Προς το περιεχόμενο

Lenovo thinkpad 8'' 64gb 199€ [ΕΛΗΞΕ]


neten

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Στην ουσια καμια...μιας και τα χρηματα δεν μπορεις να τα χρησιμοποιησεις.....απλα αν σκεφτεις σε αυτο το διαστημα να ακυρωσεις απλα αποσυρουν την δεσμευση (7 εργασιμες θελει για να γινει η αποδεσμευση απο την τραπεζα) και δεν χρειαζεται να βγαζουν και να βαζουν χρηματα.

 

 

 

Υ.Γ. Πραγματικα ειναι εργαλειο, οθονη, κατασκευη, αποδοση......το ονομα Thinkpad το τιμαει........σουπερ!!!!!

 

 

Δειτε: 

 

 

Επεξ/σία από Red21
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εχει 4g και 3g; Δεν γνωριζω Γερμανικα και στο skroutz στο πρωτο μαγαζι δεν αναφερει 4g κλπ, τουλαχιστον απ οτι ειδα γιατι ειμαι και με το κινητο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι φίλε είναι το WiFi μοντέλο!! Αν ήταν το 4G δεν θα ήταν σούπερ προσφορά...θα ήταν διαστημική!!

Ονειρευομουν υπερπαντοφλα κινητο χεχεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oτι και να συζηταμε.....η τιμη ειναι must buy!!!! 

 

 

 

 

Οπως και να το δει κανεις.....σε οποιον προγραματιζε μια τετοιου τυπου αγορα.....βουρρρρρρ.....οι υπόλοιποι πειθαρχία!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θέλει συζήτηση νομίζω....αλουμίνιο vs πλαστικού και full windows experience vs android.

 

Για να σου δώσω να καταλάβεις είναι σαν να συγκρίνουμε ένα παιχνίδι αεροπλανάκι με ένα αληθινό μαχητικό.

 

Πάρε το ThinkPad και δεν θα το μετανιώσεις είμαι σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Επειδή δεν είμαι γνώστης να σε ρωτησω, στο tablet με τα windows μπορείς να βάλεις ότι κσι στο κανονικό PC με windows?

ναι,αρκεί να είναι κανονικα windows όπως στο thinkpad και οχι τα rt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Επειδή δεν είμαι γνώστης να σε ρωτησω, στο tablet με τα windows μπορείς να βάλεις ότι κσι στο κανονικό PC με windows?

 

 

Οτι μπορεις να κανεις με εναν υπολογιστη το κανεις και με ενα full windows tablet οπως το συγκεκριμενο.......στα συν του οτι ειναι αντικειμενικα το καλυτερο overall 8ιντσο windows tablet που υπαρχει μεχρι και σημερα.....200 ευρω ειναι κλεψια που ειπε και ο φιλος ο alextrela νωριτερα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει σε νορμαλ τιμη windows tablet με παραπανω ram αυτη τη στιγμη (εκτος και αν θελεις να δωσεις απο 600 ευρω και πανω και να πας σε microsoft surface pro)!!!!!

 

2gb Ram ειναι ικανοποιητικα για τα περισσοτερα απλα πραγματα που μπορεις να κανεις σε ενα pc.....τωρα αν θελεις να τρεχεις απαιτητικα προγραμματα......κοιτα την σειρα surface pro......με το αναλογο κοστος ομως.......αλλα με androd tablet δεν συγκρινεται μην τρελαθουμε....ουτε ταινια δεν μπορεις να δεις σε live streaming μιας και το android οπως και το ios δεν υποστηριζουν περιεχομενο flash!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...