Προς το περιεχόμενο

Μπορούμε να'χουμε σοβαρές συνέπειες από κάποια τέτοια φάρσα;


AMD Expert

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εναλλακτικό σενάριο, τους έχωσαν φυλακή.

Ευτυχώς εδώ η Wind πιάνει HSPA+, από τα λίγα μέρη στην πόλη μου, και μιας κι έχω 2GB ακόμη μπορώ να σας απαντήσω χαλαρώτατα :P

 

Ήθελα πάρα πολύ να γίνει, αλλά οι ξενέρες (φίλοι) τελευταία στιγμή δεν ήθελαν -_-

 

Ευχαριστώ για όσους απάντησαν, είτε πληροφορόντας με είτε κάνοντάς με να γελάσω ;)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 65
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Όταν κάποιος ξεκινάει να κάνει μια φάρσα και ανοίγει θέμα στο insomnia για τις κυρώσεις κατα 99% δεν θα την κάνει.

 

Αυτά είναι. Μεγαλύτερη επιρροή και από τον εισαγγελέα ή την δίωξη ηλεκτρονικού εγκλήματος το insomnia  :-D

 

Καταφέραμε να γλιτώσουμε ένα ακόμη άτομο από την καταστροφή και το έγκλημα.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας πω τι έκανα εγώ τότε, πήγα Καρφούρ κατά τις 20:20 και έλεγα στον κόσμο να πάει στα ταμεία επειδή το κατάστημα κλείνει σε 5 λεπτά. Στην καλύτερη είχα μερικά απορρημένα βλέματα και έλεγχο της ώρας στα κινητά από μερικούς. Meh, του χρόνου καλύτερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σας πω τι έκανα εγώ τότε, πήγα Καρφούρ κατά τις 20:20 και έλεγα στον κόσμο να πάει στα ταμεία επειδή το κατάστημα κλείνει σε 5 λεπτά. Στην καλύτερη είχα μερικά απορρημένα βλέματα και έλεγχο της ώρας στα κινητά από μερικούς. Meh, του χρόνου καλύτερα.

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη η φαρσα με τα ζομπι ειναι επικινδυνη πια, ειδικα αν εμπλεκονται αντρες. Μετα απο 5 σεζον walking dead, ταινιες και παιχνιδια ξερουμε πως να σας λιωσουμε το μυαλο

 

Πως?

Με headshots που βρισκουν παντα τον στοχο τους ακομα και σε κινηση υπο μη φυσικες γωνιες/μοιρες??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως?

Με headshots που βρισκουν παντα τον στοχο τους ακομα και σε κινηση υπο μη φυσικες γωνιες/μοιρες??

 

Αναγκαστικα με melee attack. Οι κανονικοι πολιτες δεν εχουμε προσβαση σε οπλα στην Ελλαδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...