Προς το περιεχόμενο

Micro USB OTG Cable 0.50$


panosfl22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρέλαβα κι εγώ σήμερα στην Θεσσαλονίκη με ημερομηνία παραγγελίας 27/3.

 

Κάτι τέτοιες χαζομάρες που δεν τις βιάζεσαι στις στέλνουν γρήγορα. Όταν περιμένεις κάτι σημαντικό κάνει δυο μήνες να έρθει...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ σήμερα μαζί με δυο τέτοια : http://www.geekbuying.com/item/ORICO-CBT-1S-Reusable-Velcro-Cable-Ties-Wire-Management-Band-Binging-Strap-with-Label-for-Household-Electronic---Black-340312.html
τα οποια είναι καλής ποιότητας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα κ εγώ αρκετά γρήγορα.Το δοκίμασα με φλασάκι στο ταμπλετ αλλά δεν.... πρέπει να κάνω καμιά αλλαγή στις ρυθμίσεις;πως το βρίσκω;Δεν έπρεπε να το αναγνωρίσει κατευθείαν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα

μιας και η προσφορα ειναι απο το geekbuying και ειδα οτι αναφερατε οτι τα πραγματα σας ειρθαν γρηγορα ειπα να αναφερω και εγω αυτο που επαθα εγω...πραγματικα χρονος ρεκορ απο ολες τις παραγγελιες που εχω κανει....

 

μεσα σε 3 μερες ειναι ελλαδα...!!!!

post-225081-0-40779400-1429693561_thumb.png

post-225081-0-43210100-1429693565_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρέλαβα κ εγώ αρκετά γρήγορα.Το δοκίμασα με φλασάκι στο ταμπλετ αλλά δεν.... πρέπει να κάνω καμιά αλλαγή στις ρυθμίσεις;πως το βρίσκω;Δεν έπρεπε να το αναγνωρίσει κατευθείαν;

Μήπως το τάμπλετ που έχεις δεν υποστηρίζει usb OTG?

Πχ στο nexus 4 μου που δοκίμασα δεν έπαιζε, αλλά σε OnePlus One φίλου μου μια χαρά το βρήκε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να υποστηρίζει απο οτι διαβάζω στο ιντερνετ αλλά δεν είμαι και σίγουρος.Δοκίμασα κ ποντίκι αλλά δεν..Το ταμπλετ είναι το lg v490 ,αν ξέρει κανένας να μας πεί.

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...