Προς το περιεχόμενο

Μπορούμε να'χουμε σοβαρές συνέπειες από κάποια τέτοια φάρσα;


AMD Expert

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι αύριο να πω έναν φίλο και να πάμε στο κοντινό κατάστημα Public να προσποιηθούμε τους πωλητές (όπου για να σας πω την αλήθεια καλό θα τους κάνουμε, το 90% δεν ξέρει τι προτείνει :P ) λόγω πρωταπριλιάς.

Υπάρχει περίπτωση να μας συμβεί κάτι σοβαρό ή το πολύ πολύ "παιδιά καλή η πλάκα αλλά τέρμα" από κάποιον υπεύθυνο?

Thanks :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Τι θα κανουν δηλαδη; Θα φερουν τους φουσκωτους απ' εξω να σας ντανιασουν; Ή θα φωναξουν το 100; Και τι θα τους πουν; "οι τυποι παρισταναν τους πωλητες ΜΕΣΑ στο μαγαζι μας"; Και τι θα τους πειτε; "Εδω δουλευουμε, μαυρα εντελως, ολοι οι παλιοι ειναι μιλημενοι και κανουν οτι δεν μας ξερουν";

 

Καθηστε λιγη ωρα στο μαγαζι, σαν πελατες, ωστε να μπειτε στην ψυχοσυνθεση τους. Οταν ειστε ετοιμοι καρφωνετε τα ταμπελακια. Πετατε και κανα προστυχο/χυδαιο υποννουμενο στους πελατες, αφου τους καλοτρολλαρετε. Μετα το περας δωσε αναφορα εδω.

 

Μια χαρα φαρσα ειναι, οι real (ταλαιπωρημενοι) πωλητες θα το θυμουνται εν καιρω, και θα χαμογελανε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα public που έχω δει εγώ έχουν σεκιούριτι και το προσωπικό φοράει "στολή". Οπότε είναι λίγο δύσκολο να κάνετε τέτοια φάρσα...:P

 

 

Άσε που δε νομίζω να βγει και ιδιαίτερα αστείο...μόνο εσείς ίσως θα γελάσετε :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μαγκιά σε αυτά είναι να αποθανατίζονται με κάμερα, και να τα βλέπεις μετά με τη μάνα σου αραχτός.

Με αυτό το τρόπο όλα μένουν στον αέρα και όντας στο πόδι κυριολεκτικά, θα είναι awkward και δεν θα το απολαύσετε.
Βάλτε κάποιον να τραβάει με το κινητό λέω εγώ. Και εγώ με τη παρέα μου έχουμε κάνει αρκετά so far, και πολύ χειρότερα διαδραστικά τολμώ να πω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάθε PaySafe των 10€ μπορείς και εσύ να έχεις μια πετυχημένη αλλά και δοκιμασμένη ιδέα, για τα Ελληνικά εδάφη, βάσει των Ελληνικών αστυνομικών responses και συνθηκών!

 

email: [email protected]

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, είχε λίγο πλάκα, αλλά πιο πολύ καφρίλα ήταν. Η φάρσα πρέπει να έχει και κάποιον κίνδυνο ή κάποιο αμφισβήτηση στο "κατεστημένο". Τώρα τον κατάλαβε τον άλλο ο μεροκαματιάρης μπουλούκος και άρχιζε να το παίζει ιστορία. Not so funny.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πωωωω ρεεε φαρσααααα που θα κανετεεεεε!! τα ειδα ολα δικε μου !!

 

χαχαχαχαχα

 

Μα καλά οι πωλητές των Public δεν φοράνε όλοι κάτι πορτοκαλί μπλουζάκια; εκτός και αν έχετε τέτοια και τα φορέσετε.. διαφορετικά πως θα σας πιστέψουν ότι είσαστε πωλητές;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...