Προς το περιεχόμενο

Προβλημα μητρικής.


Julio_Hojara

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, έχω την TurboX ( Foxconn H55MXV) με i-3 540 και 4gb ram. Ξέρω ότι ραμ και επεξεργαστής δουλεύουν. Και τροφοδοτικό οκ! Οταν ανάβω το PC δεν εμφανίζεται τίποτα στην οθόνη και μετά από κάτι δευτερόλεπτα σβήνουν όλα. Φτιάχνεται η την πετάω? Ξέρει κανείς τίποτα για αυτό; Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

καλησπερα,

τσεκαρε να δεις οι πυκνωτες ειναι σε κακη κατασταση πανω στη μητρικη αν και δυσκολο σε τετοια αλλα λεμε..

βγαλε και τη μπαταρια απο τη μητρικη για 24 ωρες και μετα βαλτη και ανοιξε τη..

καρτα γραφικων δεν εχεις??

αν εισαι σιγουρος για τα αλλα(μνημες? επεξεργ.? τροφοδοτικο? καλωδια? οθονη?) πας για μητρικη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάρτα γραφικών έχει on board. Δεν έχω άλλη.. Οι πυκνωτές δεν είναι σκασμενοι ότε καν φουσκωμένοι. Απλά κάποιοι έχουν σαν ένα σταυρό πάνω τους. Για τα υπολοιπα ειμ σίγουρος πως δουλεύουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα υπόλοιπα δουλεύουν σε άλλη μητρική! Μάλλον η συγκεκριμένη mobo πάει για πέταμα! Τo τροφοδοτικό μου είναι deer 500 watt που το χρησιμοποιώ κανονικά σε άλλο pc!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα δίκιο έχεις για το deer αλλά προσωρινό είναι. Έκατσε και τσαμπα. Δεν μπορούσα να αντισταθώ. χαχ.


Μάλλον θα πετάξω μητρική και ελπίζω να πουλήσω τον cpu μπας και πλαρω κανά άλλο σετάκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...