Προς το περιεχόμενο

lg 42lb5610 (42` led hd 100hz)


Blacktan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 78
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εμενα παντως απο λογαριασμο που χει να χρησιμοποιηθει πανω απο χρονο δεν μου βγαζει την εκπτωση. επισης απο λογαριασμο που εκανε αγορα κανα μηνα πριν, παλι δεν μου την βγαζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H τηλεόραση τι vesa έχει για στηριγμα στον τοίχο;; Στο Σκρουτζ λέει 400×400 και στο public που λέω να πάω να την αγοράσω λέει 200×200.

Ξέρουμε ποσο είναι;γιατί έχω ηδη βαση στον τοίχο αλλά αν είναι 400×400 τελικά δεν μου κανει.αν ξέρει κανεις ας μου πει μην πάω άδικα στο public και κοιταω πίσω απο την τηλεοραση :P

Την πήρα και την κρέμασα τοίχο ήδη. Vesa 400x400 είναι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να επιβεβαιώσω πως και σε μενα που το έκανα δοκιμαστικά καθώς δεν ενδιαφέρομαι για αγορά τηλεόρασης μου έκανε επιπλέον έκπτωση και εβγαινε 269,1 τελική...Είναι γενικότερη δράση που τρέχει αυτό το καιρό και αφορά όλες τις αγορές που γίνονται από λογαριασμούς που έχουν παραμείνει ανενεργοι για πολύ καιρό.... Σεπτέμβριο του 13 είχα παραγγείλει τελευταία φορά από Παμπλικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την θελω και εγω για δωρο στον κουμπαρο μου .

Θα εκτιμουσα εαν καποιος που δεν ενδιαφερετε με προνομιο εκπτωσης την βαλει στο καλαθι του για παραλαβη απο καταστημα αγιου δημτριου και πληρωμη κατα την παραλαβη για να εκμεταλευτω τα εξτρα 29€.

Εαν καποιος θελει να βοηθησει ας μου στειλει πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είναι γενικότερη δράση που τρέχει αυτό το καιρό και αφορά όλες τις αγορές που γίνονται από λογαριασμούς που έχουν παραμείνει ανενεργοι για πολύ καιρό.... Σεπτέμβριο του 13 είχα παραγγείλει τελευταία φορά από Παμπλικ

 

 

Μπααααα, δεν ισχυει αυτό που λες. Καποιο άλλο κριτηριο εχουν για το αν θα δωσουν το 10%. Σιγουρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλος μου που εκανε προσφατα αγορα απο καταστημα public (οχι μεσω ιντερνετ) του βγαλανε καρτα μελους και μπορει να αγοραζει με 10% απο το public.

Μηπως και οι υπολοιποι που παιρνετε αυτη την εκπτωση εχετε κανει κατι αντιστοιχο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...