Προς το περιεχόμενο

Τι πουλήσατε και το μετανιώσατε..?


evoracing

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 132
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Την Honda μου, το XR600, από όλες τις μοτοσυκλετες αυτήν μετάνιωσα που την πουλησα, θα μπορούσα να την είχα ακόμα

 

hqdefault.jpg

motard και το έδωσες...κρίμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Το πρώτο iphone. Το περίμενα απο την Αμερική με το απλό ταχυδρομείο και μετρούσα τις μέρες, τις ώρες, τα λεπτά! Και μετά οι άπειρες ώρες για να το κάνω να λειτουργήσει στα ελληνικά δίκτυα.   :P

 

Επίσης πέταξα τη συλλογή μου με περιοδικά όπως "Περιπέτεια, Μπλεκ, κλπ"... (τι σας το λέω τώρα αυτό αφού οι περισσότεροι εδώ μέσα δεν θα τα ξέρετε μιας και γεννηθήκατε αφού σταματησε η κυκλοφορία τους...)  :ph34r:

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρώτο iphone. Το περίμενα απο την Αμερική με το απλό ταχυδρομείο και μετρούσα τις μέρες, τις ώρες, τα λεπτά! Και μετά οι άπειρες ώρες για να το κάνω να λειτουργήσει στα ελληνικά δίκτυα.   :P

 

Επίσης πέταξα τη συλλογή μου με περιοδικά όπως "Περιπέτεια, Μπλεκ, κλπ"... (τι σας το λέω τώρα αυτό αφού οι περισσότεροι εδώ μέσα δεν θα τα ξέρετε μιας και γεννηθήκατε αφού σταματησε η κυκλοφορία τους...)  :ph34r:

Ξεχασες τον Ομπραξ και τον καπτεν-Μαρκ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 χρονια πριν ειχα εναν "φιλο" και του ειχα δανεισει ενα τετοιο "φωτο παρακατω" το οποιο το ειχε ο πατερας μου σχεδον καινουργιο απο γερμανια..  technics MK2 black edition

μετα απο περιπου 7 μηνες ειχαμε αραιωσει ωσπου του το ζητησα πισω και μου ειπε οτι χαλασε και το πεταξε... μου εδωσε και καποια λεφτα για να μην τον πριζω... 

το εν λογο μηχανημα κοστιζει τωρα κατι λιγοτερο απο 1.000 ευρο..

περασε λιγο καιρος μεχρι να καταλαβω τι εγινε...  ακομα ομως και τωρα... 18 χρονια μετα.. ακομα του την εχω φυλαγμενη...

 

 

 

sl_1210_01.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 χρονια πριν ειχα εναν "φιλο" και του ειχα δανεισει ενα τετοιο "φωτο παρακατω" το οποιο το ειχε ο πατερας μου σχεδον καινουργιο απο γερμανια..  technics MK2 black edition

μετα απο περιπου 7 μηνες ειχαμε αραιωσει ωσπου του το ζητησα πισω και μου ειπε οτι χαλασε και το πεταξε... μου εδωσε και καποια λεφτα για να μην τον πριζω... 

το εν λογο μηχανημα κοστιζει τωρα κατι λιγοτερο απο 1.000 ευρο..

περασε λιγο καιρος μεχρι να καταλαβω τι εγινε...  ακομα ομως και τωρα... 18 χρονια μετα.. ακομα του την εχω φυλαγμενη...

 

 

 

sl_1210_01.jpg

πλέον έχει σταματησει η παραγωγή αρκετά χρόνια τώρα.

πλεον ολα μεταχειρισμένα και με 250€ ευρώ βρίσκεις μια χαρά μπορει και με βελόνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πούλησα, αλλά χάρισα το δαχτυλίδι αρραβώνων μου (το 1ο). Βρήκα τυχαία κάτι παλιές φωτογραφίες πρόσφατα και κατάλαβα πως δεν έπρεπε να το κάνω. Anyway, το επόμενο θα το κρατήσω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

πλέον έχει σταματησει η παραγωγή αρκετά χρόνια τώρα.

πλεον ολα μεταχειρισμένα και με 250€ ευρώ βρίσκεις μια χαρά μπορει και με βελόνα.

επειδη καποια χρονια αργοτερα εκανα παρεα με ατομο που ασχολειτε σοβαρα με την μουσικη.. μου ειπε και το εψαξα και ισχυει οτι θεωρουνται τα καλυτερα... 

η παραγωγη αν δεν κανω λαθος σταματησε αρχες 80.. τελη 70 και ακομα υπαρχουν..

απο εκει και μετα εβγαζε διαφορα edition οπως αυτο ή το gold..

αυτο που ειχα εγω ηταν το technic black edition mk2 turntable.. το αλλο ηταν το απλο ασημι χρωμα και αν δεν κανω λαθος χρονολογιας 1976 "το οποιο το πουλησα το 2005 340 ευρο" και 10 χρονια μετα συνεχιζει και κραταει σταθερη τιμη.. αυτα που κανουν 250 ειναι ειτε χωρις βελονα "που μια καλη κανει περιπου 100 ευρο" ειτε με τοσο παλια που θελει αλλαγη

τωρα π.χ στο ebay ενα σε καλη κατασταση "και 18 χρονια μετα απο την περιδο που σου λεω εγω" κανει 800 ευροhttp://www.ebay.com/itm/Technics-SL-1210-MK2-MKII-Turntable-Plattenspieler-DJ-Vinyl-BLACK-EDITION-/131438937371?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item1e9a5f051b

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τυπε στο φαγε λογικά δεν πετάς τέτοιο εργαλείο.! 

τώρα μπορει να ηταν και άσχετος και να το πέταξε και ναι μπορει και να χάλασε αλλά θεωρούνται σκυλια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...