V2.05.C62FO). Πιο σταθερό κι από βουνό!

απο τα πιο σταθερα ρουτερ ακομα και σε χαλια γραμμες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...