Προς το περιεχόμενο

Ο παιδοφιλος με το βανακι !!!


Mau-Maus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα περασει καλα μεσα..............................................................εχει να φαει ο κωλ.. του .................

καποια πραγματα δεν συγχωριουνται!Δεν χρειαζεται επαναφορα της θανατικης ποινης, η αγραφοι νομοι της ''στενης'' ,θα το κανουν να αυτοκτονησει.

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η θανατική ποινή ειναι οτι πιο ηλίθιο εχει η ανθρωπότητα. Πρώτον γιατί ευκολα μπορεί κάποιος να παγιδευτεί (χωρίς να φταίει) και να τον κάψουν (μάγισσα - μάγισσα) και δευτερον και κυριότερο υπάρχουν πάμπολες περιπτώσεις που θανάτωσαν άτομα και μετά απο καιρό αποδείχτηκε οτι ήταν αθώοι.

 

Η λύση ειναι φυλακές χείριστου επιπέδου συνθηκών διαβίωσης και εφόσον υπάρχουν αδιάσειστα στοιχεία, μόνιμη μεταγωγή τους εκεί και πετάμε το κλειδί. 

Λοιπον με αφορμη αυτο το μηνυμα θα κανω  μια εξερεση κ θα απαντησω μιας και δεν ειχα σκοπο να το κανω !

δεν μιλαμε για δικαστικες πλανες ουτε για θανατικη ποινη αθωων κτλ ! εδω  μιλαμε για επ αυτοφώρω συλληψη ''ανθρωπου'' που ηταν ετοιμος να θανατωσει μια παιδικη ψυχουλα μεσα σε αμαξι - βαν διαμορφωμενο καταλληλα με κωλοχαρτα κτλ ! 

 

αυτα ,  συνεχιστε ..

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωπ, και αλλο ενα ''παλικαρι'' :devil: (παλιο βεβαια, αλλα δειτε φατσα..... )

 

O Ευτύχιος Τζεμανάκης είναι o παιδεραστής που λειτουργούσε μέσω του Facebook όπου διάλεγε και παγίδευε τα θύματα του

 

Με την κατηγορία του βιασμού κατ” εξακολούθηση ενός κοριτσιού μόλις οκτώ χρονών συνελήφθη ο 42χρονος Ευτύχιος Τζεμανάκης του Γεωργίου.
Σύμφωνα με την Αστυνομία, ο Τζεμανάκης, ο οποίος έχει γεννηθεί στα Χανιά και κατοικούσε στο Περιστέρι, ασέλγησε εις βάρος του παιδιού και συνελήφθη πριν από οκτώ ημέρες

Εις βάρος του ασκήθηκε δίωξη για κατ” εξακολούθηση βιασμό και αποπλάνηση ανηλίκου που δεν έχει συμπληρώσει τα 12 έτη, καθώς και κατ” εξακολούθηση κατάχρηση σε ασέλγεια ανηλίκου που δεν συμπλήρωσε το 14ο έτος της ηλικίας του.

Τα στοιχεία του δόθηκαν στη δημοσιότητα με σχετική διάταξη της Εισαγγελίας Πρωτοδικών Αθηνών.

 

 

Σύμφωνα με το δελτίο της ΕΛ.ΑΣ

Δίνονται στη δημοσιότητα, κατόπιν σχετικής Διάταξης της Εισαγγελίας Πρωτοδικών Αθηνών, τα στοιχεία ταυτότητας και φωτογραφίες 42χρονου ημεδαπού, ο οποίος συνελήφθη στις 20-6-2013, από αστυνομικούς της Υποδιεύθυνσης Ανηλίκων της Διεύθυνσης Ασφάλειας Αττικής για αποπλάνηση και ασέλγεια σε βάρος 8χρονης ανήλικης ημεδαπής.

27062013anakoinwsh11-405x960.jpg

 

 

Σε βάρος του σχηματίσθηκε ποινική δικογραφία και ασκήθηκε ποινική δίωξη για τις αξιόποινες πράξεις του βιασμού κατ’ εξακολούθηση, αποπλάνησης ανηλίκου που δεν έχει συμπληρώσει τα δώδεκα (12) έτη κατ’ εξακολούθηση και κατάχρησης ανηλίκου σε ασέλγεια μη συμπληρώσαντος το 14ο έτος της ηλικίας του κατ’ εξακολούθηση.

