Προς το περιεχόμενο

[Mobile data στη Q] - 1GB/μήνα μέχρι το τέλος του 2015 - 8€ συνολικά


runner69

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 423
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

μπορει να επιβεβαιωση κ καποιος αλλος αν πηρε παραταση η προσφορα;

Στείλε φίλε μου το 100 στο 12000 και άμα δεν έχει Πάρει παράταση θα το δεις.

Για να μην ξεκινάω άλλο θέμα.μου ήρθε πριν λίγο. .

 

ΛIΓEΣ MEPEΣ MEINANE! ΦEPE TO ΦIΛO ΣOY ΣTHN Q MEXPI 18/04 & KEPΔIΣE ΔΩPO 1GB KAΘE MHNA, ΓIA 6 MHNEΣ! MΠEΣ ΣTO www.myq-bring-a-friend.gr/Q & ΠPOΣKAΛEΣE TON!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κουριερ στην αθηνα, σε μενα εκανε 4 μερες, μεσολαβησε ΣΚ Βαιων.

Ενεργοποιηση 1 εβδομαδα, μεσολαβησαν αργιες του Πασχα.

Η προσφορα παραταθηκε μεχρι 30 Απρ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω αυτο περιμενω να δω, τι θα γινει μετα τις 20/4 για οσους ενεργοποιησαν 20/3. Βεβαια μας εκαναν ανανεωση των ΜΒ στις 1/4 και αρα μαλλον θα περιμενουμε τωρα την επομενη ανανεωση στις 1/5.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, όσοι πήραν την προσφορα, μπορείτε να δώσετε κάποιο feedback απο περιοχές σχετικά με το σήμα και τις ταχύτητες?

Θα είναι σημαντικό, οχι για μένα μόνο υποθέτω, να ξέρουμε πράγματα για το αν αξίζει να ασχοληθεί κάποιος.

Δεν είναι τόσο το κόστος, θεωρώ, όσο το αν θα εξυπηρετεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, όσοι πήραν την προσφορα, μπορείτε να δώσετε κάποιο feedback απο περιοχές σχετικά με το σήμα και τις ταχύτητες?

Θα είναι σημαντικό, οχι για μένα μόνο υποθέτω, να ξέρουμε πράγματα για το αν αξίζει να ασχοληθεί κάποιος.

Δεν είναι τόσο το κόστος, θεωρώ, όσο το αν θα εξυπηρετεί.

Θήβα που μένω σε κάποια σημεία δεν έχει καθόλου σήμα για ιντερνέτ. Και αυτές της μέρες που ειμαι Αθήνα και δοκιμάζω το σήμα μπορώ να πω πολύ καλύτερα εδώ (λογικό κιόλας ) από ταχύτητα είναι 2g και σε κάποιες φάσης και 3g.γενικα μιλώντας από την δικιά μου εμπειρία είναι μια χαρά

....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά αξίζει, απλά έριξε αυτές τις μέρες τις ταχύτητες πάρα πολύ λογικά λόγο τις προσφοράς.

 

Βρίσκομαι σε επαρχεία και Q-Wind είχαν το πιο γρήγορο Internet εδώ. Πλέον κάνει διπλάσιο χρόνο από Vodafone και Cosmote για να φορτώσει μια σελίδα ή να κάνει download το ίδιο μέγεθος αρχείου. Ίσως σε download είναι πολύ πιο αισθητή η διαφορά. Να σημειωθεί ότι η Q έχει full σήμα 3G και οι άλλες 2 όχι εδώ που είμαι.

 

Αν κάποιος χρησιμοποιούσε Q στο παρελθόν για internet και το επιβεβαιώσει, λογικά το φαινόμενο αυτό είναι γενικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή βλέπω ότι παρατάθηκε η προσφορά θα ήθελα να συνοψίσω κάποια θέματα με τη μορφή ερωτήσεων προς επιβεβαίωση:

1) πρέπει να επισκεφθείς κατάστημα wind;

2) ζητάς καινούριο νούμερο και πληρώνεις γι' αυτό ή στο δίνουν δωρεάν;

3) ζητάς αντικατάσταση της sim σε κάποιον συγκεκριμένο τύπο sim; η αντικατάσταση είναι δωρεάν;

4) βάζεις κάρτα των 10 ευρώ...παίζει ρόλο αν γίνει μέσω καταστήματος ή παραδοσιακά;

5) στέλνεις 100 στο 12000 και αφού σε χρεώσουν 8 ευρώ έχεις 1 gb κάθε μήνα μέχρι τέλος 2015....δηλαδή αν ενεργοποιηθεί αύριο στις 20 απριλίου θα έχεις 1 gb μέχρι τις 30 Απριλίου ή μέχρι τις 19 Μαιου;

αν μπορεί κάποιος να τα διευκρινίσει θα εξυπηρετούσε πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή βλέπω ότι παρατάθηκε η προσφορά θα ήθελα να συνοψίσω κάποια θέματα με τη μορφή ερωτήσεων προς επιβεβαίωση:

1) πρέπει να επισκεφθείς κατάστημα wind;

2) ζητάς καινούριο νούμερο και πληρώνεις γι' αυτό ή στο δίνουν δωρεάν;

3) ζητάς αντικατάσταση της sim σε κάποιον συγκεκριμένο τύπο sim; η αντικατάσταση είναι δωρεάν;

4) βάζεις κάρτα των 10 ευρώ...παίζει ρόλο αν γίνει μέσω καταστήματος ή παραδοσιακά;

5) στέλνεις 100 στο 12000 και αφού σε χρεώσουν 8 ευρώ έχεις 1 gb κάθε μήνα μέχρι τέλος 2015....δηλαδή αν ενεργοποιηθεί αύριο στις 20 απριλίου θα έχεις 1 gb μέχρι τις 30 Απριλίου ή μέχρι τις 19 Μαιου;

αν μπορεί κάποιος να τα διευκρινίσει θα εξυπηρετούσε πολύ...

 

Αν και καλό θα είναι να πας σε κάποιο κατάστημα Wind, θα προσπαθήσω να σου απαντήσω σε όσα ξέρω, ο μήνας αλλάζει την ημέρα της ενεργοποίησης. πχ 19 Μαίου. Θα αλλάξεις κάρτα που νομίζω είναι δωρεάν. Καλο θα ήταν να κάνεις ανανέωση online μέσω paypal ή από κατάστημα, συνήθως με αυτόν τον τρόπο παίρνεις περισσότερα δώρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στείλε φίλε μου το 100 στο 12000 και άμα δεν έχει Πάρει παράταση θα το δεις.

Για να μην ξεκινάω άλλο θέμα.μου ήρθε πριν λίγο. .

 

ΛIΓEΣ MEPEΣ MEINANE! ΦEPE TO ΦIΛO ΣOY ΣTHN Q MEXPI 18/04 & KEPΔIΣE ΔΩPO 1GB KAΘE MHNA, ΓIA 6 MHNEΣ! MΠEΣ ΣTO www.myq-bring-a-friend.gr/Q & ΠPOΣKAΛEΣE TON!

Και σε μένα ήρθε και το έκανα. Οπότε είμαι κομπλέ για όλο το χρόνο ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...