Προς το περιεχόμενο

Μπορούμε να'χουμε σοβαρές συνέπειες από κάποια τέτοια φάρσα;


AMD Expert

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάτε σε κανα σούπερ μάρκετ με σταντ, που δίνεις σε πελάτες να δοκιμάζουν προϊόντα (ΟΛΟΙ όσοι περνάνε τρώνε). Αλλα αυτό που θα τους δίνεται να είναι απαίσιο (ή άπειρα -άπερια καυτερό) στην γεύση και να καταγράφεται αντιδράσεις, με κάμερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάντε το άλλο, να πάτε σε μαγαζιά και καλά για ψώνια public πχ και να κάνετε τους άσχετους μεταξύ σας και να μαλώνετε για την σειρά.. μπορείτε να το εμπλουτίσετε κάνοντας τους κωφάλαλους, ή να ζητάτε βοήθεια απο τους πωλητές ως κωφάλαλοι και στο τέλος να τους λέτε ευχαριστώ πρωταπριλιά     

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα πες την αλήθεια. Είδες την αντίστοιχη φάση στην διαφήμιση του "Γερμανού" πριν μήνες και σκέφτηκες μήπως σου κάτσει καμιά καλή "φάση"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να το κάνω στα Καρφούρ μετά τη δουλειά, όποτε πάω φορώντας ακόμα πουκάμισο και γραβάτα πάντα οι πελάτες νομίζουν πως δουλεύω εκεί και με ρωτάνε διάφορα. Ρίχτε καμμιά ιδέα για τρολλάρισμα, πέραν του προφανούς "μην παίρνετε προϊόντα Καρφούρ, είναι η χειρότερη ποιότητα και παράγονται από παιδιά-σκλάβους στο Τατζικιστάν κλπ".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Είχα κάνει το σταυρό μου μια φορά (δήθεν αυθόρμητα) και η μάνα μου άρχισε να πανικοβάλεται πως είχα πάρει κανα ληγμένο.Μου πήρε ώρα να την συνεφέρω.

 

Προσοχή με τις φάρσες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι αύριο να πω έναν φίλο και να πάμε στο κοντινό κατάστημα Public να προσποιηθούμε τους πωλητές (όπου για να σας πω την αλήθεια καλό θα τους κάνουμε, το 90% δεν ξέρει τι προτείνει :P ) λόγω πρωταπριλιάς.

 

Υπάρχει περίπτωση να μας συμβεί κάτι σοβαρό ή το πολύ πολύ "παιδιά καλή η πλάκα αλλά τέρμα" από κάποιον υπεύθυνο?

 

Thanks :)

Υπαρχει η μικρη πιθανοτητα να ειναι ο διευθυντης του καταστηματος καπως ετσι:

https://www.google.gr/search?q=Lee+priest&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=qvAbVe7NDonhasaqgOgG&ved=0CAcQ_AUoAQ&biw=1525&bih=733&dpr=0.9#imgdii=_&imgrc=OsTdupfZq07a6M%253A%3BO1JLMSbTAVlW6M%3Bhttp%253A%252F%252Fdomin8r.co.za%252Fimages%252Fdmn8r-lee-priest-g3.png%3Bhttps%253A%252F%252Fwww.pinterest.com%252Fdanielgambit%252Flee-priest%252F%3B775%3B1209

ή ακομη να ειναι μαθητης του Steven Siegal οποτε αν ειναι και λιγο εως πολυ ψυχακιας σας βλεπω να γυρνατε σπιτι με τσιροτα ,γαζες, πατεριτσες κι ενα σωρο αλλα αξεσουαρ....Αν οχι μαλλον μονο εσεις θα γελασετε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι αύριο να πω έναν φίλο και να πάμε στο κοντινό κατάστημα Public να προσποιηθούμε τους πωλητές (όπου για να σας πω την αλήθεια καλό θα τους κάνουμε, το 90% δεν ξέρει τι προτείνει :P ) λόγω πρωταπριλιάς.

 

Υπάρχει περίπτωση να μας συμβεί κάτι σοβαρό ή το πολύ πολύ "παιδιά καλή η πλάκα αλλά τέρμα" από κάποιον υπεύθυνο?

 

Thanks :)

ΕΙχα παει πελατης στα public Χριστούγεννα και εκει που γινοταν χαμος στα ταμεια μια γυναικα στο τελος της ουρας φωναζε για κατι στην κοπελα στο ταμειο, με τα πολλα επειδη ημουν και σχετικα κοντα μου ειπε η κοπελα και με καπως περιεργο τονο σε φαση "την ακους γιατι δεν την βοηθας" να παω να την εξυπηρετησω να δω τι θελει. Οποτε δεν νομιζω να εχεις προβλημα η δεν θα το καταλαβουν καν η θα το εκτιμήσουν.. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΙχα παει πελατης στα public Χριστούγεννα και εκει που γινοταν χαμος στα ταμεια μια γυναικα στο τελος της ουρας φωναζε για κατι στην κοπελα στο ταμειο, με τα πολλα επειδη ημουν και σχετικα κοντα μου ειπε η κοπελα και με καπως περιεργο τονο σε φαση "την ακους γιατι δεν την βοηθας" να παω να την εξυπηρετησω να δω τι θελει. Οποτε δεν νομιζω να εχεις προβλημα η δεν θα το καταλαβουν καν η θα το εκτιμήσουν.. :P

λολ wtf? έπρεπε να της πεις "not my job biatch"

#thug life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Είχα κάνει το σταυρό μου μια φορά (δήθεν αυθόρμητα) και η μάνα μου άρχισε να πανικοβάλεται πως είχα πάρει κανα ληγμένο.Μου πήρε ώρα να την συνεφέρω.

 

Προσοχή με τις φάρσες.

τρομερη φαρσα,ακομα κυλιεμαι στο πατωμα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λολ wtf? έπρεπε να της πεις "not my job biatch"

#thug life

Αυτο της ειπα με λιγα λογια, τι δουλεια εχω εγω δεν δουλευω στα public της φωναξα. Το μετανιωσα μετα ομως γιατι πρωτον η κοπελα πνιγοταν στη δουλεια και επικρατουσε ενας πανικος και δευτερον αν δεν ημουν κουρασμενος και δεν περιμενα ηδη ποση ωρα θα ειχε και πλακα να βοηθησω.. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...