Πρόκειται για τον ΤΖΕΜΑΝΑΚΗ Ευτύχιο του Γεωργίου, που γεννήθηκε το 1971 στα Χανιά Κρήτης κάτοικο Περιστερίου Αττικής.

Η συγκεκριμένη δημοσιοποίηση, χρονικής διάρκειας έξι μηνών, σύμφωνα με τη σχετική Εισαγγελική Διάταξη, αποσκοπεί στην προστασία του κοινωνικού συνόλου και προς ευχερέστερη πραγμάτωση της αξίωσης της Πολιτείας για τον κολασμό των παραπάνω αδικημάτων.

Στο πλαίσιο αυτό, παρακαλούνται οι πολίτες να επικοινωνούν με τον τηλεφωνικό αριθμό 210-6476370 της Υποδιεύθυνσης Ανηλίκων για την παροχή οποιασδήποτε σχετικής πληροφορίας. Σημειώνεται ότι διασφαλίζεται η ανωνυμία και το απόρρητο της επικοινωνίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αφορμη αυτην την σκατοφατσα

p980.jpg

p660b.jpg

 

Εχω να προτεινω την επαναφορα της θανατικης ποινης με κρεμασμα στο συνταγμα , παραμονη εκει του κουφαριου σε κοινή θέα μεχρι να σαπισει και μετα πεταγμα στα σκυλια !!!

οσοι συμφωνείτε απλα καντε λαικ - οι υπολοιποι κραχτε οσο θελετε προοδευτικαρες μου δικος σας το νημα ξεσκιστε το ..

 

 

ps  και μια εικονα για εμετο

tes.jpg

 

Ευχαρίστως αναλαμβάνω δήμιος  άμεσα .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ οτι πρέπει να επανέλθει η θανατική ποινή γι'αυτά τα λάθη της φύσης..

 

Απλά έχω μια ένσταση ως προς την δημοσίευση των φωτωγραφιών.

Υποτίθεται οτι στο δικαστικό σύστημα ισχύει το αθώος μέχρι απόδειξη του εναντίου.

Και η απόδειξη του εναντίου μπορεί να γίνει μόνο στο δικαστήριο.

Δεν είναι επικίνδυνο να δημοσιεύονται οι φωτογραφίες πριν καταδικαστεί ο κατηγορούμενος;

Αν μια στο εκατομμύριο είναι αθώος και το αποδείξει στο δικαστήριο ποιός θα αποκαταστήσει την κατεστραμένη εικόνα του και τιμή του;

 

υγ..Και το χαρτί υγείας στο βαν δε λέει τίποτα..Και εγώ έχω στο αμάξι για να φυσάω τη μύτη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω ειμαι κατα τις θανατικης ποινης , σε τετοια σκατα αξιζει ευνουχισμος κι φυλακη για καμια 30αρια χρονια , θα περασουν καλα μεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χημικος ευνουχισμος απο οτι γνωριζω ειναι γνωστη μεθοδος για τους παιδεραστες σε ολοκληρο τον κοσμο.... :devil:

 

 

 


Συμφωνώ οτι πρέπει να επανέλθει η θανατική ποινή γι'αυτά τα λάθη της φύσης..

 

Απλά έχω μια ένσταση ως προς την δημοσίευση των φωτωγραφιών.

Υποτίθεται οτι στο δικαστικό σύστημα ισχύει το αθώος μέχρι απόδειξη του εναντίου.

Και η απόδειξη του εναντίου μπορεί να γίνει μόνο στο δικαστήριο.

Δεν είναι επικίνδυνο να δημοσιεύονται οι φωτογραφίες πριν καταδικαστεί ο κατηγορούμενος;

Αν μια στο εκατομμύριο είναι αθώος και το αποδείξει στο δικαστήριο ποιός θα αποκαταστήσει την κατεστραμένη εικόνα του και τιμή του;

 

υγ..Και το χαρτί υγείας στο βαν δε λέει τίποτα..Και εγώ έχω στο αμάξι για να φυσάω τη μύτη μου.

 

 

http://www.imerisia.gr/article.asp?catid=33966&subid=2&pubid=113471751

 

Η αστυνομια τις εδωσε.

 

''Υπενθυμιζεται ότι η σύλληψή του έγινε επ' αυτοφώρω τη Δευτέρα, ενώ επιχειρούσε να επιβιβάσει στο αυτοκίνητό του, το οποίο μάλιστα είχε ειδικά «διαμορφώσει», έναν 13χρονο, με σκοπό να ασελγήσει εις βάρος του.''

