Προς το περιεχόμενο

wind δώρο 1gb κάθε μήνα για εναν χρονο με κάθε αγορά smartphone η' tablet


NICK1982

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επαιξε τώρα διαφήμιση στην τηλεοραση, λέει 1gb ίντερνετ κάθε μήνα, για εναν χρονο, δωρεάν με κάθε αγορά κινητού η ταμπλετ, χωρίς αλλη υποχρέωση η περιορισμούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ξαναδιαβασε τι λεει το πρωτο ποστ, γιατι λες κατι εντελως διαφορετικο.

 

 

Νικ, μηπως εχει περιορισμο στο ποια θα είναι η συσκευη; Ισχυει και για μια των 40 ευρω; Δεν βλεπω ακομα κατι στο σαιτ - αναζητούμε τα ψιλα γραμματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο site της wind, λέει στα tablet οτι υπαρχει αυτή προσφορά:

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kinita-amp-suskeues/prosfores-tablet/

Δεν εχει καποια διευκρίνηση για ψιλά γράμματα κλπ και δεν ξέρω αν είναι καιρό αυτή η προσφορά.

Προφανώς θέλει επίσκεψη σε κατάστημα.

 

Το πιο σημαντικό για εμένα είναι το εάν έφτιαξε το 3G δίκτυο της η wind.

Έριξε και αυτή την προσφορά της Q αλλά με βάση προσωπική εμπειρία το καλοκαίρι του 14, δάκρυσα με το απογοητευτικό δίκτυο.

Έκανε καποια αναβάθμιση?

Ξέρει κάποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξαναδιαβασε τι λεει το πρωτο ποστ, γιατι λες κατι εντελως διαφορετικο.

 

 

Νικ, μηπως εχει περιορισμο στο ποια θα είναι η συσκευη; Ισχυει και για μια των 40 ευρω; Δεν βλεπω ακομα κατι στο σαιτ - αναζητούμε τα ψιλα γραμματα.

στην διαφήμιση ελεγε : χωρίς όρους και προϋποθέσεις η κάπως έτσι... Φαντάζομαι πως ναι αγοραζεις μια συσκευή των 50€,smartphone ελεγε, οχι κινητο των 30€. και περνεις το δωρο., αλλιως είναι για πολύ Κράξιμο! Και χωρίς θαυμασμό!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παραλιακή απο Βούλα μέχρι Βάρκιζα χανεται τελειως το σημα, ακομα και για κλησεις σε πολλα σημεια. Πολυ κακο δικτυο ακομα και μεσα στην Αττικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραλιακή από βούλα μέχρι βάρκιζα σίγουρα δε χάνεται το σήμα, έλεγξε αν έχει θέματα η συσκευή σου

 

στο μόνο σημείο της παραλιακής που έχει κάποια θέματα είναι σε μερικά σημεία στον άγιο κοσμά 

 

το lte της όμως δε φτάνει πέρα από τη βούλα, στη παραλία της βάρκιζας αν και έχει τέλειο σήμα είναι H+ 

 

οπότε από κει και πέρα δε νομίζω ότι παίζει lte γενικώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραλιακή από βούλα μέχρι βάρκιζα σίγουρα δε χάνεται το σήμα, έλεγξε αν έχει θέματα η συσκευή σου

 

στο μόνο σημείο της παραλιακής που έχει κάποια θέματα είναι σε μερικά σημεία στον άγιο κοσμά 

 

το lte της όμως δε φτάνει πέρα από τη βούλα, στη παραλία της βάρκιζας αν και έχει τέλειο σήμα είναι H+ 

 

οπότε από κει και πέρα δε νομίζω ότι παίζει lte γενικώς

 

 

4 εταιρικά αυτοκίνητα με tablet και συσκευές Galaxy S Advance (παλιές αλλά λειτουργικές) στο δίκτυο της Wind, με καθημερινές διαδρομές, ίδιες, συγκεκριμένες. Σε αρκετά σημεία που ανέφερα, απλά παγώνουν και χάνεται το σήμα, με αποτέλεσμα να μην μπορείς να κάνεις ούτε τηλεφωνική κλήση ή να διακόπτεται η κλήση στην οποία βρισκόμαστε εκείνη τη στιγμή. Δοκιμασμένο καθημερινά από εμένα προσωπικά και τους συνεργάτες μου. Το ίδιο συμβαίνει και σε σημεία της ευρύτερης περιοχής του Πειραιά και των προαστίων του. Αντιθέτως, με vodafone, άψογο σήμα στα σημεία που αναφέρομαι. Στο ύψος του  Αγίου Κοσμά, εμείς δεν έχουμε πρόβλημα.

 

 

Πρόσφατα δεν είχαν πει ότι οι δύο εταιρείες μοιράζονται την κάλυψη και τις κεραίες τους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης δεν γράφει με ποιο σου τα δίνει. Πρέπει να έχεις f2g; συμβόλαιο; Αν ναι, να έχεις κατανάλωση από κάποιο ποσό και πάνω;

αφού λέει χωρίς όρους και προϋποθέσεις πρεπει να στα δίνει και σε συμβολαιο κ σε καρτοκινητο, χωρίς ανανεώσεις κλπ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...