Προς το περιεχόμενο

[CASE] COOLERMASTER SILENCIO 650 PURE @e-shop 45€


sir ImPeCaBlE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το κουτί δεν έχει και τον άπειρο χώρο για cable management. Επίσης, το καλώδιο τροφοδοσίας του cpu δεν χωράει να περάσει πανω από την μητρική και πρεπει να το περάσεις η δεξια απο την μητρική η να ανοιξεις την τρύπα κόβοντάς την η να το βαλεις μέσα και όχι απο πίσω στο κουτί.

 

είναι θέμα του τροφοδοτικού σου το cpu cable εγω με το xfx μια χαρά το πέρασα....και επιπλέον μπορεις αν θέλεις να πάρεις μια προέκταση....

 

συγνώμη αλλά εγω θα το πώ.... μας χαρίζανε(45€) γαιδαρο και το κοιτάζαμε στα δόντια.... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 101
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

είναι θέμα του τροφοδοτικού σου το cpu cable εγω με το xfx μια χαρά το πέρασα....και επιπλέον μπορεις αν θέλεις να πάρεις μια προέκταση....

 

συγνώμη αλλά εγω θα το πώ.... μας χαρίζανε(45€) γαιδαρο και το κοιτάζαμε στα δόντια.... :-D

Εντάξει δεν λέω.. Το κουτί κορυφη. Απλα μου έχει σπάσει τα νεύρα το cpu connector χαχα (cm g550m). Έχω και μια μανία με το cable management uhh
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο από εμένα... Εμπιστεύομαι τα λεγόμενα του matrix.

Λόγω οικονομικών προτεραιοτήτων, αυτό το InWin που έχω αναμένεται να βγάλει κι αλλη 5ετία.

0,8mm+ησυχία+φτηνια δεν βρίσκονται ευκολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια και εγω πηρα αυτο το κουτι. εκανα την εγκατασταση και μου περισεψε ενα θυληκο καλωδιο για ανεμιστηρες 3pin η ερωτηση μου ειναι 

1) που μπαινει αυτο το καλωδιο ;

2) ελειπε ενα pin απο το καλωδιο, ειχε μονο  2 πινσ , ειναι ελλατωματικο; 

ο fan controller δεν πρεπει να δουλευει το περασα στο mode που λεει off και δεν σταματησαν......

ευχαριστω εκ των πρωτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας παιδια και εγω πηρα αυτο το κουτι. εκανα την εγκατασταση και μου περισεψε ενα θυληκο καλωδιο για ανεμιστηρες 3pin η ερωτηση μου ειναι 

1) που μπαινει αυτο το καλωδιο ;

2) ελειπε ενα pin απο το καλωδιο, ειχε μονο  2 πινσ , ειναι ελλατωματικο; 

ο fan controller δεν πρεπει να δουλευει το περασα στο mode που λεει off και δεν σταματησαν......

ευχαριστω εκ των πρωτερων!

 

Ο low high διακόπτης είναι για τους 2 μπροστά και 1 πίσω.

Το περισσευούμενο καλώδιο είναι για τον πάνω (αν βάλεις) και εκεί πάει το on/off ώσε να κλείνεις το πορτάκι.

Δεν είναι ελλατωματικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο low high διακόπτης είναι για τους 2 μπροστά και 1 πίσω.

Το περισσευούμενο καλώδιο είναι για τον πάνω (αν βάλεις) και εκεί πάει το on/off ώσε να κλείνεις το πορτάκι.

Δεν είναι ελλατωματικό.

ευχαριστω πολυ για την βοηθεια οτι λειπει ενα πιν ειναι προβλημα ή ετσι ειναι (το 3pin εχει 2......) ακομα υπαρχει splitter για το usb 2.0 9pin?

ΥΣ εκει που ειναι οι usb και ο sd reader εχει απο κατω ενα led. Σε εσαςς φωτιζει ολοι η επιφανεια μπλε? γιατι εμενα μονο η μιση.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ για την βοηθεια οτι λειπει ενα πιν ειναι προβλημα ή ετσι ειναι (το 3pin εχει 2......) ακομα υπαρχει splitter για το usb 2.0 9pin?

ΥΣ εκει που ειναι οι usb και ο sd reader εχει απο κατω ενα led. Σε εσαςς φωτιζει ολοι η επιφανεια μπλε? γιατι εμενα μονο η μιση.....

και εμενα μονο η μιση φωτιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω πολυ για την βοηθεια οτι λειπει ενα πιν ειναι προβλημα ή ετσι ειναι (το 3pin εχει 2......) ακομα υπαρχει splitter για το usb 2.0 9pin?

ΥΣ εκει που ειναι οι usb και ο sd reader εχει απο κατω ενα led. Σε εσαςς φωτιζει ολοι η επιφανεια μπλε? γιατι εμενα μονο η μιση.....

 

Απ΄ ότι θυμάμαι normal είναι τα 2 pin και όσο για το led φωτίζει το μισό επειδή αυτό είναι για το Power και το άλλο μισό είναι για τον σκληρό δίσκο, οπότε αναβοσβήνει μόνο όταν διαβάζει κάτι ο δίσκος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...