Προς το περιεχόμενο

Το Gmail gia Android αποκτά ενιαίο φάκελο για όλα τα εισερχόμενα e-mail σας από διαφορετικούς λογαριασμούς


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα από τα μεγαλύτερα παράπονα των χρηστών Gmail για την πλατφόρμα του Android, ήταν η έλλειψη κοινού φακέλου εισερχομένων e-mail για όσους χρησιμοποιούν πολλαπλούς λογαριασμούς.Κάλλιο αργά παρά ποτέ, με τη Google να δίνει τέλος στο συγκεκριμένο πρόβλημα με την έκδοση 5.1 του Gmail για Android, επιτρέποντας στους χρήστες να δουν σε ένα μέρος μόνο, όλα τα e-mail τους ακόμα και αν χρησιμοποιούν πολλαπλές διευθύνσεις.

 

Από τα νέα χαρακτηριστικά της νέας έκδοσης που ξεχωρίζουν είναι η εμφάνιση υπό τη μορφή συζήτησης πολλαπλών e-mail από πολλούς χρήστες για το ίδιο θέμα, ένα χαρακτηριστικό που πλέον υποστηρίζεται και για λογαριασμούς Yahoo, Outlook, εκτός από Gmail όπως ισχύει εδώ και πολλά χρόνια.

 

Τέλος, το νέο Gmail διαθέτει πολύ καλύτερη αναζήτηση στα e-mail σας με εξελιγμένο auto-complete προκειμένου να βρίσκετε πιο εύκολα το e-mail που σας ενδιαφέρει ενώ και η εμφάνιση συνημμένων αρχείων είναι πλέον καλύτερη με μεγαλύτερη φωτογραφία και άμεση αποθήκευση στο Drive.

 

Link.png Site: Gmail Blog

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κι έγινε η αναβάθμιση (5.0.1) , δε μου δείχνει ενοποιημένα τα  inboxes , θέλει καμια ρυθμιαη ?

 

YG... τελικά δεν ήταν η τελευταία αναβάθμιση, μόλις πήγα στην 5.1 και όντως λειτουργεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η νούμερο ένα λύση είναι το Inbox by Gmail.

 

Προσωπικά δε το αλλάζω με τίποτα.

 

Τοσο καλο ειναι? Τι ακριβως προσφερει και γιατι ειναι διαφορετικο, δεν εχω καταλαβει..

 

Λεω να το δοκιμασω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έστειλα και εγώ για πρόσκληση στο inbox by Gmail το θέμα είναι ότι δεν βλέπω να έχει εφαρμογή για Android. .

 

Φυσικά υπάρχει εφαρμογή για το android δεν ξερω μηπως θελει συγκεκριμενη εκδοση ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Παιδιά Συμφωνώ. Το έχω λατρέψει το inbox. Είναι τέλειο ευκολο λειτουργικό. Απλα φανταστικό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι. Ξέρει κανείς αν υπάρχει client στον οποίο να κάνεις login τα 30 διαφορετικά mail σου, και μετά να μπορείς να το εγκαταστάσεις και σε άλλες συσκευές, αποκτώντας αυτόματα πρόσβαση σε όλα αυτά τα account;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...