Προς το περιεχόμενο

[SMARTPHONE] LG G3 στα 280ε στο Γερμανο (252ε με ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ Eurobank) [ΤΕΛΟΣ]


Thrylos7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 190
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν έχεις κανείς την καλοσύνη από όσους το πήραν τώρα, ας γράψει 2 αράδες αναφέροντας τις εντυπώσεις του. Ρώτησα χθες από περιέργεια σε κατάστημα ΟΤΕ αν υπάρχει και ο υπάλληλος μου ανάφερε ότι το 16αρι έχει προβλήματα.

 

οκ,

To πηρα 3/4.

Ειχα κανει παραγγελια απο το site αλλα οντας ανυπόμονος εψαξα και το βρηκα στο 4ο μαγαζι.

Αλλαξα sim (παιρνει micro).

 

To εργαλείο ξυρίζει . Δεν ειχα ποτε high end κινητο για να έχω εμπεριστατωμένη άποψη αλλα αυτό είναι πολυ φορτωμενο.

 

Η οθονη ειναι μια χαρα.δεν ειναι amoled αλλα δεν με χαλασε.ειναι ευδιάκριτη ακομα και με ηλιο.

 

Ενσωματομενο IR, παιζει με οτι εχει τηλεκοντρολ.TV,δεκτες,κλιματιστικά κτλ.

Αν δεν το ξερει ήδη εχει λειτουργία εκμάθησης.

 

Miracast.

Παιζει με την Toshiba 40tl938 σε 720ρ χωρις κοληματα.κανει cloning της οθόνης του.

Δεν έτυχε να δω 1080P για να ξερω.

 

 

φωτο, ειναι καλο.ΔΕΝ εχω παιξει αρκετά όμως.

Παντως νυκτα με φλας σε ανοικτό χωρο με χαμηλό φωτισμο, είναι μια χαρα.

ΤΟ αυτο και με κλειστους χώρους με καλο φωτισμό (πχ εκκλησία ) χωρις φλας.

 

 

Ειδα μερικα επεισόδια elementary σε 720p χωρις θεματα.σε 1080p εχω δεί καμμια ακόμα.

 

Gps, cygic ανοικτό (με την εφαρμογη στο foreground) σερι 6 ώρες και κατι , έριξε την μπαταρία απο γεματη στο 38%

 

Αν καποιος το παρει , η θηκη του είναι καλη.

Προσοχη μονο , yπαρχουν δύο, μια με wireless charging και χωρις.Και οι δυο εχουν NFC.

Τα cycle apps είναι πολυ χρήσιμα , λειτουργουν σαν shortcuts.Ποσες φορες θελουμε να βγαλουμε μια φωτο γρηγορα αλλα μεχρι να βρουμε την εφαρμογή εχουμε χασει τη στιγμή.Τώρα είναι 5 tap μακρυα (κυριολεκτικά αλλα με τις τελευταίες ρυθμίσεις που ειχαμε κανει στην εφαρμογή φωτο)

 

ΣΚ θα δοκιμασω το LG health με ενα BT 4.0 le heart rate monitor που δανείστικα . θα καταγράψω διαδρομή , παλμους κτλ .

Για όποιον ενδιαφέρει μπορώ να αναφέρω πως πηγε.

 

Overall , εχω παθει πλακα.

Το αυτο και αλλα 20+ ατομα που το εχουν δει στην δουλεια.

Σε αυτα τα λεφτα που το πηρα (252) αλλα και αλλα 70 που ίσως δώσει καποιος για να το παρει απο την αγορα τωρα, αξιζει με χιλια,δεν υπαρχει ανταγωνισμος .

Επεξ/σία από grlazy
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παρέλαβα το ipad air 2 cellular στην συμφωνηθείσα τιμή και ημερομηνία, η αγορά έγινε με πιστωτική eurobank όμως ούτε ο Γερμανός έκοψε το 10% απο την τιμή, ούτε πήρα πόντους στην κάρτα. ¨Εχω ενημερώσει και το κατάστημα και την τράπεζα, και περιμένω απαντήσεις. Ελπίζω να μην μου πουν οτι έγινε λόγω δόσεων κτλ..

Συγγνώμη για τη νεκρανάσταση του νήματος, αλλά έχω νέα.

 

Λοιπόν η Τράπεζα μου είπε πως η πιστωτική μου δεν έχει περάσει απο μηχάνημα που ανήκει σε κατάστημα που συμμετέχει στο πρόγραμμα. Έχει περάσει απο ένα άλλο κατάστημα Γερμανός, που βρίσκεται σε άλλη περιοχή. Το μαγαζί αυτό έχει κλείσει και δε λειτουργεί ωστόσο.

 

Η απόδειξη που έχω (που είναι παράλληλα και εγγύηση) είναι απο το κατάστημα που το αγόρασα και συμμετέχει κανονικά στο πρόγραμμα.

 

Δηλαδή ο καταστηματάρχης που έκοψε απόδειξη απο το μαγαζί του, αλλά πέρασε την κάρτα μου απο μηχάνημα που έχει δηλωθεί σε άλλο μαγαζί (μπορεί να ανήκει και στον ίδιο, δε ξέρω) που τώρα δεν λειτουργεί!

 

Τι να υποθέσω με όλα αυτά?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

...Τι να υποθέσω με όλα αυτά?

Oτι θα επρεπε με σκαναρισμενη αποδειξη (οπου φαινεται προφανως η διευθυνση του καταστηματος που συμμετεχει στο πρόγραμμα) να πιστωσει η τραπεζα την επιστροφη στην καρτα σου και ας λυσει το θεμα της με τον ιδιοκτητη; Εγω παντως αυτό θα τους ελεγα/απαιτουσα, αν δεν στο ειπαν και μονοι τους από την τραπεζα δηλαδή!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όταν λες "είναι το μονο σιγουρο", στο προτεινε η τραπεζα ή σου ειπαν μονοι τους ότι θα σου πιστωσουν το 10%; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...