Προς το περιεχόμενο

[Tablet] HP Stream 7 Signature Edition ~€68.34 [ΕΞΑΝΤΛΗΜΕΝΟ]


eagle_eyes

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω καλεσα την microsoft Ελλαδας και με ενημερωσαν οτι δεν φαινεται ακυρωση η οποιοδηποτε αλλο θεμα με την παραγγελια. Μπορειτε να καλεσετε μεχρι τις 8 το βραδυ. Τωρα πως ο φιλος εβγαλε συμπερασμα οτι δεν θα ερθουν κτλ. δεν γνωριζω..

Ακριβως τα ιδια και απο το τσατ της microsoft.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισης με ενημερωσαν οτι και να προκυψει κατι στην παραγγελια, να τους καλεσω να μου βαλουν αυτοι την παραγγελια με την ιδια τιμη που εκλεισα το κομματι μεσω του eshop της Microsoft. Μπορειτε να καλεσετε και εσεις να ενημερωθειτε.

 

Καλο ειναι οποιος γραφει κατι να μας λεει και που το ειδε η το εμαθε για να καταλαβαινουμε την εγκυροτητα της απαντησης.

Το insider εμενα προσωπικα δεν μου λεει και κατι να καταλαβω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλησα μεσω chat με UK MSFT store. Δεν υπαρχει νεο promo code για το Stream 7. Υπηρχε πριν 2 μερες και για 2 μερες. Τωρα η τιμη ειναι στις 75 λιρες. Αν καποιος ανακαλυψει καποιο promotion code ας μας το πει εδω να ψωνισουμε B)

 o νεος κωδικος ισχυει  μονο για οσους δε μπορεσαν να ολοκληρωσουν

την πληρωμη στο paypal..... :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 o νεος κωδικος ισχυει  μονο για οσους δε μπορεσαν να ολοκληρωσουν

την πληρωμη στο paypal..... :X

 

Επειδη ρωτησα την microsoft επανελημενα, το pending ΔΕΝ σημαινει ακυρωση. Απλα εχουν δεσμευθει τα χρηματα απο το paypal για να γινει η πληρωμη στην microsoft οταν το δεμα ειναι ετοιμο για αποστολη.

 

Ουτε νεος κωδικος θα χρειαστει ΑΝ παει κατι στραβα τελικα με το paypal η την παραγγελια. Προς το παρον αυτο που μου ειπαν ειναι οτι δεν γινεται ουτε ακυρωση γιατι το In process σημαινει οτι ειναι σε εξελιξη ολοκληρωσης.

Πες μας ακριβως αν θες πως καταλαβαινεις οτι η παραγγελια ειναι ακυρωμενη γιατι και εγω τα ιδια με σενα βλεπω στο status...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η MSFT Ελλαδας γιατι δεν το φερνει καθολου;;;

 

 

μιυ ειπαν οτι μπορεις να τους το παραγγειλεις και να στο φερουν και αυτοι απο οποια χωρα συνεργαζονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μιλαω ηδη στο chat με μια κοπελα απο Ελλαδα και περιμενω απαντηση για το αν γινεται να το παραγγειλω μεσω MSFT Hellas και σε τι τιμη


Γινεται αγορα μεσω MSFT Ελλας στα 99 ευρω......

Δεν θα παρω σε αυτη την τιμη, θα περιμενω μηπως βγει παλι καποιο offer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενά σήμερα (μετά από 3 μέρες) άλλαξε το status της πληρωμής στο Paypal από pending σε completed. Στο MS account μου η παραγγελία φαίνεται βέβαια ακόμα In process, αλλά αφού πέρασε η πληρωμή ευελπιστώ ότι θα εκτελεστεί σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...