Προς το περιεχόμενο

[tv]Samsung PS51F5500 51" 3D Plasma Full HD @ 499 @ public [ΤΕΛΟΣ]


ison

Προτεινόμενες αναρτήσεις

499 και σημερα.

Ερωτηση:παρελαβε κανεις,να μας πει ,εαν ηταν τελικα εκθεσιακη ή οχι;

Σήμερα είχε 499 - 10% = 449 €. Την έβαλα το πρωί στο καλάθι, αλλά δεν με άφήσε να προχωρήσω στην αγορά.  Μίλησα μαζί τους και η απάντηση ήταν η εξής:

"Το προϊόν δεν υπάρχει διαθέσιμο στα Public πλέον! Για αυτό το λόγο δεν μπορείς να ολοκληρώσεις τη διαδικασία παραγγελίας! Αν έκανες αναζήτηση του είτε μέσω Skroutz, είτε μέσω Google, πρόκειται για αποθηκευμένη προσωρινά σελίδα που δεν έχουν ανανεώσει ακόμα το status της! Μπορείς να δεις αναλυτικά τα διαθέσιμα προϊόντα της κατηγορίας που σε ενδιαφέρει απευθείας στο www.public.gr!"

Το περίεργο είναι ότι εγώ την βρήκα την tv, κανονικά από το site τους....

Ότι να' ναι.....

Ορίστε και το screenshot από το αποθηκευμένο καλάθι μου αυτή τι στιγμή...

public.jpg

Αύριο θα ανεβάσω και το screensot από το καλάθι μου το πρωί, που την έδειχνε ως άμεσα διαθέσιμη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γραφει εξαντλημενο φιλε μου....

Το πρωί θα ανεβάσω από τον η/υ του γραφείου, το πρωινό screenshot που κράτησα και το έδειχνε "άμεσα διαθέσιμο"....

 

Πρόσεξε όμως και το άλλο : 405,69 +83,98 = 449,10€...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρωί θα ανεβάσω από τον η/υ του γραφείου, το πρωινό screenshot που κράτησα και το έδειχνε "άμεσα διαθέσιμο"....

 

Πρόσεξε όμως και το άλλο : 405,69 +83,98 = 449,10€...

public_1.jpg

 

public_2.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πρωτο screenshot που ανεβασες αναφερει καπου ψηλα οτι δυστυχως το προιον δεν ειναι διαθεσιμο... τι ψαχνεις ρε φιλε, το ειπε και ο ματριξ νωριτερα. Ειχε ψαχτει για την tv παλιοτερα και το προιον ουτε ηταν ουτε θα ειναι διαθεσιμο, τσεκαρισμενο απο samsung

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρίξανε πιστόλι λέγοντας κάτι μυστήριες δικαιολογίες και πρότειναν 10% στην επόμενη αγορά..

 

 

Αξίζει η samsung ue50h6200aw-50 , ή αυτή του θέματος ήταν καλύτερη???

 

Υπόψιν, αυτή που λέω μάλλον δεν περιλαμβάνει γυαλιά και δεν ξέρω πόσο κοστίζουν ή αν μπορείς να πάρεις από ebay κλπ πιο φτηνά..

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...