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εύχομαι να περάσουν "καλά" στην φυλακή.

 

 

Μερίδιο ευθύνης ρίχνω και στους γονείς, καθώς και στο εκπαιδευτικό σύστημα της χώρας.Θα πρέπει να προστεθούν άμεσα μαθήματα σεξουαλικής διαπαιδαγώγησης και σχετικά με το διαδίκτυο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελική μου συμβολή στο νήμα.

Σε τέτοιες περιπτώσεις ούτε πρόκειται να γίνει σωφρονισμός , ούτε πρόκειται το συγκεκριμένο πλάσμα να προσφέρει ποτέ τίποτε στην κοινωνία, ούτε η κοινωνία πρόκειται να μπορέσει να προσφέρει κάτι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελική μου συμβολή στο νήμα.

Σε τέτοιες περιπτώσεις ούτε πρόκειται να γίνει σωφρονισμός , ούτε πρόκειται το συγκεκριμένο πλάσμα να προσφέρει ποτέ τίποτε στην κοινωνία, ούτε η κοινωνία πρόκειται να μπορέσει να προσφέρει κάτι.

 

Η κοινωνια μπορει να προσφερει εναν ευνουχισμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ οτι πρέπει να επανέλθει η θανατική ποινή γι'αυτά τα λάθη της φύσης..

 

Απλά έχω μια ένσταση ως προς την δημοσίευση των φωτωγραφιών.

Υποτίθεται οτι στο δικαστικό σύστημα ισχύει το αθώος μέχρι απόδειξη του εναντίου.

Και η απόδειξη του εναντίου μπορεί να γίνει μόνο στο δικαστήριο.

Δεν είναι επικίνδυνο να δημοσιεύονται οι φωτογραφίες πριν καταδικαστεί ο κατηγορούμενος;

Αν μια στο εκατομμύριο είναι αθώος και το αποδείξει στο δικαστήριο ποιός θα αποκαταστήσει την κατεστραμένη εικόνα του και τιμή του;

 

υγ..Και το χαρτί υγείας στο βαν δε λέει τίποτα..Και εγώ έχω στο αμάξι για να φυσάω τη μύτη μου.

και ολο τυχαια βρεθηκαν τα υπολοιπα στο βανακι.....μπλε,κοκκινα προφυλακτικα και μωρομαντηλα....εεεεεεεεεεεεεεε

image.ashx?fid=1633619

κανει μπαμ απο χιλιομετρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον με αφορμη αυτο το μηνυμα θα κανω  μια εξερεση κ θα απαντησω μιας και δεν ειχα σκοπο να το κανω !

δεν μιλαμε για δικαστικες πλανες ουτε για θανατικη ποινη αθωων κτλ ! εδω  μιλαμε για επ αυτοφώρω συλληψη ''ανθρωπου'' που ηταν ετοιμος να θανατωσει μια παιδικη ψυχουλα μεσα σε αμαξι - βαν διαμορφωμενο καταλληλα με κωλοχαρτα κτλ ! 

 

αυτα ,  συνεχιστε ..

Μαζί σου αλλά η παροιμία λεει «μαζι με τα ξερά καιγονται και τα χλωρα». Θα σου πω και το αλλο απο προσωπική εμπειρία γνωστού μου. Καλοκαίρι, αγγλίδα τουρίστρια 16 χρονών (ο γνωστός μου 21) του την πέφτει στα ίσια και χοντρά και «σφυρίζονται». Αυτή του ειπε οτι ήταν 18 και στο σεξ του ζήταγε βία. Η κοπελιά φευγει και λίγο μετά τις 7 έρχεται στο σπίτι η ασφάλεια για προσαγωγή. Μη στα πολυλογώ πήγε κατηγορουμενος για βιασμό. Το λαμακισμένο πήγε στην ασφάλεια και έκανε καταγγελία για να πάρει αποζημίωση απο την ασφάλεια της. Ευτυχώς η τοπική αστυνομία ειχε αρκετά αναλογα περιστατικά και όταν πιέσανε πολύ την κοπελιά, τα ξέρασε όλα. 

 

 

υγ..Και το χαρτί υγείας στο βαν δε λέει τίποτα..Και εγώ έχω στο αμάξι για να φυσάω τη μύτη μου.

έλα τωρα ... κανόνισε να δουμε φωτογραφία σου!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...